Projekt Adam (2022)

Vcelku tuctová sci-fi, který začíná velice sympaticky, ale postupně ji začne srážet hloupý scénář a přílišný rodinný patos. Záporák k ničemu, k tomu nepovedený facelift (uvidíte). Herci to trochu vytahují, Ryan Reynolds za mě malinko v pozadí (vyjde mu tak 1 vtip z 5), zato ten klučina má budoucnost. P.S.: Shawn Levy jako řežisér Deadpoola 3 mě začíná děsit.

Elitní zabijáci (2011)

Solidní akční jízda podle skutečných události. Dobovost a stylovost z toho smrdí na sto honů. Typecast vedlejších postav (angličtí týpci) je excelentní. Slušela by kratší stopáž, ale i tak to stojí za shlédnutí. P.S.: Trochu mě mrzí, že si DeNiro za kariéru nestřihnul víc akčních rolí.

Anna Karenina (2012)

Fenomenálně natočená scéna na plese. Bohužel od toho momentu filmu trochu spadne řetěz. Slušelo by zkrácení o 30 minut. Keira Knightley je jako vždy dokonalá.

Moonfall (2022)

To je tak krásně emmerichovsky blbý....

Batman a Robin (1997)

Arnoldovo "ledové" hlášky a batnipples. Jinak nic. :D

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

I bez neúplné znalosti původních filmu je to velmi příjemné překvapení. Vtipy jsou vtipné, dětští herci nadstandardní (zejména Mckenna Grace) a návraty nejsou trapné.

Kingsman: První mise (2021)

Jednoznačně nejlepší film série. Tajemný záporák (lepší než SLJ i JM, kteří byli na můj vkus až příliš velké karikatury), zběsile tempo, které vás nenechá vydechnout a zábavné napasování na historické reálie. Zítra jdu znova. 👍

Gentlemani (2019)

Plnotučný Ritchie i se smetanou.

Rozhněvaný muž (2021)

Když si člověk myslí, že Gentlemany nejde překonat (vyrovnat), tak Guy přijde s tímhle. Chytře vystavěný a skvěle natočený akčňák, který se vám dostane pod kůži. Podobné kousky už se bohužel v záplavě netflixu (Old guard) moc netočí, tím víc jej člověk musí ocenit.

Jízda do pekel (2001)

Parádní thriller, který táhne solidně vystavěný scénář a obsazení (Kam se Leelee a Steve poděli).