Jack-Jack útočí (2005)

Škoda, že to je tak krátké, u toho mimina bych vydržel sedět celej den, ale samotný úžásnáci mě nebavily.

Nevinná (2008)

Přiznám se velké zklamání, děj vypadal slibně a napínavě, ale něco mě ktomu chybělo. Lepší je souvisejcí film s Russellem, ale tohle je moc nudný. Upřímě čekal jsem víc.

Nevyřízené účty (2007)

Velmi povedený akčnák se skvěle hláškujícím Tilem. Na to hrozné hodnocení se mě to dost líbilo, přestřelky neměly roztříštěnou kameru, což je velké plus, slušně natočená akce a i docela pěkné Španělsko, rozhodně spokojenost, 4* za vše poctatné a jednu na vrh kameře.

Světová invaze (2011)

Tak máme tu další příběh o ufo, které zautočí na naší zemi. Pochopitelně film nabídne mnoho mrtvol a hodně akce, ale kamera se nestane vaším přítelem. Je tu napínavost, a však konec stojí za hovno. Těšil jsem se na pořádnou akční střílečku , ale takto zkažený konec jsem si nepředstavoval. Dal bych 5, ale má to dvě velké hrubky, jinak pecka.:)

Červený drak (2002)

Chvála bude těžká, protože mě to bavilo víc, než jednička a navíc tohle má úžasnou atmosféru s exceletním Nortonem,.. Moc si to nepamatuju, ale určitě se jedná o jeden z nejlepších trillerů.

Houbičky (2007)

Horor to zase tak moc není, spíš menší komedie. Lepší 3* za prostředí, ale moc mě to nebavilo..

Nezvratný osud 3 (2006)

Miluju tuhle hororovou sérii, má to velmi brutální scény, mnoho krve, ale i docela srandu, něco mě docela pobavilo.

P2 (2007)

Napínavé, docela i mrazivá atmosféra a zajímavej děj. Prostředí stojí za řeč, málokdy vidím filmy, odehrávající se v garážích. Docela doporučuju, není to excelentní, ale hlavně, že to není kravina, bude se vám to líbit..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Bohužel jsem očekával mnoho, ale zdání klame. Má to velmi pozitivní hodnocení, ale pro mě je to takové nemastné, neslané, ale přežil jsem celej film to je to hlavní.

Chuckyho nevěsta (1998) odpad!

Nezlobte se na mě, ale tohle je hovadina, až jse mi chce zní blejt.