Smrtelné zlo 2 (1987)

Nahráno z Novy, sledováno na videu v noci s pořádnýma sluchátkama na uších. Ten zvuk blížícího se zla byl úchvatný. Atmosféra sálala z obrazovky, já přikovanej v křesle ani nedutal. Horror, který se nesmazatelně zapsal do podvědomí mnoha lidí. Po čase jsem shlédl 1.díl a přišlo mi to dějově úplně stejný. 3. díl jsem sehnal s odstupem času z videopůjčovny. Horror-komedie ve stylu Return of the living dead. Kombinace, kterou můžu.

Lesní duch (2013)

Že nejděsivější ? Ale jděte. Bál jsem se víc u 1+2. dílu, sluchátka na uších a strnule čuměl, když za basových zvuků se blížilo lesem zlo. Ne, že by remake byl špatný, ale na originál to vůbec nemá. Rozhodně ne z pohledu atmosféry, herci byli taky nějak míň sympatičtí. Z pohledu nezaujatéto fanouška (a to rozhodně nejsem) bych musel říct, že tohle už jsem několikrát viděl. Úvodní dialogy o ničem, blondýna si na pár desítek minut po představení někam odskočí, pár gore efektů, jedna lekačka, čekal jsem víc. 60%

Nic nás nerozdělí (2012)

Emoce na druhou. Člověk s hlavními hrdiny soucítí a říká si, co by udělal jinak, kdyby byl v jejich kůži. Asi to nebylo nic příjemného to zažít.

Nespoutaný Django (2012)

Toto že má být ten slavnej film ? Děs a bída kurtizán. Pár vtipných štěků, jinak popcornový film. Vidět a zapomenout. Good bye.

Angliština Engliština (2012)

Jooooooo ! Takhle si představuju komedii, co chytne za srdce ! Úplně jsem s nimi prožíval ty hodiny Angličtiny a klátil se smíchy s nimi. Divím se, že tuhle nádhernou komedii ještě nikdo nepřeložil na serveru titulky.com. 4 a 1/2*

Robot a Frank (2012)

Příjemný úsměvný film o stárnoucím lupiči šperků a jeho parťákovi robotovi, který se nestará jen o jeho zdraví...

Lore (2012)

Škoda nedokončených osudů některých postav. Ovšem takový je život, kdo se kdy dozví jak a kde skončil ten, kdo vstoupil do našeho života ?

Hoši o ou kodomo (2011)

Krásnější anime jsem snad ještě neviděl. Vše nakresleno do nejmenšího detailu, úžasné barvy, tam, kde jiné animace jsou pasivní, tak tady se všechno hýbe. Krásně se na to dívá, ale nějak to nedokáže upoutat. Už se na to dívám s pátou přestávkou, ale nemůžu u toho vydržet. 3*1/2

Pí a jeho život (2012)

Chcete raději vlídnou fikci, nebo krutou realitu ? Exploze barev, obrazů, snů a fantazie. Lze být neunešen ?