Feministický porno číčy (2010) odpad!

Možnost vidět tuhle hrůzu byla chyba na celé čáře. Banda nechutných perverzních děvek. Ještě k tomu ošklivých....fuj. Je to celé vlastně úplně o hovně.

Trumfy Miroslava Donutila (2011) (pořad) odpad!

Tři pitomci sedí před osvětlením a vozí se po Vltavě a další banda pitomců sleduje jak se baví o hovnech. Úžasné! Lidé mají asi dost peněz, když je vyhazují za kokotiny typu návštěvy takovéhle rádobyshow.

Méďové (2001) (seriál)

Kdyby na začátku nebyla tak debilní písnička, dal bych 5 hvězd. Ale to je jako když to zpívá jantar.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

....to měl být vtip?.....Ten kdo tohle vytvořil, byl dement a měl by jít pod zámek. Tímto výtvorem snížil hladinu zábavy na nejnižší uroveň. Urověň tak nízkou, že nesahá ani po nehty na palcích u nohy.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál) odpad!

Když jsemt o viděl utopil bych je všechny....!!!......trapárna až to tříská dveřma!!!

Californication (2007) (seriál)

Pár dílů jsem měl možnost vidět a nebylo to nejhorší, ale nejlepší už vůbec ne. Je to vlastně taková píčovina kde se řeší jen šoustání a nic víc. Pár rádobyvtipných hlodů se našlo. Ale žádný zázrak. Těm co dali odpad se nedivím. Já tu budu za hvězdu a to jen z milosti. Tyhle americký seriály mě totiž děsně serou.

Hněv Titánů (2012)

Tím že to je vlastně zcela nový vymyšlený příběh, vyhýbám se jakémukoliv srovnávání. Tento díl na mě působil velmi ale velmi pozitivně. Mělo to větší grády. Bylo to více napínavé a vizuálně propracované. Lepší něž jeho předchůdce. A o dost.

V pasti - Katka (2001) (TV film) odpad!

A dost....tady jsem měl komentář, který se asi evidentně někomu nelíbil. Tak to sem napíšu jinak! Po naší republice běhá tisíce zfetovaných Katek. Zamyslel se někdy někdo nad tím, že je to lůza společnosti a přenašeči smrtelných virů? Prostě paraziti. Morální úpadek lidské společnosti.......Jak zpívá Mistr Aleš Brichta: Už by to vyřešit měl nějaký Deratizér!!!!!