Berserk: Ógon džidai hen I – Haó no tamago (2012)

Škoda jen, že je to vlastně celé zkrácený seriál. I když by se tomu dalo říkat special edition. Dotažené do maxima...animace, hudba. Jinak než za 5* snad ani nejde nedát.

Mocný vládce Oz (2013)

Mila...buď ta role ji vůbec nesedla, nebo její nejhorší herecký výkon.

Doručovací služba čarodějky Kiki (1989)

Zapomeňte na stres, zapomeňte na napětí, tohle je 103 minut filmu, který na vás bude mít stejný účinek jako první slunečný den. 75%

Jako za starejch časů (2012)

Tohle nemohlo dopadnout špatně při takovém hereckém obsazení. Navíc v rolích, které jim vyloženě sednou. 65%

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Ještě v polovině filmu jsem si říkal, co na tom všichni vidí ? Není to špatné, ale jsou přece lepší westerny. Poslední čtvrthodina jak Tuco hledá hrob, to je zážitek. Už chápu název skladby Ecstasy of gold a význam slova hamižnost :D Prskal, dychtil, slintal, třepal se nedočkavostí, to se musí vidět.

Akta X (1993) (seriál)

V dnešní době hodnotím jako slabší seriál. Přijde mi, že Krajní meze byly lepší.

Hon (2012)

Mě to přišlo nedodělaný. Spoustu chyb, obviněný se prakticky nebrání, konec jak po restartu.

Mládeži nepřístupno (2013)

Proč si ty hollywoodské hvězdy vybírají filmy, v čem budou hrát a potom se objeví v takové číčovině ? 2* za 1. povídku.

Konečná (2013)

Už to není ono Arnie. Sám to moc dobře ví, tak nic nepřehání a fyzické výkony odpovídají jeho věku. "What's up, Sherif ? I'm getting old." Není to zábava jako kdysi jeho akčňáky, ale dívat se na to dá. 60%

Jurský park (1993)

viděno po létech ve 3D. za 5*