• Sportovní

Xena (1995) (seriál)

Za ty pěkné košíčky a Teda Raimiho vykouzlíme jednu hvězdičku.

Pátek třináctého (2009)

Šereda Jason nasazuje masku k poslední večeři. Parta stupidních vyhulů si vyjíždí k Crystal Lake, aby si zde natrhali travičku a pak ji prodaly za velké prachy. Jenže je tu jeden muž/monstrum, kterému se nelíbí, že mu někdo leze do zelí. První jde asi ten nejsympatičtější a nejméně dementní člen bandy. A co je to za nápad šoustat na místě, o kterém každý ví, že ho ovládá maniak s mačetou. Úvodní vyvražďovačka byla dobrá a následné souvislosti taky. Další parta teenagerů a máme tu dejavú. Film už nic nenabídne. Jenom samou krev,násilí a kozy. Určitě to není ale žádný velký propadák. Násilí nás přece baví._60%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série: 100% , Druhá série: 85% , Třetí Série: 45%

Planeta opic (1968)

Že by předpověď budoucnosti 21.století ???

Fakulta (1998)

Je to jako Carpenterova Věc, ale přejata do Teen verze z prostředí školy. Film má rychlý spád a tak nenudí. Navázání skvěle udržované atmosféry hned po patnácti minutách filmu drží film ve vysokých vodách. Nejlepší mladý herec v oboru hororů Josh Hartnett opět nezklamal a co by role outsadera Elijah Wood taky ne. Sešla se nám parta teenagerů, kteří ještě nebyli nakaženi/ovládnuti a snaží se najít způsob, jak se dostat ke královně a tak osvobodit všechny, ale můžou si všichni věřit ? Není jeden z nich posedlý ? Génius, outsader, emo-lesbička,školní mrcha,nováček a bývalý kapitán školního fotbalového teamu se vydávají na souboj proti mimozemským parazitům. Film bych určitě doporučil každému příznivci dobrého sci-fi hororu s příchutí mladé krve. Trochu jsem nepochopil poster filmu, ve kterém není zviditelněn Elijah Wood. Moderní forma sci-fi, která se sakra povedla. Bravo Roberte ! Krátce po *Od soumraku do úsvitu* znovu exceluješ. _90%

Hulk Vs. (2009)

Hulk jede._75%

Casino Royale (2006)

Opravdu mě Bondovky nechytli a asi bych neměl ani hodnotit jelikož mi film přišel opravdu stupidní, ale v tom množství hodnocení se to lehce ztratí.

Batman navždy (1995)

Obrovské zklamání. Přišlo mi to jako hodně rodinnná pohádka. Val Kilmer jako Batman/Bruce Wayne nebyl zrovna úžasnej a záporáci byli spíše k smíchu než aby naháněli hrůzu. Jim Carrey i přesto se mi zamlouval a Nicole Kidman ve filmu byla vážně žhavá kost._55%

Komando (1985)

No do prd**e !!! Taková akční super bomba vyrazí člověku dech. Arnold opět ukazuje ve vší parádě svou vojenskou zapálenost a své svaly, jakožto smrtící zbraň. Jako by musel mít Arnie na ty bicáky zbrojní pas. Dnešní době chybí pořádnej, nadupanej akční hrdina._90%