Spider-Man: Homecoming (2017)

Skvělý Michael Keaton, občas vtipné pubertální hlášky. Jinak celkem zapomenutelný film.

Bláha a Vrchlická (1991) (TV film)

"Pane, vy se mi líbíte. Nechtěl byste mi udělat dítě?" Jsou kouzelní. Miluju je.

Kráska a zvíře (2014)

A ta láska je kde?? Odkud se vzala? Na úkor ústřední dvojice a jejich příběhu - který má být to hlavní, jak jsem se zřejmě naivně domnívala - jsme nuceni koukat na přiblblé a nedůležité příbuzné a hafany schované pod postelí. Ona je krásná, on je fešák i jako zvíře, ale tvůrci na ně nějak v půlce filmu zapomněli.

Kráska a zvíře (2017)

Krásná Emma Watson a Luke Evans je boží :-) Shodly jsme se všechny dámy v kině, že Princ má více charisma jako zvíře, jako člověk nic moc... Skvěle obsazené vedlejší postavy dabingem úplně ztrácejí kouzlo. Nechápu ho... Pohádka s více než malým množstvím písniček a ukecaným otravným nábytkem. Ale pobavilo.

Star Trek (2009)

Baví mě to. Hodně. Neznám seriál, takže nedocením narážky a odkazy pro opravdové fandy. Herecké obsazení je mimořádně vydařené, děj má hlavu a patu a celou dobu to má spád. Kamera, střih, hudba, výprava... Povedlo se úplně všechno. Díky J.J.A.

Jurský svět (2015)

Hodní zubatí dinosauři se perou se zlými zubatějšími dinosaury a dobro zvítězí. Je to milé, technicky dokonalé, spousta odkazů na starší sérii. Co víc si přát, že... Nostalgie a Chris Pratt na mě fungují.

Noe (2014)

Strašlivě rozporuplné. Překvapení se nekoná, všichni víme vo co gou a jak to dopadne. Nejsem sluníčkář, takže odmítám trest smrti za upytlačeného králíka a na kořínkách a lišejnících bych rozhodně nepřežila. Odmítám přijmout základní ideologii filmu, proto se nemůžu ztotožnit ani sympatizovat s postavami. Bylo mi to tak proti srsti, že jsem nedokázala vnímat film jako takový... Nelíbilo se mi to. Ani trochu.

Velká čínská zeď (2016) odpad!

Ztracených 100 minut života, které mi už nikdo nevrátí... Willem Dafoe??? Wtf???

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Jack už fakt není vtipný, ale Barbossa zachraňuje, co se dá. Skvělá scénka s gilotinou, finále na kotvě taky není marné a Salazar a jeho pohůnci jsou krásně vymyšlení a nakreslení. A ta kočka, co ovládá sextant, má šmrnc. Suma sumárum 3,5*

Sněhurka (2012)

Šálí mě snad zrak??? Co to sakra bylo??? Úžasná Julia Roberts a její slouha zaslouží dvě hvězdy. Jinak děs běs a ten konec to zabil úplně....