Paříž (2008)

Snímek o Paříži a Pařížanech, který je tak trochu o všem možném a zároveň o ničem konkrétním. Film nesmírně pohodový, u kterého se dobře relaxuje, což podtrhuje i skvělá hudba (kdo by si chtěl připomenout, může na youtube poslechnout třeba vynikající skladbu od Wax Tailor - Seize the day).___"Paříž je roztříštěnou studnicí lidí, příběhů, epoch, památníků, míst. Pokusme se tento svět kousek po kousku objevovat. Možná, že díky těm roztříštěným fragmentům objevíme, proč zde není nic než řád a krása, luxus, klid a rozkoš."

Doktor Živago (2002) (TV film)

Knihu jsem nečetl, nicméně si myslím, že ji tento film zprostředkoval víc než dobře. Příběh o lásce a moci, přátelství a spletitých cestách osudu v revolučním Rusku musí dojmout každého, kdo nemá srdce z kamene - emoce zde jsou opravdu velmi silné.

Lost Highway (1997)

Lost Highway jsem kdysi viděl a už si nevybavím o čem to bylo, takže asi o ničem.

Shrek (2001) odpad!

Kdybyste mě chtěli opravdu brutálně mučit, tak byste mi mohli pustit Shreka - z tohohle druhu grafiky je mi vyloženě blivno.

Zuřící býk (1980)

Děj jednou větou: boxer pořád boxuje, boxuje, boxuje, občas ho naštve nespravedlivé rozhodnutí rozhodčích v jeho neprospěch, pak sbalí nejkrásnější kočku v širokém okolí aby na ní mohl po zbytek života žárlit, občas jí taky ňákou ubalí, no a ke stáru se z něj stane tlustý odulý šansoniér.

Magnolia (1999)

Děj celkem ušel, co mi však na tomto filmu silně vadí jsou herci - hrají zde samí oškliví až hnusní lidé, takové divné držky přiskříplé, s velkým sebezapřením ohodnotím jednou hvězdou (dokoukal jsem to a nějak zvlášť mne to nenudilo).

Requiem za sen (2000)

Povedený film, i ta vedlejší příběhová linie s maminkou nadopovanou efedrinem je správně šílená.

Botostroj (1954)

Nelítostný souboj mezi židobolševickým DOBREM (v podání švidravého komunisty Josky se štosem zakázaných novin Rudý Botostroj schovaným pod kabátem) a Šéfem - ZLÝM velkokapitalistou (skvělý Vítězslav Vejražka). Epesní filmík, který si svých pět hvězdiček bezesporu zaslouží:D:D:D:D

Insomnie (2002)

Trochu nedotažený scénář, ale celková atmosféra filmu a skvělý Al Pacino v roli poldy trpícího nespavostí všechno zachraňuje.

Hrdinný kapitán Korkorán (1934)

Děj docela ujde, jenom mi vadí, že v některých záběrech mají herci uřízlé hlavy, že jsou zabíráni od krku dolů. A Štěpničková je sexbombááá - muck!

Časové pásmo bylo změněno