• Sportovní

Hyde Park (2010) (pořad)

Velmi zajímavý pořad. Občas tam jsou opravdu velice zajímavý hosté a nejvíce se mi líbí, že Hyde Park se nevyhýbá jakýmukoliv tématu. Pro mě nejzajímavější pan Sládek a fotbalový bůh Tomáš Řepka.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Tak zaujatý, sprzněný a kr*ténský zpravodaj sem snad ještě neviděl. Poslouchat 30 minut ty jejich hovna, ty lži, no to je něco hroznýho. A už ani ten sport to nezachrání, ani pěkná Lucka Borhyová, která by mohla už snad jen zaujmout nahá po boku křováka Reye Kontejnera. Hnus,hnus, už nikdy víc. Ta jejich ''nová technologie'' je jako k čemu ? Aby si dokázali, jak moc jsou na úrovni (že jsou více než ostatní zprávy) a že jsou prostě cool ? Tohle si můžou strčit do prd*le, my chce nezaujatý zprávy ! K současnosti to dodělává Láďa Hruška a jeho ultrageniální reportáže a lov podvodníků.

Made in Britain (1982) (TV film)

Jaksi jsem nepochopil účel tohoto filmu. Ale Tim Roth to zahrál úžasně.

Oko za oko (1996)

Zase si počtu spoustu chytrých řečiček. Pak se nemůžu divit, že spousta lidí nadává na CSFD. K filmu: Kiefer svým výkonem dal 110% přesvědčení diváka, že je to skutečný nebezpečný násilník a důvěryhodností by překonal i reálné maniaky. Já tyhle jeho role prostě žeru. Škoda toho konce. 75%

Stůj při mně (1986)

Mladej Kiefer je vážně bombastickej ! Ten chlápek má vážně hodně co do sebe a já toho herce prostě žeru. Mám rád tyhle dětské filmy, které ale nezasahují do komedie (to je jen dobře) , ale spíše do dramatu. Dobrodružného dramatu._70%

Skinheads (1993)

To techno bylo vážně mimo mísu, ale opět nám tvůrci ukazují, jak je snadné do něčeho spadnout. Nelze něco hrát na dvě strany, tady to pro hlavního hrdinu dopadlo více než špatně.

Babička (1940)

Stejně nikdy nezapomenu na scénu, kdy si Vilík natáh hubu. :D

Romper Stomper (1992)

Tak začal bych nejprve tím, že se mi na filmu nejvíce libily určitě ty bitky a hlavně, že film nespadl do napravovací, morální zkurvenosti, která mě především mrzela u American History X (i přesto je to skvělý film). Russell Crowe v jedné ze svých nejlepších a nejvěrohodnějších rolí. Nechápu ty z vás, kteří fandili žluťákům. Já byl po celý film jednoznačně na straně Handa a jeho party. Sice působili jako vymaštěnci, kteří se navzájem řezali, ale to k nim prostě patří (kdo nezná skinhead, neví). Surové prostředí dodává filmu tak skvělý říz, že jsem byl po celý film fascinován a vyhecován. Nejlepší film na tuto tématiku.

Karcoolka (2005) odpad!

Nesnesitelná blitka, která není ani v nejmenším vtipná.

Drsný Harry (1971)

Risk, není vždycky zisk a hlavní záporák to pocítil od drsnýho Harryho v plné kráse._70%