Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Vynikající Kate Winslet!! Jednoznačně nejlepší minisérie tohohle roku.

Probuzení (2021)

Námět dobrej, ale to je tak všechno. Škoda zahozenýho potenciálu.

Příběh služebnice - Série 4 (2021) (série)

Zbytečně zdlouhavý, celá série se táhne jako smrad. Extrémní počet záběrů June velmi, ale opravdu velmi zblízka, což zapříčinilo, že jí teď dlouho nechci vidět. Děj se v podstatě nikam neposunul, klasicky se řeší otázka feminismu, v téhle sérii myslím až moc. Závěr série mě trochu zklamal, těšila jsem se na zadostiučinění v Gileádu. No nic, doufám, že další série bude mít větší spád.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) odpad!

Chris Rock v hlavní roli? To snad nikoho nemohlo ani napadnout, že by to dopadlo dobře. A S.L. Jackson tam sakra dělá co?! Úplně zbytečnej film. Ale úplně.

Cruella (2021)

Skvělá Emma Stone, o kousek lepší Emma Thompson, výborná hudba! I když byl děj dost předvídatelný, tak já jsem se bavila celou dobu.

Otec (2020)

Naprosto famózní one man show Anthonyho Hopkinse. Role, která byla napsaná přímo pro něj. Excelentní herecký výkony, výborná kamera. Oceňuju, že byl příběh pojatý z pohledu Anthonyho, což divákovi poskytlo úplně jiný zážitek. Příběh pro mě nebyl až tak překvapující. Asi proto, že se s Alzheimerovou chorobou, a celkově se stařeckou demencí, setkávám denně už několik let díky svojí práci. Jen jsem kývala hlavou a říkala si, jak dobře ty situace znám. Jo, takhle to vážně je, takhle to probíhá a je to náročný pro všechny strany. Ta syrovost je pravá, bezmoc opravdová. Nicméně pro ostatní, tímhle tématem nepolíbené diváky, to musela být parádní emociální jízda. 5* a Oscar za hlavní roli naprosto oprávněně.

Tři kroky od sebe (2019)

Byť se to může zdát jako kýčovitý klišé, tak to má něco do sebe. Je to něčím jiný. Možná je to neokoukanými herci (jak Haley tak Cole jsou vážně strašně sympatická dvojka), možná je to samotnou atmosférou nemoci. Asi tu ani tak nejde o ten samotný příběh, jako o emoce, které má divák cítit. Já je cítila, takže za mě film splnil účel, kvalitně jsem si pobrečela a zase jsem si o něco víc začala vážit zdraví svýho a svých blízkých.