Doom (2005)

Čo som komu ja spravil? 15%

Doktor Strange (2016)

No toto bol audiovizuálny orgazmus. Zo začiatku sa všetko ťahalo ako sopeľ, ale po rozbehu, skvelý scifák, skvelý. Bohovsky ma pobavil Strangeov plášť, ten nemal chyby. Tilda mi trochu vadila, ale nakoniec aj tá sadla dokonale. Pre mňa osobne, paráááda. 99,99%

Čtyři pokoje (1995)

Ach ach ach. Ja si chcem pri pozeraní filmu oddýchnuť a nie ho stále pretáčať a snažiť sa rozhýbať tie malé závity v hlave. Nesadlo mi to vôbec. Jediné vtipné na celom filme, bol koniec prsta :) 35%

Assassin’s Creed (2016)

Ale dobre, videl som síce 3x kým som všetko zobral, ale dobré. Mám rád tento štýl alias Princ z Perzie, takže sadlo. Fassbender mi nejak v poslednej dobe prestal vadiť, takže sa dalo dobre pozerať. Celkovo mám z filmu dobrý pocit a iste sa k nemu po čase vrátim. 85%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nemôžem povedať, že som na sto percent spokojný, ale ináč som. Dobré pokračovanie, ktoré ma bavilo, modrák celkom ušiel, aj keď bol dementný. Spajdík trieska v oblečku ako zmyslov zbavený. Ja neviem, celkovo veselo aj do 90%.

Amazing Spider-Man (2012)

Myslím že dobré. Zas trošku iné, svieže, mladé, neokázalé. Filmík uletel ako voda, bavil som sa dobre, efektov bolo samozrejme spústa, no mne ako fanúšikovi sa páčilo. 90%

Logan: Wolverine (2017)

Ale na Jackman zostarol Caramba! Síce sa vie stále dobre hasiť, ale ajtak je už viac na zemi ako na nohách. Ajtak ako aj tu vidím, musím len potvrdiť, že naozaj sa jedná asi o najkrvavejšieho Wolverina doteraz. Už tiež nieje mladík a adamantium mu zjavne neprospieva tak ako za mladi. Skvelý príbeh, HJ zahral výborne, rád som zas videl Xaviera, aj keď bol miestami značne zmätený. Podľa mňa skvelá rozlúčka, ktorú si pozriem iste ešte niekoľkokrát. 95%

Kontraband (2012)

Ja neviem...nič nové, samozrejme že na konci každého odrbú tak, ako by nikto nečakal. Dobre síce zvládnutý film, ale nič ma na ňom nebavilo. 55%

Empire State (2013)

Chujovina ľudia dobrí, chujovina! Čekol som to len kvôli obsadeniu a som sa nejak prerátal. Hviezdice sú viacmenej za to, že je to podľa skutočnosti a že som sa občasne (asi 3x) zasmial. Ináč je to kravina. 35%

Úsvit planety opic (2014)

Slabé pokračovanie. Prečo? Jason Clarke. Totálny nesympatický človek. Neviem prečo takého topora začlenili do takéhoto filmu. Ináč ostatné bolo v pohode, vizuálne fajn, len mi nejde do hlavy, že sa Cézar tak rýchlo spamätal zo zásahu z pušky. Ináč Koba ako zákerák skvelý, fakt. Myslím že sa film dal dosrať podstatne viac, takže v pohode ostávam na 80%.