Jsi chytřejší než páťák? (2007) (pořad)

Jedna hvězda, protože existují ještě debilnější pořady. To ale není zrovna lichotka, kterou by se jeden chlubil.

Díra u Hanušovic (2014)

Už jsem si skoro zvykl, že život na vesnicích je ve filmech tradičně podáván vidláckým způsobem. Tady se nám ale nabízi zcela nový, skoro až gargantuovsky (málokdy mám možnost tohle slovo použít) monstrozní level buranství. Klobouk dolů tedy před všemi tvůrci. Škoda že je to ale to jediné, co film nabízí. Protože děj nula, humor nula. Opravdu si někdo myslí, že na vsi žijí jenom dacani a burýny po lobotomii? A všichni se jmenují Maruna nebo tak podobně? Smutné je, že spousta měšťáků tomu opravdu věří a zřejmě jim to přijde i docela vtipné.

Annabelle (2014)

Kdybych přines svojí přítelkyni jako dárek takovouhle otřesně hnusnou panenku, asi víte kam by mě s ní poslala. Možná by mi ji do oněch míst i nacpala, co já vím. Ale jako děsivá hororová postava? Marná snaha. Panenka jenom sedí, sedí a ... čumí. To je trochu málo na horor ne. Nejvíc by mě asi děsilo utírat z ní prach. V zajetí démonů byl slušnej a hlavně atmosférickej horor, ale tohle? Kdyby to běželo navečer místo ulice, nikdo by si toho asi ani nevšimnul. Tak moc je to děsivéééé...

Dead Shadows (2012)

Radši pálkou do ksichtu, než tohle. Ale nebojte se, ...už to brzo skončí. Chápu potřebu točit nenáročná béčka, ale tohle je prachobyčejnej škvár.

Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad)

To kurňa nikdo nevidí, že je to rozmáchlá, jako seriozní pořed se tvářící reklama na Billu.!!! Kdyby alespoň ta kuchařka nebyla tak nesympatická.

Signál z neznáma (2014)

Zajímavá sci-fi jednohubka. Narazil jsem na ní náhodou, ale ani náhodou jsem nebyl zklamán. Dalo by se tvůrcům spoustu věcí vytknout, je to ale myslím zcela zbytečné. Jelikož film nenabízí odpovědi skoro na nic, co nám nabídne ve svém ději, zůstane jenom na nás, jak se k němu postavíme a co si z něho odnesem.

Vražedný termín (2009)

Téma strašidelného domu s ukrytým tajemstvím vytěžené na maximum, přesto je to jaksi málo. Brittany to bohužel sama nemá šanci zachránit. Škoda, stačilo trochu a mohl to být vcelku slušný jednohubkový horůrek. Takhle si na něj vzpomeneme jedině ve zpojitosti s tím, že to byl jeden z posledních hereckých počinů talentované mladé herečky. Vzpomínáme.

Volání (2014)

Zajímavý příběh o náboženském sériovém vrahovi, zasazený do kanadského maloměsta uprostřed pustiny. Obojí fajn, ale jaksi se to spolu nějak pralo. Alespoň z mého pohledu. Místy opravdu trochu nuda, ale nakonec vcelku koukatelné. Zejména díky hlavní hrdince a ponuré atmosféře kanadského venkova. Podruhé ale už asi ne.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Tak tohle bylo fakt smutný. Ani ne tak tím, jak nudná a zbytečná tohle byla věc. Ale už představou, že tohle pokračování vznikne. Nebo ještě někdo doufal, že v sobě smutný klaun Bolek najde alespoň špetku svého svérázného humoru? Celé to nepůsobilo jako film o zesrárlém Bohoušovi, ale jako dokument ze života hlavního protagonisty. Jediné co nám druhé Dědictví ukazuje, je poznatek o naprosto žádném rozdílu mezi střízlivým a opilým panem Polívkou. A to je na tom všem nejsmutnější.

Probudím se včera (2012)

Taky vám to na konci došlo? Ten nebožák díky svojí snaze najít svou tajnou lásku prosral čtyřicet let svýho života! Protože do osumnácti byl ňouma, co se svojí můzu bál oslovit a dalších dvacet let jen bloudil životem v marnejch vztazích. Když našel způsob, jak se se svojí láskou dát dohromady, strávil s ní měsíc a pak se vzbudil ve čtyřiceti. Doma našel manželku a skoro dospělé děti. Nepamatoval si ani jejich jména, natož cokoli z předchozích let s nimi strávených. On se vlastně vyspal se svojí holkou jednou před koncem školy a má z toho dvě děti. Tomu říkám looser. Tak se u nás cestuje v čase. Hned mám chuť to taky zkusit.