Taxi 3 (2003)

Filmy Taxi mám rád. Rád mám taky trojku. Ještě radši jí mám, když vidím, že se tam objevil můj oblíbenec, i když jenom na skok. Daniel je mág už od jedničky a "pažout" je holt peugeot. Za 4*.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Blbost, ke který se upsal jak Sly, tak i Antonio. Neuvěřitelná břečka oproti předešlým dílům, bohužel. Hvězdy jenom za obsazení.

Hráči (2003)

Sly jako hlavička. Příběh je zajímavý, film mě upoutal a líbil se mi. Nemám co bych mohl vytknout. Pokeru sice nerozumím, ale vypadá to, že z něj jdou vytáhnout slušný prachy.

Rocky Balboa (2006)

Jednoduchý, skromný, ale přeci tak strašně příjemný film, při kterým mi pár kapek slz ukáplo. Kdo jiný se dokáže takhle bohémsky, v ringu, v 60 letech, v neskutečný formě, rozloučit se svými fanoušky, se ságou Rockyho, než Sylvester Stallone? Nikdo. Nikdo to nikdy nezkusil nebo to nedokázal. Nic nekončí, dokud to doopravdy neskončí.

Neuvěřitelná láska (2009)

Pustil jsem si to jenom kvůli Slyovi. Tomu dávám 3* za jeho miniroli a minibitku, protože tím stojanem na prachy bych po hubě od něj dostat nechtěl. Jinak film je břečka.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Digitální krev, který jsou všude litry. To já rád. Ramba já rád. Navíc, když se krví nešetří. Příběh jak skoro z real-life (válka v Barmě že), krev, efekty, těžkej kulák, Rambo, luk, šípy .. 5*!

Expendables: Postradatelní (2010)

Tady nemám co vytknout, stará banda, poskládaná z těch nejlepších akčních hrdinů, skvělý příběh a hlavně si myslím, že si všichni herci na place natáčení užívali a to mě snad těší nejvíc. Scénář, příběh, akce, herci, krev, bitky - všechno na výbornou! Pro mě film roku 2010!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dle mého názoru byl film slabší ve scénáři než jeho starší bratříček. Tuto maličkost ovšem zaplnilo nové filmové obsazení, zejména JCVD, Chuckem a Adkinsem. JCVD jako výborný záporák, role mu skvěle sedla a jsem rád, že roli v EX2 vzal. Jinak staré osazenstvo z jedničky na výbornou, akorát Liama alias Billy(ho) nemusím. Ale to nic nemění na hodnocení, plných 5*. Už se těším na trojku!! :)

Jedna mezi oči (2012)

Sly jako záporák, to je role, která mu vcelku slušela. Děj filmu nic moc, ale akce super. U filmu jsem se nenudil a díky i za Chrise Slatera a Jona Sedu, kterýho můžu z The Pacific. 5*.

Šest výstřelů (2012)

Po dlouhý době film, který se mi s JCVD alias panem řezníkem vážně líbil. Zajímavý příběh, jeho velice dobré zpracování, efekty, kulisy jsou super! Rozhodně je to pro mě film, který si pustím vícekrát a nebál bych se ani pokračování. 4*.