UniqueNett

okres Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 5.10.2019  22:33
    Papírový dům (TV seriál) (2017)

GE-NI-ÁL-NÍ! První série mě naprosto odrovnala a ty další v tom krásně pokračovaly. Absolutně dokonale promyšlená hra s divákem, kdy každej díl vyvolává v člověku pocit, že se prostě stane něco, co nebylo v plánu. Skvělý, skvělý, skvělý! Výborná podívaná od začátku až do konce. Díky La Casa De Papel jsem se zamilovala do španělštiny. A do Berlína!

• 5.10.2019  22:30
    Elita (TV seriál) (2018)

Jako asi to má celkem potenciál, ale herci jsou dost nesympatičtí. Hodně jsem sázela na Miguela Herrána, protože jako Rio v La Casa De Papel mě celkem bavil, ale tady prostě ne. Zato bych ale vyzdvihla Ester Expósito, protože roli "ledový královny" hraje velmi dobře. Zápletka docela zajímavá, ale trochu víc bych na to přitlačila, chvílema se to dost táhne. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Předpokládám, že velkou roli tu hraje i španělština, myslím si, že v angličtině by seriál nebyl tak dobře hodnocený.

• 5.10.2019  22:24
    Vis a vis (TV seriál) (2015)

Ze španělských seríálů vede jednoznačně La Casa De Papel. Vis a Vis je hned po něm. Seriál je hodně srovnávanej s The Orange is the new black, což je jasný, protože téma je stejný. Nicméně jak už tu někdo psal, španělé jsou o něco méně vtipní a o trochu víc drsnější. Co mi trošičku vadilo bylo to klišé, kdy se z nevinné blondýnky stane drsná šéfka vězení. Ale co už, člověk to bere trochu s nadsázkou. Postava Zulemy je podle mě dokonalá, její ironicky sarkastický poznámky mě dostávaly do kolen (v pozitivním slova smyslu). Když člověk nejde úplně do detailů a občas trošku přivře oči, tak je to vlastně strašně dobře natočenej seriál s postavami, který budete buď nenávidět nebo milovat. Za mě teda plnej počet bodů, už jen proto, že jsem hltala každej díl. P.S. Poslední díl čtvrtý série byl naprostá topka, perfektní zakončení celýho seriálu!

• 5.10.2019  22:13
    Joker (2019)

To že je Phoenix geniální herec už vim dávno. Naprosto mě odrovnal ve filmu Her. A teď se mu to podařilo znova. Věřila jsem mu naprosto každý gesto, každý slovo a každej smích. Jeho výkon je hodnej Oscara, až tak fantastickej podle mě byl. Ale ten film hlavně neni “jenom” o Jokerovi, je to o lidech, o tom jak se k sobě lidi chovaj a o... ne, víte co, jděte na to. Fakticky. Tohle stojí za to vidět na velkym plátně se skvělym zvukem. P.S. Za mě lepší Joker než Heath Ledger, sorry.

• 16.5.2019  07:53

Tak tohle je hodně velkej bizár! Tak velkej, že se mi to vlastně líbilo a dodnes vůbec nechápu proč.

• 16.5.2019  07:53

Dost nepravděpodobný, ale já se bavila. Mám tendenci si u takových filmů představovat, jaký by to bylo, kdybych se tam ocitla já. Nechápu, proč si něco takovýho nepředstavuju u romantických komedií např., asi nějaká divná masochistická stránka mě nebo co. Nicméně nervy jsem měla, né že né. Jasně, připomíná to dost Saw, ale já moc nemusím řezání rukou a nohou, takže za mě lepší průměr.

• 16.5.2019  07:48

Nechávám bez hodnocení, protože nejsem fanda GOT, ale poslední sérii sleduju celkem s chutí. A tenhle díl byl podle mě skvělej, bylo to něco, co nikdo nečekal, protože většina věřila, že Daenerys je v podstatě jedna z normálnějších postav. Ta ale ukázala, že je Targaryen všema deseti. Burn them all, no tak teda jo. Za mě slušná podívaná, mlátily se ve mně emoce, a to nejsem pravidelný divák. Neumím si teda představit, co to muselo udělat s někým, kdo hltá každý díl. Moc se těším na poslední část a pevně doufám, že budeme všichni překvapeni.

