Vrtěti ženou (2011)

Moc příjemná a milá podívaná, ale tak nějak jí něco chybí, nějaká ta třešnička na dortu. Trošku doladit atmosféru by neuškodilo, prohloubit. Takhle je to sice hezký, ale film tak nějak klouže po povrchu a všichni už od začátku víme co se stane.

Temné stíny (2012)

Nechce se mi vymyslet nic dalsiho, tak proste kopiruju svuj komentar k filmu z diskuze pod clankem na Sanctuary.cz: "Flusejte si na to jak chcete, ja ale o zklamani mluvit nemuzu. Jako tradicne jsem od filmu nic necekala, takze ani nemam potrebu do nej nejak ryt. Uprimne receno, jakozto stare dusi semilane systemem mi film sednul a zafungoval jako ventil, takze jsem alespon na pulhodinku po opusteni kina mohla videt svet tema vnitrnima ocima, prahnoucima po krase; a je uplne jedno, ze je ten film vlastne kyc. "

Venus im Pelz (1969)

Film se drží předlohy jen tak z poloviny, což mě místy rozhořčilo, ale s koncem jsem byla spokojená, ač byl úplně o něčem jiném, než Sacher-Masochův příběh.

Půlnoc v Paříži (2011)

Za vizuál, správné servírování absintu a jeho zařazení na časové ose, jinak celkem o ničem se spoustou podivných "chyb".

Vysaj si (2009)

prvoplánové, bezatmosferické, vtipné pouze ve dvou scénách, pokoukáníčko pro dnešní děti fascinované vším upírským

Upíří krev (1987)

Hustá osmdesátková atmosféra / a ten soundtrack ! :) Jsem nadšena :)

Strašidlo cantervillské (1989) (TV film)

Milé pokoukání, které mi víc než cokoliv jiného připomíná tvorbu Bratrstva Luny.

Wir sind die Nacht (2010)

Žádné srdceryvné výlevy, žádné trapné dialogy, příjemně koukatelný film u kterého jsem se dobře bavila, ano - německé je to až na půdu, ale alespoň to není americké.

Cizinec (2010)

Snad nejhorší film s JD v hlavní roli, jaký jsem kdy viděla. Tři hvězdy dávám za lokace a pukus o noblesní atmosféru, jinak to bylo o ničem a nic tak odpudivého jako naddimenzované rty Angeliny Jolie se jen tak nevidí.

Zevlovat a prudit (2009)

Čekala jsem velkou dávku trapnosti, tak jak to často s tuctovou komedií bývá, ale ono to vůbec trapné není, není to ale ani nijak zvlášť vtipné, spíše smutné.