Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Pecka... pribeh sice stoji za hovno klasicky, ale vse ostatni je excelentni od postapokalyptické krajiny, pres genialne vytvorene auta / trucky / biky az po nekončící AKCÍ nabitou první polovinu filmu a jeho samotny nářez zaver. Hardy ma klasicky pár štěků, jinak se jen xichtí a chova drsne :d, na kratko ostrihana charlize theron mi prisla celkove zajimavejsi. Stopaz byla super ani kratka / ani dlouha, ale jinak jsem s filmem byl spokojenej, nerikam ze je dokonalej, ale ja se nenudil ani chvíli, obcas se tam nejake to klise objevi, ale cekove me bavil vic nez jsem si predstavoval, takze to fungovalo dobre, doporucuji, ale osobne bych uz na nej do kina na 3d nesel, nerikam ze tam to 3d nebylo videt (bylo videt asi 1/3 filmu relativne kvalitne), ale imo to neni worth a radsi bych na to zasel na 2d => levnejsi, 3d bryle jsou ne moc komfortní na uši + jsou tmavé a film sám o sobe ma takovy nadech tmavejsiho filtru, tim padem to pusobilo dost tmavě kor s tema brejlama, takze ta 3d je jen takova blbina navíc, uplne zbytecna. A to vubec nezminuji fakt, ze titulky jsou vzdy na 3d filmech hur citelnejsi nez na obycejnych (uplne nejhorsi to je u imax filmu) - ne ze by na tento film byly potreba titulky, mluvi se sporadicky na druhou stranu ne kazdemu slovu clovek rozumi, protoze (coz jsem zapomnel zminit) me tu celkem uchvatila i postapokalyptická mluva a dost weirdo - ne moc pouzivana slova, prevzane a trochu odkazujici na mad maxe dvojku s melem gibsnem. Na film se urcite podivam znovu jakmile to vyjde v ripu za 3 mesice. 9.1 na imdb a 91% na csfd je trochu overrated, ale minimalne takovych 85% si zaslouzi imo.

Devítky (2007)

Tezke na pochopeni ? Nikoliv // Zajimavy napad ? Ano // Nuda a otravná Melissa McCarthy zároveň ? Rozhodně.. mam z toho jeste takove rozporuplne pocity, zatim 51%

Lost River (2014)

VÝBORNEJ soundtrack (mam rad Chromatics), ale to je bohuzel vsechno, film je sám o sobe bullshit, nezáživnej, nudnej o vsem a pritom o ničem... "artovka". 40% za herecke obsazeni a jiz zmineny soundtrack. Btw. Původní název: How to catch a monster by filmu sedel mnohem vic.

Grizzly zabiják (2015)

Dobre herecke obsazeni, prumerny lehce predvidatelny dej (konec jsem cekal trochu pestrejsi), pekna priroda a kdyby tu nebylo tolik tech CGI effektu, ktere az bijou do očí, tak by to melo urcite navíc nez 60%

Whiplash (2014)

Nemam rad hudebni filmy, nekoukam na ne a nevyhledavam je, ALE tady jsem udelal vyjimku a zkoukl jsem whiplash a muzu rict, ze jsem spokojenej, urcite neni overrated ba naopak. IMPOZANTNI kamera, GENIALNE zahranej "záporák" Fletcher (JK Simmons aka Jonah Jameson ze Spidermana) s ULTRA SICK koncem. 90% melo to nejake minusy; bral bych i delsi stopaz.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Zatim nejhorsi a nejnudnejsi dil Hunger Games, ve kterém se skoro vubec nic nestalo / nedelo a cele to pusobilo hrozne VYNUCENĚ, jen aby se udelalo o díl navíc, protoze ve vsem jsou dnes peníze, ale kvalita nikoliv. Knizni predlohu jsem logicky necetl ani neplanuji, ale clovek ví co ocekavat, polovina veci se da predpovedet a naopak ty co se nedaji jsou zase jen trapná omáčka, která prodlužuje stopáž filmu - například záchrana kočky.. :D really ? Nebo az zbytecne hysterická a ubrečená Katniss, ktera si ve vsem zivote uz prosla peklem, ale furt ji rozhodi absolutni blbosti. Jsem uprimne zvedavej zda aspon 2. cast bude o to lepsi, pochybuji.. 60%

Šéfové na zabití 2 (2014)

Jednicka byla zajimavejsi, ale nemuzu rict ze bych se u dvojky nudil. Mam proste rad tyhle stupidni americke komedie, kor kdyz v nich hraji herecky jako je Jenn. 70%

