Iron Sky (2012) odpad!

Tady máš ODPAD! Sračka po všech stránkách. Už od začátku. Ta gravitace na měsíci?? Vojáci oblečení jak u Stalingradu...a ve vesmíru? A co ta základna? No jasné...jak jinak se můžou "nacisté" projevit než hákovým křížem. A ještě když ho postavíme a budeme v něm žít. A čas si budeme krátit neustálým heilováním. Jinak to přece u nácků nejde. To je tak trapné až to tříská dveřma. Ti, co se podíleli na tvorbě této hnusné oplzlosti, se dopustili sprostému vysmívání německému národu do tváře. Neboť, ať se to někomu líbí nebo ne, národní socialismus je nesmazatelnou součástí německé historie. A ne každý Němec je kapitalisticky, či komunisticky založen, aby to chápal jako humor, i když to vlastně humor nebyl. Dal bych navíc nejmín miliónkrát odpad, už jen za to hnusné a nechutné zakončení filmu, kdy jsem byl svědekem odporného protipřírodějdoucího rasového křížení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle je ukázka židovské provokace!

O uloupené divožence (2007) (TV film) odpad!

Zajímalo by mě, co komu naše děti udělali, že je takovými sračkami trápíte? Že už to není nikomu blbé, natáčet takové odpady. Tvůrci těchto rádobypodádek, by se měli nejprve podívat na nějaké statistiky úspěšnosti, jako například sem na CSFD a pak se zamyslet nad tím, co začnou natáčet.

Feministický porno číčy (2010) odpad!

Možnost vidět tuhle hrůzu byla chyba na celé čáře. Banda nechutných perverzních děvek. Ještě k tomu ošklivých....fuj. Je to celé vlastně úplně o hovně.

Trumfy Miroslava Donutila (2011) (pořad) odpad!

Tři pitomci sedí před osvětlením a vozí se po Vltavě a další banda pitomců sleduje jak se baví o hovnech. Úžasné! Lidé mají asi dost peněz, když je vyhazují za kokotiny typu návštěvy takovéhle rádobyshow.

Méďové (2001) (seriál)

Kdyby na začátku nebyla tak debilní písnička, dal bych 5 hvězd. Ale to je jako když to zpívá jantar.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

....to měl být vtip?.....Ten kdo tohle vytvořil, byl dement a měl by jít pod zámek. Tímto výtvorem snížil hladinu zábavy na nejnižší uroveň. Urověň tak nízkou, že nesahá ani po nehty na palcích u nohy.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál) odpad!

Když jsemt o viděl utopil bych je všechny....!!!......trapárna až to tříská dveřma!!!

Californication (2007) (seriál)

Pár dílů jsem měl možnost vidět a nebylo to nejhorší, ale nejlepší už vůbec ne. Je to vlastně taková píčovina kde se řeší jen šoustání a nic víc. Pár rádobyvtipných hlodů se našlo. Ale žádný zázrak. Těm co dali odpad se nedivím. Já tu budu za hvězdu a to jen z milosti. Tyhle americký seriály mě totiž děsně serou.

Hněv Titánů (2012)

Tím že to je vlastně zcela nový vymyšlený příběh, vyhýbám se jakémukoliv srovnávání. Tento díl na mě působil velmi ale velmi pozitivně. Mělo to větší grády. Bylo to více napínavé a vizuálně propracované. Lepší něž jeho předchůdce. A o dost.