Host (2020)

Je to úleva, když tvůrce dobře odhadne žánr, délku a prostředky. Strašidelné a zábavné zároveň.

Vikingové - Prorok (2019) (epizoda)

Díl plný společenských návštěv. Jedna tedy úplně nedopadla pro všechny ideálně, ale jinak je díl dosti užvaněný a nudný.

Los fuertes (2019)

Pěkně natočené, ale poněkud nuda. Ke konci malé drama, keré film trochu oživí.

This Is Love (2009) odpad!

Absurdní drama vycucané z prstu, nebo z čeho...

The Crucifixion (2017)

Na téma může vzniknout buď skvělé drama "Na druhé straně kopců" nebo tahle mizerně zrežírovaná pitomost. Chtěl jsem horor, dostal jsem nudu. Jediným zapamatovatelným poznatkem z filmu nakonec je, že zatímco rumunské zdravotnictví je v troskách, výuka angličtiny na venkově je na špičkové úrovni.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Primitivní děj natažený na 2 hodiny se svižnějšími akčními scénami. Výběr herců až na nemastnou neslanou Kiki film zachraňuje.

Zátah 2 (2014)

Film stojí na několika drsných a výborně nasnímaných bojových scénách, přičemž ta závěrečná je skutečně výjimečná. Jinak je Zátah zbytečně dlouhý a díky tomu nudný, hodně upovídaný a postrádá logiku, aby vynikly bojové scény (indonéská mafie obvykle nepoužívá střelné zbraně, policie není prakticky vidět a vše to evokuje takový běžný zabijácký den v jihovýchodní Asii).

You Should Have Left (2020)

Skvělá kamera, hezké a stylové prostředí, sympatické obsazení a pak snad 3 nekonečné hodiny běhají po baráku a je konec.

The Angel (2018)

Tak nudné špionážní drama jsem dlouho neviděl. A ty marocké reálie, co se ostentativně vydávají za Egypt, tomu moc nepomáhají.