• 16.5.2019  07:40
    Až po uši (TV seriál) (2014)

První série byla skvělá a nechápu, jak jsem doteď bez toho seriálu mohla žít. Perfektní vykreslení postav, dokonalá vztahová pavučina. Za mě skvělý počin. Druhá série trošku zaostává za tou první, nicméně i tak je to pořád fajn podívaná. Za mě jeden z těch kvalitních českých seriálů, u kterýho se člověk zasměje, zapřemýšlí si a někdy možná i pobrečí. Výběr herců je samozřejmě geniální a možná právě to povyšuje Až po uši nad ostatní.

• 16.5.2019  07:28
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Chladný, ponurý, depresivní, pravdivý. Věřím všem každý slovo a ani nedýchám. Jsem moc zvědavá na pokračování..

• 15.4.2019  09:40

Pokud je film označován jako životopisný, očekávala bych, že tam budou přesná data a přesný slet událostí. Každý fanoušek Queen, nebo jen samotného Freddieho, ví, jak to bylo s oznámením jeho nemoci kapele. Rádoby dojemná scéna, kdy se celá kapela hromadně obejme je absolutní kýč. Rami Malek se Freddiemu nepřiblížil ani z dálky. Freddie měl totiž jednu zásadní věc, která tu v celém filmu hrozně chyběla - charisma. Zdálo se mi, že Malek dost často až přehrával, ty jeho naučené vykroucené pohyby mi lezly šíleně na nervy. Celý to bylo takový neuspořádaný, spousta detailů chyběla, dost scén bylo nedotažených a ty skoky v čase jsem taky úplně nepochopila. Na to, že členové kapely stárli, na to asi maskéři taky zapomněli, protože ti "kluci" vypadali celý film úplně stejně. Jako veliký fanoušek Queen, na kterých mě doma odkojili, jsem zklamaná. Strašně jsem se těšila, ale nebýt tý dokonalý hudby, možná bych to ani nedokoukala. Škoda, myslím, že by si Freddie, a ostatně celá kapela, zasloužili víc než jen snímek, který je postavený na tom, aby divákovi zahrál na city.

• 15.4.2019  08:39
    Vodník (TV seriál) (2019)

Jeden obrovský potlesk pro Václava Neužila, který tu, dle mého názoru, exceloval! Celkově to byla fajn minisérie, ale nebavily mě ty prodlevy ve formě zbytečně dlouhých hluchých záběrů. Zápletka byla skvělá, baví mě tenhle typ seriálů, kdy do poslední chvíle nemám jistotu, kdo je vlastně vrah. Na české poměry je to nadprůměrná minisérie, která stojí za shlédnutí.

• 1.1.2019  20:28

"Na to jdi, z toho budeš úplně hotová!" říkali mi všichni, včetně mojí sestry, která naposled brečela u Titanicu. Takže jsem trochu spoléhala na to, že si kvalitně pobrečim. A vážně jsem plakala, jenže ne dojetím, ale zklamáním. Začnu pozitivně: song Shallow je boží a doufám, že si odnese Oscara. Lady Gaga dokázala, že umí líp hrát než zpívat (nikdy jsem její zpěv nemusela a nepřesvědčila mě ani tady). Závěrečná scéna byla natočena se ctí, žádnej kýč přitaženej za vlasy. Teď ty negativní věci. Respektive hlavně jedna. Bradley Cooper. Ten člověk mě, s prominutím, sral od začátku až do konce. Ožralá, sjetá a umaštěná rocková hvězda, co to má v životě vlastně strašně těžký, takže ho litujme a doufejme, že mu Gaga z těch sraček pomůže. Absolutě nechápu, jak někdo může říct, že je Cooper sexy. Neni. Je nechutnej a v tomhle filmu obzvlášť. Celý film se tak nějak táhl, děj byl předvídatelný a absolutně mě v ničem nepřekvapil. Pro mě je A Star Is Born největším zklamáním letošního roku, sorry.

• 30.12.2018  13:29

Strašně doufám, že pilot není odrazem celý série.

• 6.11.2018  18:12
    You - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Wohoou, super pilot! Takovej ten co vás vtáhne, aniž byste vlastně chtěli. Penn Badgley jako Joe byla vynikající volbou, chválim výběr.

• 6.11.2018  18:06

Po tom všeobecném nadšení jsem se nechala přemluvit k prvnímu dílu. A naprosto souhlasím s komentářem, který napsal strobl.r, jen s tím rozdílem, že já jsem dalšímu dílu šanci nedala. Pilot mě víceménně nudil nebo jsem byla zhnusená. Asi nejsem cílovka, nebo nevim, ale GoT jde totálně mimo mě.

• 22.9.2018  22:18

"Bobík!"

