Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

Úmorný úvod s nepravděpodobným psychopatem v hlavní roli, napětí se vytratilo spolu s neukončeným příběhem v předchozí sérii.

Den otců (2011)

Jeden z mála filmů, u kterých se mi povedlo usnout. Nepomohly ani ultrabrutální scény, ani pubertální humor nebo nevtipný pokus o parodii (možná nechtěně) ve stylu 90. let.

Devil in the Dark (2017)

Napětí, úchvatná i děsivá příroda, pro mě nepochopený konec.

Marco Polo - Série 2 (2016) (série)

První série byla v mezích možností zábavná podívaná a vynikající hudbou. Druhou sérii zničil plytký scénář, který by možná vystačil na dvouhodinový film, ale ne na desetidílný seriál. Z celkem akčního béčka se stalo taktéž béčkové psychologické drama s malou, leč nepodstatnou milostnou vsuvkou a la Tygr a drak (a takových podivných výletů je tu víc).

Marco Polo - Hadí podmínky (2016) (epizoda)

Ten seriál jde totálně do kytek. Plytká zápletka roztahaná do několika dílů, kde všichni spřádají jakési intriky, důležitě se tváří, ale žádné velké drama se vlastně neděje. Postavy se svými proslovy začínají být otravné nebo jsou alespoň psychicky labilní, aby byla nějaká vata. Výprava a hudba stále skvělé, ale zbytečně.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Přímočarý akční film, který rychle uteče a stejně rychle na něj zapomenu. Není zde žádná tajemná atmosféra, postavy jsou víceméně do počtu. V tom ohledu zdaleka nepřekonal Jacksonův film a z mého nostalgického pohledu ani film z roku 1976.

Don't Hang Up (2016)

Snaživá vykrádačka klasik žánru (Scream, Panic Room, Saw) a bohužel také velmi předvídatelná.

Vinyl (2016) (seriál)

Netuším, o čem to mělo být. Možná o postupně upadající neúspěšné nahrávací společnosti, kde se vydělává především na drogy; do toho mafie, nikomu se nic moc nedaří - takové nepovedené Hry o trůny. A Bobby Cannavale je nesjpíš výborný herec, protože mě po celou dobu neuvěřitelně štval.

Sherlock - Poslední případ (2017) (epizoda) odpad!

Sherllockův dopad na dno. Po předchozích sériích těžko uvěřitelná nuda, ale postavy ztratily kontakt s realitou a mně jako divákovi jsou naprosto lhostejné. Ztráta času.

Strangerland (2015)

Začátek působí uhlazeně a dramaticky velkolepě. Film se však postupně rozpadá a ve chvíli kdy Nicole dostane do ruky sklenku vína mizí příběh (a patrně i pevný scénář) a již sledujeme jak agónii hereckou, tak i filmovou.