• Pohádka

Vraždy v Midsomeru - Umění žít (2003) (epizoda)

Kdo žije naplno, ma mít funeralní piknik jako mejdan. I když tady ta na plný pecky žijící dáma byla zábavnější z většího odstupu, než být její rodinný příslušník a sponzor, nebo blízký, a tím pádem vychytralou grácií zneužívaný, chudák.

Vraždy v Midsomeru - Daggerův klub (2015) (epizoda)

Ten technický způsob prvních vražd byl pozoruhodný. Dceru mrtvého spisovatele jsem litovala. Výrok: "Z výše morální nadřazenosti je krásný výhled", hodlám používat nejmíň jednou denně nejpozději po obědě.

Vraždy v Midsomeru - Poslední odpal (2017) (epizoda)

Pointa byla jiná, než na jakou se to jevilo víc než dvě třetiny stopáže. Vrah by si zasloužil taky jednu ránu kriketovou pálkou.

Vraždy v Midsomeru - Smrt a sny (2003) (epizoda)

Pod svícnem bývá tma a kovářova kobyla chodí bosa. Pachatele jsem sice vzácně odhalila, ale i tak to bylo znepokojivé a mrazivé. Nejhorší byl ten perlivý smích.

Vraždy v Midsomeru - Zločin a trest (2017) (epizoda)

Když někdo začne samozvaně hlídat okolí, nic dobrého z toho nevzejde a je jedno, zda jde o sousedskou hlídku nebo domovní důvěrníky. A cesta do pekel je často dlážděna dobrými úmysly.

Vraždy v Midsomeru - Obchod se smrtí (2002) (epizoda)

Zasáhněte do vybájeného světa psychopata a začne to lítat. A třeba takový let střemhlav ze střechy pro člověka končí rychle a blbě.