Já, Frankenstein (2014)

Film na pohodu. Nic se od filmu očekávat nedá, už jenom námět je mírně nesmyslný. Aaronova průměrná role, ve který neuchvátil ani neurazil. Možná bych ve filmu uvítal se dozvědět něco více o Frankensteinovu monstru a ne pouze (defakto) jenom bitvy mezi Chrliči a Démony.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Nevidím v tom žádnou pecku. Film mi přijde utahaný, znuděný a Ben Stiller, ač ho mám rád, tak mi tu vůbec neseděl, prostě patří k sérii Fotr je lotr atd. Tohle mi přijde jako úplně zbytečné, tuctové dílo. Příběh mě vůbec nenadchl, Ben byl jak ospalý, jediné co mě dojalo, byl závěr filmu. Prostě sem mu tuhle roli neuvěřil, škoda, snad příště Bene.

Stalingrad (2013)

Pořád sem čekal, až přijde ta nejlepší, nejvelkolepější a nejkrvavější akce roku a ona nepřišla. Ono, nemůžu napsat že by film byl vyloženě o ničem, nenudil, ale spíš sem tak nějak nevěděl, jestli to ti lidé ve filmu hrají a jsou herci nebo jestli si z diváka dělají ruský forky. Zvuky zbraní, akce, to všechno bylo opravdu jak reálné, ale příběh totálně nereálný a navíc tak nějak těžko uvěřitelný. Na druhou stranu filmu nemůžu až tak moc co vyčítat, jelikož jsem na něj koukal jenom pro tu akci a střílení.

Vlk z Wall Street (2013)

Pampapidampam. Kokain, děvky, sex, prachy, majetek, sláva, federálové, vyhoření, abstinence, krach, vězení. Nu, Leo toho měl ve filmu na práci opravdu hodně. A hodně se mu to povedlo. Někomu tohle dílo nemusí sednout, přijít mu nudný, o ničem, ale mě tenhle filmový kousek sedl parádně. Jedinou výtku mám na čas, ale dá se překousnout a pokud se člověk nechá pohltit Leovým hereckým umem, tak bude nadmíru spokojen, protože Leo doopravdy umí a v každém filmu dokazuje své kvality. P.S. Abych nezapomněl, "džonahill" byl taky peckovej. Hlavně když začal soukat to svojí tkaničku z kalhot. :D

Jack Ryan: V utajení (2014)

Mělo to být dobré. Říkal sem si: Chris Pine - Star Trek, sympaťák, Costner - táta Supermana z Muže z Oceli = to jsou prostě záruky, nemůžu být zklamaný! Po spuštění však první a největší bum! Keira!! Eeeee, tohle vyzáblý chřasťítko, se kterým by si sotva hrálo děcko nad postýlkou je prostě děsný. Nemám jí rád. Vůbec. Za další - příběh. Pro mě nehorázně předvídatelný, nudící, až sem si říkal že by stálo za to to vypnout, ale s těžkýma, ospalýma očima jsem to dokoukal. Hurá. Pro mě velké zklamání.

Robocop (2014)

Mě se film líbil. Ještě více naleštěnější, více počítačový a více lidštější než jeho první filmové zmíňka. Bohužel ale, příběhově je to laciná kopie a to ještě ne moc zdařile "přesmažená". Smíšený pocity, smíšené hodnocení.

RoboCop 2 (1990)

Škoda. Relativně dobrý díl, ale díl, který prostě nikdy nepokoří nebo nedosáhne aspoň 80-ti procentního úspěchu jako první díl. Je to to samé jako ze série Univerzální voják(a).

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Nejhorší z dílů, jak už to tak bývá, Slabý, labilní díl, který je opět stavěný na ne moc věhlasné pokračování, kde Mačeta skoro "tvítuje" a Goss je sympaťák jak opičí prdel. Díky bohu, že něco podobnýho nedávaji do kin, protože by kinematografie šla rychle do háje..

Ona (2013)

Excelentní sociální drama, které ve mě hlodá. Plně jsem se vžil do role Joaquina a hltal Samanthu alias Scarlett, která byla přímo úžasná (má úžasný hlas v origo znění, ale i v dabingu!!), cítil sem souznění této dvojice, jak Joaquina, který lásku hledal, tak Samanthy, která lásku chtěla objevit..Je až úžasné, že mi stačilo pouze Scarlett slyšet a dokázal jsem si jí představit, navíc po jejím vyjadřování jako by byla lidská bytost. Prostě excelent!

Herkules: Zrození legendy (2014)

No, no. Kellan Lutz prostě Herkules není. Věřím pouze jedinému Herkulovi a to Dwaynu Johnsonovi, který nás za pár týdnů poctí svými svaly. Tohle prostě není ten slibovaný trhák, který měli všichni brát jako epic. Ale a to pozor: jedna scéna, na kterou jsem se fakt těšil a stála za to byla, když došlo ke stržení sloupů při bičování, už v traileru byla famozní. A abych nezapomněl, tak i Boyka alias Adkins jako záporák (což je tak trochu škoda), avšak tohle jsou jediná plus co film má a může nabídnout. Takže zkouknout a založit a pokud se někdy člověk zanudí, tak v krajních případech oprášit.