Hotel Paradise (2012) (pořad)

"A jaký je tvůj životní sen?" "Být bohatý/á a nic nedělat." Jasně no, kdo by nechtěl. A kdo by si nechtěl válet šunky, nechat se obsluhovat a řešit kraviny 24 hodin denně. Já se teda přiznám, že to sleduju (čistě pro pobavení, ačkoliv nedoufám, že mi to někdo uvěří:D) a pokaždý si řikám, že tolik debilů pohromadě jsem už dlooouho neviděla.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Kraus mě hrozně baví, ale co přešel na Primu, už pro mě ten pořad tak nějak ztratil šťávu. Dřív jsem koukala na každý díl, teď mi vůbec nevadí, když vynechám. Škoda..

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Proč slovenská zlatá slavice moderuje tak nesmyslný pořad, tomu tedy vážně nerozumím! Že by třeba Kája odmoderoval příští Československo má talent? Co? Novo?

Květ pouště (2009)

Na tohle by se měli povinně podívat všichni. Nevím, jestli to bylo Liyou Kebede a jejím prázdným pohledem, ale pro mě byl film neskutečně silným zážitkem. Fandila jsem Waris od začátku až do konce, v závěru jsem si i pobrečela. Parádní snímek, překrásná Liya Kebede, pět hvězd a to bez debat.

The Doors - When You're Strange (2009)

Jako velká fanynka The Doors (a též velká fanynka Johnnyho Deppa a jeho hlasu) nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězd. Moc jsem si to užila:)

Jste to, co jíte (2006) (pořad) odpad!

Vždycky jsem hrozně snila o tom, že se budu v televizi koukat na sádlem obalené jedince.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Milé, vtipné,sympatické a s perfektním obsazením. Nicméně viděla jsem už lepší romantické komedie, takže proto 4*.

Jonesovi (2009)

Námět dobrej, ale přišlo mi to trošku přitažený za vlasy. Konec to totálně zabil.