Úkryt (2002)

Nápaditý snímek. Zajimavý a napínavý jak kšandy. Ale ke vší smůle, snadno zapomenutelný a asi nebude patřit ke sbírce filmů, které si zase ráda pustím. Hned je jedna hvězda dole. Dost mě leželo v hlavě jestli se tu objeví 3 nebo 4. A když vezmu v potaz herecké výkony - špatné rozhodně nebyly, ale nijak oslnivé. Atmosféra - splňující účel. V roli režiséra - David Fincher, naprosto vyhovující, ale možnáá se mohl snažit trochu víc. Stále nevím... Ale pak přišla ta konečná půlhodinka plná napětí. Při scéně kde Meg mluví s policistou a pak zazní "3x mrkněte pokud nemůžete mluvit" jsem byla snad 5cm u obrazovky a sledovala co sakra ta ženská udělá :D .. A černému pánovi sem tak strašně držela palce.. a vůbec, jasně že 4 hvězdy ;))

Ulice (2005) (seriál)

když sem doma a nemám zrovna nic lepšího na práci, koukám na ulici! ..a i se svojí mámou.. a i se svým klukem... a neposerte se z toho :D ..hodnotit kvalitu a účel a bla bla bla asi vážně neni třeba, hodnotit relax a pousmání si za mě vyslouží dva a půl hvězdy, no a co jako ..

Už teď mi chybíš (2015)

"Už teď mi chybíš" je strašně násilné hraní na city. Nepříjemně vnucuje divákům smutný příběh, kterým provádí nesympatická, egocentrická, sebelitující Toni, která v pár pasážích ukáže i svoje kladné stránky, které by asi měly dojmout (tady bychom nejspíš měli brečet). Navíc mě totálně rozčilovala. Její best friend Jess předvedla bravůrní nudnou, milující přitelkyni. Za mě byla Drew v roli naprosto bez šťávy. Tahle tématika musí umět zacházet s divákem, je nebezpečný to tam do nás poslat špatně..ale vyberte si no..mě se tohle dotýká už jen tématem. Protože jsem prostě rakovinu u nejbližších zažila a protože prostě mám od dětství kamarádku, se kterou bych jela na větrnou hůrku..do mě to tenhle film poslal špatně. Zkrátka bylo tak nějak celý nepřirozený.

Vášeň (2012)

dvě krásky...ale co krásky - vlastně tak neuvěřitelně sexy ženský mezi kteréma jiskřila nepokořitelná touha v kontrastu s nenávistí a závistivostí jdoucí napříč s pocitem, že každá chce něco, co mít nemůže, nebo na co nemá dost sil a nedokáže se přenést přes své soukromé těžkosti? Jo. Bylo to žhavý, mělo to spád a notnou dávku dynamiky, která je tak zvláštní, že se někomu může zdát až blbě nudná a neokořeněná, ale vyplatí se počkat do konce ;) . Bavilo mě to, hodně.

V Bruggách (2008)

Škoda, že mě to nebavilo.. kdybych se koukala znovu tak bych počítala kolik "kurva" tam zaznělo :D .. mě to opravdu nenadchlo a přišlo mi to dost nudný a o ničem. Jasně .. city, výčitky, poznávání, nemilosrdnost, lítost, přátelství - tohle všechno do filmu patřilo a nejspíš mělo patřit.. jen mi přišlo, že to byla spíš okrajová záležitost. A co to hlavní téma ? Co mělo být náplní ? kde byl nějakej děj ? zajímavá zápletka ? ..já teda nevim, možná jsem jen dostatečně nepochopila McDonaghův záměr, ale jsem z toho zklamaná :/ .. Ale co se týče hereckého osazenstva - bez námitek !

Věc (1982)

co to bylo ? ...podle zdejšího, mě nejspíš nepochopitelného hodnocení jsem čekala opravdu, ale opravdu víc.. a závěrem mě The thing neuvěřitelně zklamala. Jako .. záběry kamery, výkony herců, efekty, poměrně nechutná "věc" .. nepochopila jsem. Zkrátka koumáci z Antarktidy narazí na "věc", která postupně začíná prazvláštnim způsobem napadat většinu z nich. Další část filmu se zjišťuje kdo má mimozemský vir již v sobě a kdo ne. A konec ? nijak převratný, nijak dojemný, nijak překvapivý... aha ! .. jedna hvězda za Antarktidu a kruté, tísnivé prostředí...

Vendeta (2011)

2,5* = 3* a ta čtvrtá je za ten příšernej psycho pocit během a hlavně po zkončení a za závěrečnej titulkovej song..to se nám ty hvězdičky ale nahromadily ))

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

největší horor mého dětství, na který jsem se potají chodila dívat (a občas chodim dívat do teď) :D

Vichr 2 (2015)

Dobrý filmy by prostě neměly mít další díly...ztrácí to kouzlo, příběh je často nucený a herci nemaj už tak hezký vlasy...tohle mi přišlo už moc prvoplánový, hrdinský a chudinkovský..ale ruku na srdce - na to, že já koně nerada, získalo si mě to..nebo to tady bylo spíš už jen o okouzlující Hanně.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Ach ten American dream..nechutně komerční.. ale! .. mě to baví. Vzhledem k mé nadšenosti ke všemu co se týče architektury, designu, exteriéru a interiéru se na tenhle pořad v sobotu při obědě ráda mrknu. Ovšem předem musím počítat s tím, že se budu muset rozčilovat. Když ono je to tak strašně dojemný, že to prostě jinak nejde. A taky nesmim opomenout to, že všichni designéři (zejména Ty Pennington) jsou opravdu milý lidé ;))