American Horror Story - 1984 (2019) (série) odpad!

Velký zklamání. Vlastně už jak jsem v úvodních titulkách viděla jména Emma Roberts, Billie Lourd a Leslie Grossmann, bylo jasné že to nebude dobré. Omlouvám se jejím fandům, pokud nějaké má, ale Leslie je pro mě v každé AHS roli nepoužitelně trapná. Každopádně není to strašidelné, a bez Peterse, Paulson, Bates a Bassett to není ani zábavné.

American Horror Story - Roanoke (2016) (série)

Zatím vážně nejslabší série. A Sarah Paulson jakkoli je dobrá herečka, anglický akcent neumí.

My (2019) odpad!

Jedna z největších blbostí, jaké jsem v poslední době viděla.

47 metrů: Mimo klec (2019)

Musím říct, že finále bylo naprosto otřesné. Docela mě bavil soundtrack/hudba, jinak velmi slabé.

Nemrkej (2014) odpad!

Je to nudný, čekáte že NĚCO, a ono NIC.

Kořist (2019) odpad!

Velké zklamání. Slabý příběh, slabá animace, žádný vkus a žádné napětí.

Syn temnoty (2019) odpad!

Strašný. Špatný nápad, špatné provedení.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Kdo neviděl všechny čtyři série, neměl by komentovat. Sice jsem to po první sérii taky málem vzdala, když jsem viděla Mistrovu masku... Ale to pravý mělo teprve přijít. Je to kvalitně napsaná a propracovaná hororová pohádka. Tvůrci se věnují jak ději, tak postavám, mytologii svých výtvorů i jejich motivacím, s nevídanou pílí. Některým postavám se dá snadno fandit, jiným jde snadno propadnout, některé nelze ne-nesnášet. Ocenila jsem jednoduchost a přitom hloubku základních myšlenek dobra a zla, zrovna tak i metafory biblických i větších rozměrů. Je mi líto toho, kdo to vzdal před koncem.

Smrtící virus (1986)

Je to trochu vtipný. Doufám, že záměrně. Jinak hrozná kravina.