Černá labuť (2010)

Abych pravdu řekla z tohoto filmu jsem nebyla nějak nadšená.Nemám ráda Natalie Portman.Jediné co se mi na tomto filmu líbilo byla Winona Ryder a scéna kde rozmlátila svoji šatnu :-D .Jinak jsem z toho filmu měla smíšené pocity a takovou podivnou nechuť a pocit, že to prostě není nic pro mě.Celkově to ušlo.

Polární expres (2004)

Takhle by se měl dělat animovaný film.Moc se mi to líbilo ale k úplné dokonalosti mi něco chybělo.Nevadí,protože nic není nikdy dokonalé.

Horší už to nebude (2006)

Skvěle natočený,parádně vymyšlený a skvěle sehraný film s prvky dramatu,komedie,fantasy a romantiky.Líbilo se mi na tomhle filmu úplně všechno. Trochu protivná ale na závěr romantická duše Maggie Gyllenhaal,nudný ale přesto zajímavý Harold Crick v podání famózního Willa Ferrella a na závěr můj oblíbený Dustin Hoffman a jeho stále neutuchající charizma spolu se skvělým hereckým výkonem :-).Tenhle film je takzvaná "hudba pro moje uši".

Crossroads (2002) odpad!

Nezlobte se ale taková "pěvecká hvězda" nemá ve filmu co dělat.Proč se zpěvačky,které zaboha neumí ani pořádně rozbalit nějákou show na pódiu cpou do filmů?Dala bych jednu hvězdičku za role Justina Longa a Kim Cattrall ale za takové štěky to ani nestojí.

Pravá blondýnka 3 (2009) odpad!

Tak řeknu to takto:podívala jsem se na tento film s domněním, že to bude alespon zpoloviny dobré jako ty předchozí,jelikož jsem zvyklá,že třetí díly bývají nejslabší snad u všech filmů a myslela jsem si to špatně,protože tohle je naprostá blbost.Reese jim na to asi už nekývla protože viděla, že to není zas až tak populární tak vymysleli tuhle matlanici se sestřenicemi Ellen Woodsové.Ještě jednou říkám blbost.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Ivanka Gottová nemá do čeho píchnout tak pro změnu točí tuhle blbost. Bulvár a to si ani nemusíte kupovat ty plátky typu blesk,aha apod...

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Přesto,že naše domovina ČR je na tom velice bídně tak tyhle noviny jsou jediné trochu normální.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Ráda jsem v obraze ale to si opravdu najdu stránky na internetu a přečtu si to ve spisovné češtině a ne v nějáké zkomolenině.A když už televizní noviny tak PROČ panebože ranní televizní noviny-takže hned jak se člověk vzbudí ví,že někdo někoho někde usmrtil-dopolední televizní noviny-to aby ste měli do oběda špatnou náladu děkuji-odpolední televizní noviny-pro změnu při obědu čerstvé zprávy ze světa-podvečerní-není nad to si mezi dvěma "skvělými" díly "nejlepšího" seriálu 1000 a 1 noc zlepšit náladičku...a na závěr večerní televizní noviny..a víte co?? já zapomněla na ty poslední televizní noviny co vysílají ani nevím kdy ale někdy pozdě večer..Už z toho člověk není v obraze ale v depresi a to se člověk pak ani nemůže divit těm důchodcům že nás mladé ani nepozdraví, když každý den asi 10x slyší jak se vraždíme navzájem a podobné události.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

V řadě asi 5tá taková trapácká soutěž kde lidi dokážou kecat jen okoukané děkovné řeči a podobné srance..O nějákém hudebním talentu účastníků velice silně pochybuji...Můj optimizmus na téhle úrovni televizních "hudebních" soutěží naprosto skončil...

X Factor (2008) (pořad)

Ráda bych věděla čím to je, že tahle televize zničí naprosto každou (v jiných státech) skvělou show??? PROČ?Ze zahraničních ročníků X Factoru vyšly hvězdy s velkým hlasem a co tady proboha?? Jediné na co se dalo dívat bylo All X a možná ještě Ondřej Ruml a to je tak vše. Kde ty lidi berou??Dál už to nehodlám komentovat, protože bych se mohla naštvat a to by nebyl zrovna slušný komentář. Takže TV Nova jen tak dál...