Co děláme v temnotách (2019) (seriál)

Parádní seriál. Pro mě osobně je přístupnější než původní film. Lazslo je king

Policajt ze školky (1990)

Slabší čtyři. Ale jinak se jedná o celkem solidni a pohodovou komedii. Takový ten film, který si sice sám člověk nepustí, ale když jde v televizi rozhodně neurazí. Arnold je fajn, děti občas otravné, ale celkově je to příjemný film

Kdybys jen tušil (2020)

V některých momentech úžasné, v hodně momentech takové nedomrlé a kostrbaté. Škoda potenciál tu byl. Leah Lewis je jako samotářská Ellie sympatická, Alexxis Lemirre je holka snů a Daniel Diemer je hodný trouba. Jejich postavy jsou fajn a nosné. Nicméně všichni okolo jsou tak ploché a šablonovité postavičky. Škoda. Byl tu potenciál na novou Juno nebo Perks of Being Wallflower, ale zůstalo to nějak na půl cesty

Vyproštění (2020)

Název mluví za vše. Je to zkrátka Extra Akce. Chris Hemsworth si to dává na pána v tomhle spojení Johna Wicka, Komanda a Raidu. Po Stahelskim a Leitchovi je tu další chlapík, kterého je potřeba sledovat, protože svému řemeslu rozumí dokonale. Zkrátka luxus pro všechny milovníky akčních filmů

Gentlemani (2019)

Pět hvězd. Tady zkrátka není o čem diskutovat

Stopy spravedlnosti (2017)

Výborný akční thriller s vynikající dvojicí Chan/Brosnan a v jisté a pevné režii Martina Campbella. Jen mi přišlo občas líto, že Jackie nedostal podobnou šanci před 20 lety

Dva papežové (2019)

Výborný snímek. Jen mi trochu vadil styl režie a kamery. Meireles je jistě velmi kvalitní režisér, nicméně mi v tomhle filmu nesedl takový chvilkama chaotický střih a třesoucí se kamera. Jinak musím pochválit výborné herecké duo a skvělou výpravu

Vlastníci (2019)

Poměrně mrazivá komedie, u které se smějete jen do chvíle, kdy si uvědomíte, že každý známe několik podobných postav i v reálném životě. Svým způsobem je to spíš psychologický thriller.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Přes trochu roztahaný prostředek je to výborný film. Tarantino nás opět přivádí do své alternativní reality.

Creed II (2018)

Už to prostě nefunguje jako jako v roce 1985. A postavy Viktora a Ivana Dragových a jejich osud mi přišel daleko zajímavější než ústřední dvojky Creeda a Rockyho. Dal bych si raději spin-off od Dragovi než tohle. Škoda promarněné šance. Mimochodem představitel Viktora Draga je výborný a v nějaké slušném akčním filmu bych ho klidně obsadil