Zlo mezi námi (2003)

Skvělé. Jemně drsné, nepředvídatelné, perfektně zahrané i natočené. 4,5*

Total Recall (2012)

Trocha slabší, nicméně i tak velmi dobře koukatelné americké sci-fi béčko. Zasloužené 3*. Btw, ta mrcha se držela setsakramentsky dlouho :-)

Profesionálové (1977) (seriál)

Seriál, který nemá absolutně žádnou chybu. Hltal jsem to jako capart, hltám to teď, budu to hltat i budoucnu. Skvělá chemie hlavních protagonistů, originální scénáře jednotlivých dílů, atraktivní krimi. Klidně bych dal i víc než 5*.

Crash (2004)

V podstatě to nemělo chybu, ačkoliv tomu k 5* ještě malý krůček chyběl. Čiliž zasloužené 4 a velmi milé překvapení.

96 hodin: Odplata (2012)

No. Je to takové zvláštní. Ze střihu se mi občas dělalo nevolno, vše v nepochopitelně rychlém tempu, tu a tam značně naivní. Oproti prvnímu dílu jednoznačné zklamání, jinak ale koukatelná "detektivka". 3*

96 hodin (2008)

Jedním slovem? Skvělé. Po začátku to vypadalo na béčkovou slátaninu, ale od určitého momentu se to otočilo a zběsile nabíralo na obrátkách. 4,5*

Vanishing Point (1971)

Je to veskrze o ničem, dosti se to opakuje, má to spoustu hluchých míst a celkově je to tak trošku hippie styl. Třetí hvězdičku jsem přihodil pouze za slečnu na motorce, jinak to byla opravdu nuda.

Motýlek (1973)

Je to dobré, leč takové zdlouhavé, rozvleklé, bez jakékoliv gradace příběhu. 3,5*

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Jako by to z oka vypadlo situaci okolo fotbalu v mém rodném městě. Pralesní liga, vztahy, vypjatost, emoce za hranicí lidského chápání, bezmezná oddanost. Člověku "nepostiženému" věc nepochopitelná. O to více jsem se u filmu smál. Zasloužené 4*

Tenká červená linie (1998)

Někde od půle jsem to jednoduše nevydržel a přetáčel... a přetáčel.. až jsem se dostal ke konci filmu. Nuda, velké myšleny, nuda. Oboje v rychlém, pak pomalém sledu a pořád dokola. 2*