Strážci Galaxie (2014)

I přes vtipné momenty je to pořád jen slátanina.

Dovolená za trest (2014)

Nic moc komedie, pokud nemáte kupu dětí. Potom se budete pravděpodobně bavit s nimi.

Lucy (2014)

Téměř za 5*. Chyběla mi delší stopáž filmu a více prostoru pro schopnosti Lucy.

Cizinka (2014) (seriál)

Starz=nahota, násilí, akce. Zatím splněno pouze ad1, seriál začíná velmi pozvolna, až nezáživně. Pro mě celkem zklamání,.

Paříži, miluji Tě (2006)

Přes různou kvalitativní úroveň a líbivost mini příběhů mě především vadilo u některých jejich délka, kvůli které se nedozvíme, jak příběh nakonec dopadl. Částečnou odpověď poskytl nakonec poslední sestřih.

Divergence (2014)

Slátanina typu Hunger games, byť maličko líbivější.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Proč ta Scherbatsky vypadá po celý film, jako by měla v zadku dildo ? Strnulá, napjatá, bez emocí....V Himym hrála, tady je vážná a ta role jí vůbec nesedne. To stejné v prvním díle.

Ninja Apocalypse (2014)

Možná ňákej 6ti letej fakan dá tomuto 3*, slepej 4* a retardovanej 5*, ale víc než 1* tomu soudnej člověk dát nemůže. A to ještě ze soucitu a k lásce k bojovým uměním.

Lotrando a Zubejda (1996)

Ten režisér snad byl vožralej, když to točil. A nebo se šel vožrat potom. Předloha známá, herci také zvučných jmen, ale takovou slátaninu z toho udělat...

Osvětová přednáška v Suché Vrbici (1992) (TV film)

Nehera Suchánek, Suchá Vrbice plná vidláků, tady musí každý fanda S+S zaplakat, jak se mohli pod tento paskvil podepsat.