Krampus: Táhni k čertu (2015)

Velmi uchazejici zacatek, ovsem v pulce se to cele nejak zastavilo a film pripominal parodii, clovek si predstavuje ze ve filmu o krampusovi se na opravdoveho certa bude divat, coz neni pravda a 3/4 filmu se diva na jeho "uchvatne" ozivle hracky. Konec me naopak prekvapil a aspon pro me film trochu fixnul - 60%.

Dárek (2015)

Velice předvídatelný snímek, ale přesto je to koukatelné a člověk se u toho nenudí. 65%

Ples příšer (2001)

Nevim co si o tom furt mam myslet, velice pasivne agresivni film s peknym koncem a uzasnou hudbou, ale furt si nedokazu udelat obrazek o tom co jsem prave videl. 70%

Husí kůže (2015)

Takové novejsi, ale slabsi "Jumanji 2", avsak stale koukatelne = 60% odpovída.

Stážista (2015)

Robert De Niro je Mr. Nice Guy, vsem pomaha a radi, at uz v praci ci v osobnim zivote, vsichni ho maji radi a naslouchaji mu, jeste aby ne 70 let zkusenosti udela svoje a jelikoz se u konce sveho zivote docela nudi, rozhodne se ze chce byt senior stážistou. Anne Hathaway je workoholička, která vlastní a vede jeden velky internetový obchod s oblečením, je vystresovaná, ma problemy se spankem, jidlem ale také nestihá své schuzky v praci a pro vlastni rodinu ji take nezbývá mnoho casu a prave ona potrebuje pomoc od "Nice Guye". ~ Jeste se rozhoduji mezi 3/4* = 70%.

Kurýr: Restart (2015)

Za Sirku (R. Stevenson), pěkné baby v čele s L. Chabanol a solidní hudbu si to ty 2* zaslouží, zbytek je bohužel garbage. 40%

Most špiónů (2015)

Stoikiy Muzhik ~ Nenudil jsem se, jako jediný mínus pro mě vidím, že celý film byl až v moc přátelské atmosféře což mi moc nezvedlo "autentičnost". = 85% /Zatím nechám 4* a uvidím, jak se mi film rozleží v hlavě přes noc.

Úkryt (2011)

Cely film si rikate jestli je Shannon moderni nostradamus nebo schizofrenický psychopat, coz by samo o sobe nevadilo, ale film je hrozne natahovanej a nektere sceny jsou proste zbytecne zdlouhavé a tim padem to cele pusobí nudivým dojmem, bohuzel = 70% a velmi slabá 4ka.

Osm hrozných (2015)

Quentin je po 3. letech zase zpatky a zase natocil nejvetsi mega pecku a spolecne s Mad Maxem nejlepsi film roku. Tri hodiny ubehly jako voda, clovek se nenudi ani chvili (coz se u Revenanta neda bohuzel rict). Je to spise komorni snimek kde se dialogy nesetri a pokud preferujete akci pred povidanim neni to film pro Vas. Skvela kamera, vynikajici dialogy, grandiozni hudba a solidni herecká performance => napriklad Waltz misto Rotha, proto 95% / 5*