Samotáři (2000)

Film, ktery jiz nikdy nechci videt. Mam rad spletence tragikomickych lidskych osudu ale tento mix podivnosti a podivinu ve me nevzbudil vubec zadne emoce. Koukam ale, ze vyhuleny Machacek se stal snad kultem, ci co... Jako herce jsem ho mel i rad, ovsem po Jedna ruka netleska a Samotarich se mi zacina protivit. Naopak Trojan i v sebeblbejsim filmu hraje vyborne - a to je ta jedina * !

Jedna ruka netleská (2003)

Nezajimava hloupost. Mam pocit, ze uz muze tocit kdokoli... Nicmene od kolonky odpad film v mem pripade zachranuje pan herec Trojan a samozrejme prekvapiva role pana herce Trisky. Zbytek je nehorazna sra*ka, kterou nechci jiz nikdy videt.

Zahrada (1995)

Carokraaasneee.

Bobule (2008)

Hmmm...opravdu krasne zabery krajiny, dobra hudba (Krystof) a nadherna Voriskova! Jen myslim, ze prave tato poetika jizni moravy by zaslouzila odpovidajici pribeh bez groteskniho, komercniho humoru.

O život (2007)

Dorota Nvotova a jeji naprosto jedinecne koktani !!!

Nestyda (2008)

A je to tady! Pro me nejslabsi Hrebejkuv pocin. Viewega jsem citaval pred x lety kdyz jsem se nudil u vody, moc v jeho knihach nevidim a stejne na me pusobil i film po prvnim shlednuti... Par vtipnych momentu na druhou stranu srazi par scen, ktere mi byli proti srsti - jako napr. Frekvence 1 a Tezkej Pokondr ( Fuuuj!!!), zpravy o pocasi, Kaja Gott... Vynikajici Vasaryova zpivajici songy Hany Hegerove jakoby byla z jineho filmu. Musim kouknout znovu, treba mi to prijde sourodejsi.

Dárek z lásky (2004)

Hodnoceni tohoto filmu je dukaz toho, jak malo divaku rozpozna drahokam od bizuterie...Vetsina tu basni o vykalkulovane komercni romanticke komedii Laska nebeska a tento film povazuje za nudny, nepovedeny atd... Ovsem kdo ma aspon trochu citu, ten si v tomto prekrasnem vanocnim filmu vychutna kazdou scenu, kazdou postavu a odmenou mu bude prijemny pocit, ze stesti si driv nebo pozdeji najde kazdeho!

Zrození šampióna (2009)

Film vhodny pro nedelni dopoledne....k vareni. Nehrat v nem (diky tomuto filmu) "oscarova" Sandra a nebyt to natocene na zaklade skutecne udalosti, uvazoval bych o odpadu. Je mi lito.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Tak jsem po moooc dlouhe dobe sahnul (po doporuceni) po romanticke komedii... Brrrr...Tezce se mi chape, jakymi to prujmy Holywood divaky krmi. A divaci to zvesela basti... Kam se to ten vkus proboha posunul??? Kde je kouzlo filmu Zelena karta? Nejsem zadny puritan ale moceni do nadobi nebo priblble gagy pana herce ( ha ha ha ) Kutchera, to neee!!! Jedina * za Cameron, ktera je mila, ikdyz sem tam hraje v pekne sra*ce.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Skladba Moon River mluvi za vse. Osobnost Holly Golightliove (samozrejme v podani Audrey) mne docela uchvatila stejne jako naprosto nadcasova story podana necekanym stylem. Oproti knize "americtejsi" zakonceni mi nevadilo, naopak trochu toho "kyce" mi prislo vhod abych dal volny pruchod mym emocim!