Konkurenti (1992)

Pacino a Lemmon hrají tak přesvědčivě, až je mě z nich, jakožto obchodníčků, lhářů a falešných pokrytců, blivno. A myslím to pozitivně.

Druhá šance (2012)

Úsměvný film co chytí za srdce o dvou stárnoucích lidech, kteří se po létech odcizili a zevšedněli si tak, až se prakticky přehlíží. To však Kay nechce už dál snášet a proto se rozhodne navštívit manželského poradce. Arnold je ovšem starý bručoun, nechce vyjet ze starých kolejí a rozhodně se nechce vyzpovídat nějakému cvokařovi, co za to bere prachy, že by místo toho mohli mít novou střechu :)

Django (1966)

Slibně rozjetý příběh, přehnaný konec. 60%

V cizí kůži (2011)

"Dave, can you change my oil ?" :D oddychová komedie, ke které se asi už nevrátíte. 60% PS: přichází doba, kdy po upravených modelkách ve Photoshopu, se budeme dívat na digitálně upravené herečky ?

Let (2012)

"Atlanta Center, tady je South jet 2-2-7, letíme vzhůru nohama, opakuji: letíme vzhůru nohama. South jete 2-27, říkal jste vzhůru nohama ?!?" :D Prvních 30 minut diváka uchvátí a vtáhne do děje, ale co těch zbývajících 90 ? Příběh alkoholika, který zachránil cestující před smrtí a zbytek filmu rozjímá o svém životě. 65%

The Collection (2012)

Další variace ala Saw. Vcelku povedené, napínavé a s uspokojivým koncem. 60%

Sinister (2012)

Tajemno, lekačky, nevysvětlitelné záhady. Vcelku o ničem, ale dokáže to udržet diváka v napětí. 55%

Flashdance (1983)

Film za 50%, ovšem soundtrack za plnou palbu. Něco podobného, jako italská Popelka Cinderella.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Jedním slovem vynikající. Herecké výkony, napětí, atmosféra...Navíc při sledování zažívám dejavu, protože toho slizáka jsem měl jako nadřízeného. A navíc jakoby mu z oka vypadl :D za 5* + 1* extra

Smrt samuraje (2011)

Film o nepochopení, lhostejnosti a bezmocnosti v japonském podání Samurajů.