Adolf Hitler: The Greatest Story Never Told (2013)

Pokud budete sledovat dokumenty v televizi, budou samozřejmě na 100% pravdivé. Ale protože tohle je amatérský dokument, který neodvysílá žádná komerční televize, je jasné, že tu místní mudrcové sdělí, že dokument je plný nepravd. S největší pravděpodobností ti dotyční to vědí nejlépe. Asi byli po boku Adolfa Hitlera v oné době. Já jako člověk, který už léta zkoumá tuto část historie, v hloubi duše vím, že na tomto  dokumentu je mraky pravdy. Nikdy předtím, jste to nemohli vědět, protože pravda vám byla vždycky zamlčována. O tom by se dalo diskutovat hodiny a hodiny. Pamatujte, Pravda se nebojí zkoumání ☝️ A proto vše, co je lež, má zákon na svojí ochranu. Abyste po té pravdě nepátrali a neříkali jí nahlas. Pravda totiž žádný zákon na svou ochranu nepotřebuje.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Houmoušskej Thor a valkýra z Afriky made in Hollywood.  Koktejl hoven. Ještě tam chybí Kunta Kinte a Martin Luther King

Živí mrtví - Odpočívej v pokoji (2022) (epizoda)

Téměř 12 let uběhlo od úplného začátku a teď to tu máme. Konec. Doslova emocionální vyčerpanost. Dokonce jsem prolil i slzy. Bylo mi smutno. Konec Walking dead je jako kousek mého života.  Nemám co vytknout i přesto, že jsem nedostal tu správnou odpověď na to, kde vlastně skončil Rick. Jen víme, že je naživu. Ostatně on ten seriál, ten konec toho všeho, co Rick začal, ani říct neměl. Už teď víme, že podrobneji to bude v jiných odvětvích. Takže nakonec je konec jen jedné etapy. Ta další přijde. Ale i tak jsem si přál. Aby to nikdy neskončilo.

Andor - Dcera Ferrixu (2022) (epizoda)

Pomalu se blížíme do finále první série. Je to úplně jiné, než jak to začalo. Už to vypadá, jako luxusní seriál.

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

Tak jak to na začátku nevypadlo, tak to se rázem změnilo. Ano, nejsou to ty Star Wars jak jsme zvyklí. Ale má to grády. Tohle bylo monstrózní!

Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)

Zkrátka se seriály SW se doslova rozerval pytel. A nějak mi to vůbec nevadí. Naopak. Tyhle vsuvky jsou geniální. Dokud se na tom podílí Filoni, je to  stále geniální.

Barbar (2022)

No skvělé. A pak, že to nejde. Nečekaně slušný horor.