Gandahar (1988)

Znáte ten pocit, když nesledujete jen děj filmu a nemůžete se dočkat další scény ?

...a Bůh stvořil ženu (1956)

Překrásná, vášnivá, nezkrotná, okouzlující, naivní, bezcitná, jedinečná....femme fatale. Kdo ztratil...lituje, kdo žije...miluje, kdo zažil...děkuje.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Digitální nesmysl, aneb eko pohádka naruby. Zlý člověk obalamutil hodnou přírodu a ta se potom mstí. Hloupoučká naivní princezna, která fandí přírodě. Zlý člověk nadále drancuje a chce od přírody poddajnost. Nepřipomíná vám to tak trochu život ? Princezna Aurora by se mohla přejmenovat na Greenpeace, princ je jenom do počtu a prakticky nepotřebný. Digitální slátanina postavená jen a jen na jménu Jolie, která má s předlouhou Šípkové Růženky společného asi jen píchnutí do toho prstu. Možná ta 1 hvězda je ještě příliš.

Extant (2014) (seriál)

Po pár dílech přišlo vystřízlivění ze zajímavého příběhu, který ani Halle nezachrání.

Ai (2012)

I přes světlé momenty film nedokáže udržet pozornost. Měl jsem pocit, že jednomu páru fandím víc než těm ostatním, které mě v podstatě moc nezajímaly a přeskakoval jsem film.

Legenda (1985)

Srovnávat Legendu s Nekonečným příběhem snad ani nejde. NP by vyhrál na plné čáře, ten snad ani porazit nejde. Vizuálně je to krásné, příběhově už horší. Film nedokáže strhnout, byť se Tom snaží sebevíc. Btw. všimli jste si, že má ještě křivé zuby ? A že oba jednorožci jsou samci ?

O-bi, O-ba - Zánik civilizace (1984)

Přitroublý dobrák, který si, jako jeden z mála, uchoval zdravý rozum mezi galerií -izmů.. Vize budoucna, na rozdíl od podobné Sexmise, je silně negativní. Sexmise je přece jenom líbivější a stravitelnější i pro běžného diváka.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Nejslabší herec byl scénárista a režisér. Kdy jindy tohle můžu napsat ? Hvězdami našlápnutý film, byť některé měly životnost 1 vteřinu, viď Bene. Příjemné narážky na jiné filmy typu Back to the Future či Himym osvěžily jinak podprůměrný film.

Přežijí jen milenci (2013)

Nečekejte akci a podívanou pro puberťačky, tohle je pomalu vlekoucí se film o upírech, kteří byť žijí "moderně" a lidem krev nesají, tak stylem života žijí v čase, který jim nejbližší.

Nymfomanka, část I. (2013)

Zklamání z filmu, o kterém se tolik mluvilo. Nudný, vlekoucí se děj snažící se místy šokovat, což mu v dnešní době porntube moc nejde. Nymfomanka měnící se z roztomilého děvčátka přes sexy slečnu po vyžilou škaredou kurvu zrovna body také nepřidá, obzvlášť, když v dospělosti tolik let nemá (s přihlédnutí na děj). Poslední záběr ovšem potvrzuje to, že když žena nemá náladu, tak muž nemá šanci, byť je to nymfomanka.