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Fattypillow a jiné zvučné jména českého herního showbyznysu se sešla aby udělala jedno velké černé smradlavé hovno a povedlo se jim to na výbornou. Btw. Proč nemám rád Fattypillowa a jemu podobné individua (zkopírovano z jedné večerní skype konverzace): proc nemám rad fattypillowa: 1) na zacatku warlords of draenor world of warcraft datadisku - tj konec roku 2015 se někdo vydaval na jeho streamu za me s nickem doomedrakthul (muj realny twitch nick je doomedx) a psal mu tam nejake sracky na stream, ohledne toho co to vubec je za stream a jestli nahodou ten clovek -> fattypillow netrolluje a vazne jako streamuje serious, v te době mel zhruba 200 divaku ve spicce, fattypillow tomu cloveku dal ban a řekl ze me nenavidi ze jsem namyslenej zkurvenec z BDcek (Black Division - guilda, ve ktere drive figuroval taky jako friend of guild od nekoho), to mi rekli lidi na Teamspeaku, protože ja jsem jeho stream mel zaplej dohromady za celou dobu asi 10 minut abych si na nej udelal obrazek. Kazdopadne jsem si rikal.. wtf jak vůbec ten clovek vi co jsem zac, pak jsem si podle wowprogressu zjistil ze ma maina monka s nickem liung a dřív mel casuala v BDckach a vždy chtěl raidovat ale nechteli ho vzit na raid protože byl spatnej jak slovenskej hokej, tak po nejake době leavnul BD a sel do disbanded raidovat a na zacatku WOD zacal raidovat.. takze me nemel / nemá rad protože mam invicibla a protože sem raidoval v BD a on ne.. resp řekl bych ze to je ten důvod, rpotoze on na svého invicibla je hrozne hrdej a v době kdy mi padl napsal do guildy tehdy tam ještě byl, ze ten LK HC je ted izi uplne a par tecek, přitom on sam ho dropl jen par mesicu predemnou .. 2) na streamu se pretvaruje, dela ze sebe picu, pouziva bot vieweru, pouziva fake lidi co mu tam jakoze posilaji donate a tim burcuje další lidi aby mu tam taky posilali donate .. 3) pise o sobe ze je tluste hovadko co vsem sni lednicku a ze dnes snedl 10 koblihu a na obed mel dort a na veceri palačinky .. dela si ze sebe vicemene prdel, ale jakmile dojde na teho stream někdo serious a napise tam "kurva co to je za tluste prase rofl" tak tomu cloveku nada, zabanuje ho a ještě jde uplne na jeho tvari videt ten pocit nenavisti vuci tomu cloveku z cehoz vseho vypliva ze byl v mladi sikanovanej, tyranej a ma komplex jako prase .. 4) jedine 2 věci co ten clovek umi: a) využívat svůj komplex k tomu aby si sam ze sebe delal prdel a debila proto se na nej lidi divaji a za b) umi relativne dobře pracovat s textem a hlavne rychlem textem z hlavy, takze to je ke vsemu ještě nerd co v mladi jen sedel doma a chtěl byt hiphopovou hvezdou, nerikam on asi blbej nebude, urcite ma IQ solidni když je schopnej vymyslet takove texty za pochodu, ale i tak ten clovek je HROZNE NESYMPATICKEJ a opravdu nechapu jak se na nej někdo muze divat, protože 99% věci co on říká nemysli opravdu vazne a jen tam lidem lze aby si nahrabal peníze, coz v CR není mozne, jelikož jsou tu lide jako ja, co by neposlali 20kc ani svoji mame na autobus.. takze tryhardi jako prase, polejvá se bordelem, sype na sebe chipsy a dela ze sebe ceskeho sodapoppina jen aby uspel, protoze by tento clovek nikdy nemohl streamovat seriozni kontext na twitchi, jelikoz toto individium zadnou hru neumi hrat a tim padem by pro lidi byl NEZAJIMAVEJ. -> Ceskej narod je plnej kretenu.

Pod kůží (2013)

Zajimavej snimek s originalnim napadem.. ale cele to je proste divne.. tak by se dal film nejlepe popsat, je to divne a nesmyslne.. na konci vlastne ani nevite na co jste se divali, ale pritom to udrzelo vasi pozornost, nebo ji udrzela Scarlett ? Pekna hudba dodava filmu zvlastni kouzlo - 55%