• 10.8.2018  17:22
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Ježiš tohle bylo tak blbý, až to bylo vtipný!

• 10.8.2018  17:19

Jako nevim proč, ale já to prostě miluju! Janžurku nejvíc!

• 10.8.2018  17:17
    Bastardi (2010)

Potřeba Magnuska, udělat ze sebe hrdinu ve vlastním filmu mě fakt rozesmála. Hodně špatně natočený, ještě hůř zahraný a ta rádoby drsná hudba byla taky vtipná. Vlastně když nad tím tak přemýšlím, tak jako komedie docela dobrý.

• 10.8.2018  17:14
    The Bold Type (TV seriál) (2017)

Líbí se mi, že to možná vypadá tak trošku jako Sex ve městě, ale o chlapech a sexu to vlastně až tak úplně není. Je fajn, najít seriál pro ženy, ve kterém se řeší i jiná témata než jen muži a sex. Odpočinkové a nenáročné. Jediné co mi vadí je Katie Stevens, resp. její role, která mi leze hrozně na nervy. Což ale zdárně vyvažuje Aisha Dee v roli Kat, která je mi nesmírně sympatická. Za mě milé tři hvězdy.

• 10.8.2018  17:10

Frida je skvělá! :D

• 10.8.2018  17:09

Celkem slušný start šesté série.

• 10.8.2018  17:07

Mě to dojalo. Prostě jsem řvala jako malá, i když tak nějak podvědomě vím, že to byl konec přitažený za vlasy. Ale emotivní to bylo, závěr Elijah vs. Klaus mě dostal. Důstojný a o moc lepší konec než v TVD.

• 5.8.2018  12:52

Můžu s klidem říct, že trailer by mi býval asi stačil. Hororem bych snímek asi úplně nenazvala, vyloženě žádný bububu se tak úplně nekonalo. I když nutno říct, že mě hned tak něco nevyděsí. Kdybych ovšem měla film hodnotit jako psychologické rodinné drama, dostal by o hvězdičku víc. První polovina filmu se mi líbila moc, Toni Collette svojí roli zahrála naprosto excelentně a všechno jsem jí věřila. Druhá polovina už byla slabší, jako by chtěl Aster všechny rádoby hororové prvky zahrnout do posledních třiceti minut. Probíhá tu v komentářích srovnání s Vymítačem ďábla - což chápu, napadlo mě to taky, ale Vymítač byl jako horor rozhodně lepší. Aspon pro mě. Nicméně úplně zklamaná nejsem a po menším váhání hodnotím jako lepší průměr.

• 5.8.2018  12:45

Na první pohled si můžete myslet, že je to klasická česká komedie s relativně dobrým hereckým obsazením. Jenže tak to není. Komediální to chvílemi je, ale myšlenka je podstatně hlubší. Tomáš Pavlíček dokazuje, že lze natočit slušné drama s humornými prvky. Díky za to, po Úsměvech smutných mužů je to letos další český film, který mě přesvědčil o tom, že česká filmová scéna ještě úplně neumřela.

• 20.7.2018  22:38
    Malý princ (2015)

Malý princ je moje srdeční záležitost. Přiznám se, že jsem od animované verze čekala, že bude víc pro děti. Ale vlastně není. Moc se mi líbí, že je příběh pojatý stylem vyprávění "o Malém princi", celé to pak dává tak nějak větší smysl. Navíc Hanz Zimmer opět zaválel, soundtrack perfektně podtrhuje atmosféru.

• 20.7.2018  22:36

Konverzační drama o tom, že všichni máme tajemství. Trochu to připomíná film Rodinné štěstí. Je to takový sociální experiment, který se rozvine v konverzační masakr. Sociální "Hra na pravdu", dalo by se říct. Nakonec vám z toho ale bude trochu špatně, protože víte, že vás se to taky týká.. Rozhodně stojí za shlédnutí, mě to úplně rozsekalo..

• 20.7.2018  22:01

Vlastně mi dost vadí, že jsem se celou dobu tlemila něčemu tak debilnímu jako je film Borat! Vlastně vůbec nemám ráda tenhle druh humoru a vůbec nechápu, co mi na tom přišlo tak vtipný, ale nemohla jsem se přestat smát a doteď prostě nevim proč!

• 20.7.2018  21:55
    Bestiář (2007)

Já nevim, že ty knihy Báry Nesvadbové prostě neumí nikdo zfilmovat. Opět kniha o moc lepší než film.

• 20.7.2018  21:50

Jeden z nejlepších filmů o závislosti na drogách. Jared Leto perfektní!

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14