Star Wars: Vadná várka - Plán 99 (2023) (epizoda)

Takhle drsný konec jsem nečekal. To mě opravdu vzalo. Co ted bude dál? Jestli vůbec něco bude. Nad koncem visí spoustu otazníků.

The Mandalorian - Kapitola 21: Pirát (2023) (epizoda)

Luxusní mandalorianský nářez. Bo-Katan se znovu vrátila ke způsobům a co víc, stojí u sjednocení Mandalorianů. Moff Gedion žije a záhadu nechal otevřený konec. Uvidíme, co dál.

Hitlerova válka? Co zamlčuje Guido Knopp (2009) (TV film)

Já jsem přesvědčen už dlouhé roky. Tenhle dokument už je několikátý, co vidím a opět se utvrzuji v tom, že historie byla překroucena a svině co rozpoutali válku 1, tak rozpoutali i 2 a tak zničili i Jugoslávii následně Srbsko, Libyi, ukradli Palestinu, zplundrovali Vietnam, Severní Koreu,  Sýrii, Afgánistán, Zavraždili Kennedyho, Haidera, Kaczynského, zavedli rasismus, otroctví, vybudovali komunismus, kapitalismus a když už si podrobili Germány, tak teď to dělají se Slovany. Rozebírají Ukrajinu, Rusko a obnovují starý zapomenutý, rozhodnutý Chazarský svět. Jsou to svině. Hitler byl jediný, kdo se jich nebál a mohl je jednou provždy zastavit. Jsem o tom přesvědčený a můžete si myslet co chcete a zase mi chodit mlejt blbosti do pošty, jak jsem na hlavu. Je mi líto všech, kteří zemřeli v boji za dobrou věc. Je mi líto těch, kteří padli, když byli nuceni bojovat a podporovat tu vyvolenou chamraď. Je mi líto těch kteří zemřeli za zájmy těch kapitalistů a komunistů. A je mi líto těch , kteří si nechali dobrovolně nasrat do hlav a věří, že se Hitler vážně jednoho dne vzbudil a řekl si: Nemám co dělat, tak ovládnu svět.

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Už dvakrát jsem u tohohle dílu usnul. Takže musím uznat, že je to zábava.

Hledání ztraceného času (1991) (seriál)

V celku povedené a zajímavé. A ještě více zajímavé je odvysílána část o tom, jak začal protektorát. No, asi tam byly věci, které by člověk neměl vidět, protože by si mohl udělat obrázek o tom, že protektorát byl nakonec úplně jinak, než se to vykládalo ve školách. No a ejhle, tyto protektorátní díly najednou nejsou k dispozici. Díky licenci prý údajně je nemůže Česká televize vysílat 😂 dobrej blábol. Osobně jsem kontaktoval ČT a takové nesmysly mi napsali. Hlavně že není licence na to, jak za protektorátu uklízeli hnůj z kravína. Ale jak přijel Hácha do Berlína, to už tam radši nedají 😂☝️ komedianti. Takže jestli chcete vidět dobové záběry tehdejší doby, tady na to rozhodně  nečekejte. Tenhle ten čas, tahle šaškovská republika lidem ukázat nechce.

The Mandalorian - Kapitola 19: Obraceni (2023) (epizoda)

I přesto že to bylo takové umírněné, i tak mě to bavilo. návrat na Coruscant byl jako návrat ke starým episodám. A Bo-Katan je zpět mezi Mandaloriany, kteří ctí způsoby. This is the way.

The Mandalorian - Kapitola 17: Odpadlík (2023) (epizoda)

Špičkový návrat, který ve me zanechal otázky 🤔 Strašně mě tam zajímají ti purgilové🤔 Naposledy byli vidění v Rebels, kde sebou vzali jak Ezru tak velkoadmiráls Thrawna. Co z toho vznikne? Jsem zvědav

The Last of Us - Vydržet a přežít (2023) (epizoda)

Tohle už mělo zase grády. Kdyby se to neslo po celou dobu takhle, bylo by to 1000x lepší, než koukat na nějaké dvě bukvice.