Pot a krev (2013)

Mazec a to jedním slovem. Rock a Mark neskutečné formy a při vstupu do posky Marka se zaťatým bicákem jsem byl ve svém živlu. Příběh parádní a až neskutečný, na to že je to BoTS!! Minimálně motivačka je jasná. Nářez. Jdu si zapumpovat.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Pěkné a dost zajímavé :). Příběh klasický o Jendovi a Mařce ale akce, té tady není vůbec málo. Peter Stormare jako "dobrý" záporák, který mě vyloženě sra*, ale hned jak mu troll rozšlápl tykev, mi bylo o mnohem lépe :)). Pěkné herecké obsazení, Jeremyho můžu díky filmu Smrt čeká všude . Hodnotím jako velice zdařilé a za 4*.

Vendeta (2011)

Ne a ne. Tenhle film je prostě nuda. Celý se táhne a táhne a neustále jsem přeskakoval pasáže, protože jinak bych u filmu usnul. Řekl bych, že americká verze s Cagem je lepší, ale to je můj názor. Dávám 2* pouze za Vetchého, jelikož je to jeden z mála mých českých oblíbenců.

Martin a Venuše (2012)

Taclík je okecálek, Lišková zase..pěkná baba :). Film pohodový, nenudí, občas úsměvné pasáže, Budař jako vlezoun (nesedl mi tam), film který spíše ocení obecenstvo středního věku.

Zrcadla (2008)

Vyšinutý Kiefer, který měl už plné zuby 24 hodinové směny protireroristického se upsal na tenhle, pro mě vcelku "bojímbojím" film. Po shlédnutí tohoto filmu jsem měl opravdu strach kouknout do zrcadla a když si na to ještě dnes vzpomenu, strach se mi hned vrátí. Nejdechberoucí a pro mě nejméně očekávaný záběr z filmu: otisk ruky na druhé straně výlohy. 3*.

RRRrrrr !!! (2004)

Já se smál a smál jsem se dost. Ovšem, když jsem tenhle film viděl ještě ve škole, kde mi přišlo jako prdel všechno. Teď už se bohužel nesměju. Depardieu má v tomhle filmu velice malou roli a to je škoda, šoupnout prvotřídního komika jako vedlejšák a dělat, jako by se s ním snad už nepočítalo! 2* pouze za mé občasné ucuknutí koutku.

Hostitel (2013)

Čekal sem víc. Upřímně. Když jsem byl nedávno v kině, viděl jsem ukázku na tenhle film a trailer mě natolik přesvědčil, že to bude NĚCO, ale po shlédnutí jsem z toho neměl nějaký extra valný pocit. Velká škoda, aspoň Diane jako záporák mi tam seděla. Díky alespoň za ní! 3*.

Smrt čeká všude (2008)

Jeremy jako pravý odvážný amík, který se nebojí té trošky trhaviny, to se mi na tom filmu líbilo. Výbuchy realistické, kamera skvělá, navíc, žena za kamerou, proto tleskám! 4*.

Miami Vice (2006)

Příjemný film s náznakem toho, jak je možné zapadnout mezi překupníky jako federál. Na druhou stranu je to film, u kterého vyzařoval dobrý konec a to až moc okatě, hlavně v poslední části v závěrečné přestřelce, což mě mrzí (ne že bych nechtěl, aby to skončilo dobře), proto 3*.

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Vysoké hodnocení proto, protože se mi film opravdu líbil a na konci i padla slza :( Skvělá Jenn, Joel a jako Timothy i CJ. Tenhle film si rád ještě někdy pustím. :)