X-Men: Apokalypsa (2016)

Musím povedať, že aj u X-menov došlo ku kvalitatívnemu posunu. Neviem či je to omladením príbehu, hercami, alebo jednoducho inou sériou komixu. Každopádne je to posun vpred, McAvoy aj Fassbender sú podľa mňa dobrými hercami, nepôsobia rušivo a nesympaicky (hlavne MF). Zvoleným príbehom som spokojný, akcia je vlastne neustála, dialógy nenudia. Som úprimne rád, že sa Marvel rozhodol pre filmové spracovanie komixov, my ako diváci a fanúšikovia Marvelu by sme prišli o kus dobrej roboty. 95%

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Ben Stiller. To je kameň úrazu, aj keď v tomto plátku bol celkom znesiteľný. Pozrel som film na 1x, takže celkom úspech. Aj napriek tomu to bola blbosť, šialenstvo a dobrodružnú komédiu mi to vôbec nepripomínalo. Neviem celkom objektívne hodnotiť, lebo neznášam Stillera. Ale tak hodnotenie aj okolo 70%, pre mňa prehnaných 50%.

Vzkříšení démona (2015)

Ale hej atmosféra bola fajn a občas ma aj trhlo, nedá sa povedať, že je to film pri ktorom by som sa bavil, skôr bál. Takže efekt hororu sa celkom splnil. Obstojné. 60%

V jako Vendeta (2005)

Výborný film, skvelá ponurá atmosféra, dobrý príbeh. Nieje prečo tento film nehodnotiť ako skvelý, mám rád filmy tohto typu a V ako Vendeta je pre mňa voľba č.1. 100%

Útěk do divočiny (2007)

Film som videl naozaj dávno a teraz sa k nemu opäť vraciam. Je to jeden z filmov, na ktorý sa človek ľahko rozpamätá. Silný príbeh so sympatickým hlavným hrdinom. Koniec ma trošku zamrzel, ale čo už. Myslím že dobrý film veru. 85-90%

Únos Freddy Heinekena (2015)

Ale kupodivu nie taký zlý film. Konečne mi Worthington nevadil, škoda že im to nevyšlo :D. Hopkins tradične dobrý. Príbeh sa nedá dosrať, keď ide o skutočnú udalosť, takže nieje čo riešiť. 65%

Trojúhelník smrti (2014) (TV film)

Toto bola riadna chujovina veru, ale aspoň tam hrali pekné dievky. 35%

Totem vlka (2015)

Zvláštny film veru. Možno že som ho celkom nepochopil, ale druhýkrát ho už kukať isto nebudem. Pre ľudí čo majú radi psov, tak tí si možno prídu na svoje a precítia príbeh. Mne to nepovedalo skoro nič. 50%

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Priemerný akčný film s jediným dobrým hercom. Škoda že Sean Pennis už nehrá v dobrých filmoch. Ale akčne dobré, škoda že nám ostrostrelec trošku ochorel. Celkom znesiteľné. 65%

Temné stíny (2012)

Podľa mňa dobrý film s naozaj dobrým obsadením. Pochmúrne, samozrejme ako od Burtona. Veselých 80%.