Hon za svobodou (2004) odpad!

Bože nieéeéeéeéeéeéeééé...zase som pozrel vec, ktorú som nechcel a ešte aj do konca!!! Musím si dať aspoň dva frťany a dve facky, aby som sa zobudil z tejto hrôzy. DES. 0%

Hlavně nezávazně (2011)

Neuveriteľná chujovina. Káčer sa zase xichtí, Natálka z gorálkami je viac-menej trápna. Príbeh som už videl asi 3000x v iných filmoch. Neviem prečo práve tento film stál za natočenie, asi nemali do čoho v ten rok pichnúť, alebo čo. Slabota. 15%

A zase jedna Popelka (2008) odpad!

Aká krásna romantická kokotina...ehm hlúposť som myslel. Selena sa radšej mala dať do porna, to by bolo jednoznačne lepšie pre každého diváka. 0%

Z nuly hrdinou (2002) odpad!

Boha bohovho aj s takýmito kreposťami!!! 0.00%

Viktor Frankenstein (2015)

Nebolo to zlé, síce nie tak vybičované od začiatku, ale postup tam bol. Miestami síce chybyčky krásy, ale ako celok ma to nejak nesklamalo. Do 75%

Guru lásky (2008)

Toto fakt nebolo smiešne. 10%

Šňup (2002)

Bizardný film, kde sa fetuje o stošesť, kde každý má v hlave riadny bordel a myslím že aj samotní tvorcovia. Nechápem to celkom, iba ako akúsi ukážku, ako to funguje v sfetovanej hlave. 35%

Světová válka Z (2013)

Škoda Škoda Škoda...Fiat, Chrysler, Lamborghini...aha počkať to nieje film o autách. Ale o zombíkoch. A zase škoda, že jeden je aj živý a to Mireille...pre pána jána, to je ohavná žena, Pittnerovi museli riadne zaplatiť, aby sa s ňou bozkával...to kokos ak by bola posteľná scéna, asi by som sa dogrcal. Ešteže nebola...ale ajtak som mal miestami pocit na šabľu. A to som ani nepil (nakoniec sa mi zdá, že som aj mal). Príbeh, resp. námet dobrý, klasicky zombíkovský, samotní zombíci sú v pohode. Ostatné je brak a to som použil slabučké slovo. Plus sú vyvražďovačky, občasné miknutie a tak. Koniec smiešny. Celkovo divný zombie film. 55%

Můj milý, můj drahý (2009)

Strašná sprostosť a pozrel som to s neskutočným sebazaprením. Asi si dám do tohto roku predsavzatie, že už nebudem tieto romanticko-kokotsko dramaticko komediálne filmy kukať, lebo sa pri tom iba zakaždým naserem. 5%

Skandály ze života zvířat (2008) odpad!

WTF??? To bolo zas do ríma čo? Prečo to má byť komédia, keď to nieje smiešne? A prečo zabili chudáka Yetiho? Ľudia...naozaj dobre radím, toto nepozerajte ani zo srandy. 0%

Časové pásmo bylo změněno