Sebevražedný oddíl (2016)

Výborné! Výborný scenár, výborná réžia, výborné efekty a výborné herecké obsadenie. Videl som doma v 5.1 a musím povedať, že po audiovizuálnej stránke skvelé. Fakt je v poslednej dobe takýchto filmov minimum a som zaskočený, že tento film je naozaj skvelý. A skvelá bola aj Enchantress! 95%

Perfektní den (2015)

Výborný film s výborným dejom na zamyslenie. Skvele zahrané, skvele zvládnuté scenáristicky. Nemám filmu čo vytknúť. 95%

Pátá vlna (2016)

Musím naozaj povedať, že mi film vôbec nevadil, dej mi prišiel (na nedeľné popoludnie) úplne v pohode. Chloe má charizmu, darmo. Neviem čo sa komu nepáči, sci-fi musí byť pritiahnuté za vlasy a efekty boli úplne v pohode. Mne sa páčilo. 75%

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Chcel som dať 3, ale nemôžem. Väčšia kravina ako jednotka. Nepáčilo sa mi to až tak a miestami som sa dosť strácal, ani také vtipné mi to neprišlo. Áno párkrát som sa dobre zasmial, ale to je tak všetko. Škoda. 40-45%

Pár nenormálních aktivit (2013)

Zvláštne, ale vtipné. Normálne som sa párkrát chcel aj báť, ale vždy sa zaklincovalo nejakovu kravinou. Takže zase o niečo lepšie ako originál a hlavne vtipnejšie! 55%

Padesát odstínů černé (2016)

Skutočne som dal 4! Jednoznačne lepšie o 500% ako tupá kravina, podľa ktorej je toto natočené. Fakt je film od A po Z podľa originálu, až na to, že sa na to dá kukať, Wayansovci vždy mali divný cit k humoru a tu sa to aj prejavilo. Bavil som sa skvele, film som videl už 3x, čo sa nedá povedať o 50 odtieňoch zasranej sivej. Pár momentov bolo vyslovene trápnych, ale ostatok sadol ako riť na šerbel. 75-80%

Orel Eddie (2016)

Okej, tak to že sa tento príbeh skutočne stal, tak za to hviezda, druhá za mierne zvládnuté herecké obsadenie. A čo k tomu ostatnému? Skutočná hrôza. Taron hral ako vemeno, nenormálne som sa nasieral celý film. Občas mi pomohol Jackman, aby som film nevypol, ale ajtak som mal sto chutí vypnúť túto tuposť. Ako čakal som kadečo, ale toto nie! 30%

Očista: Anarchie (2014)

Bohužiaľ len pokračovanie skvelého príbehu, tupými hercami a spracovaním. Musím ale uznať, že dvojka bola o čosi lepšia ako jednotka, ktorá stála za makový prd. Celkovo som spokojnejší, uvidíme čo povie trojka. 55%

Očista (2013)

Dávam veľkorysé 3 hviezdičky, hlavne za skvelý nápad, škoda že takýto naozaj dobrý nápad majú lúzri. Keby sa toho chytil dobrý scenárista a režisér, dotiahli by menej toporných hercov, bolo by to skvelé. Takto objektívne za 35-40%.

Hledá se Dory (2016)

Výborné, krásne, smiešne, zapamätateľné. Smial som sa mnohokrát, videl som už asi 4x a isto pozriem znovu. Myslím že skvostné pokračovanie nadupaného Nema. 100%