kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 13.5.2013  18:10

A já se tak těšil. Vážně jsem myslel, že půjde o kulervoucí thriller, s excelentním závěrem. Bohužel jsem dostal průměrnou podívanou na vystrašenou Halle Berry a na psycho Eklunda. Oba hrají své role skvěle, ale chtělo to prostě něco víc. Víc napětí a hlavně lepší soundtrack. Hudba je přehnaná a vždy to udělá takový hluk, že to spíš pobaví než aby to vystrašilo nebo prohloubilo napětí. No a pak přišel konec.. Z thrilleru se rázem stala komedie u které se všichni v kině smáli. To co předvedli je naprostý výsměch celému filmu. Ale právě kvůli tomu konci bych vám ten film doporučil. Protože víc zkurve*ej konec u filmu jsem už dlouho neviděl. Když už z Eklunda udělali Terminátora, tak to mohli nějak dokončit a né to ukončit tak dementně. Velké zklamání, slabší 3*

• 9.5.2013  18:29
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Nené xD Tohle je tak strašně úchylný! Tohle musí pedofilové milovat. Růžová lolitka Stephanie a pedofilní hrdina Sportacus. Nechápu jak jsem na tuhle nechuťárnu mohl jako menší koukat. Možná od té chvíle mám ty noční můry a přestal jsem mít rád modrou barvu.

• 8.5.2013  16:52
    Jack a Jill (2011)

Co tam dělá Al Pacino? V takové sračce? Chápu, že už moc nabídek nemá a šňupat něco musí, ale zaprodat se tomuhle, tomu říkám konec kariéry. Sandler si prostě vymyslel nějakou blbost přes noc a řekl si, že z toho udělá film a rovnou si zahraje dvojroli aby nasral ještě více lidí. A to se mu povedlo. Já mám Sandlera rád, ale tohle bylo až moc blbý, a bylo tam moc fekálního humoru. A všechno tomu nasadil korunu ten českej dabing. To bylo něco strašnýho. Ale dokoukal jsem to a nechtěl jsem se po tom zabít, takže si to jednu hvězdu zaslouží.

• 8.5.2013  13:05
    Planeta 51 (2009)

Obrovský problém tohoto filmu je ošklivá grafika. Je strašně nedodělaná a hnusná. Když jsem četl popisek, tak jsem si říkal, že to bude skvělá pohádka s hezkým příběhem, že tu bude konečně něco nového, ale bohužel jsem se zplet. Strašná škoda promarněného potencionálu. Doufám, že si někdy vezme Pixar nebo Disney základy tohohle animáku a udělají plnohodnotný film.

• 8.5.2013  12:57
    Iron Man 3 (2013)

Vážně? 87%?! Přiznávám, že je to vtipné, drsné, herecké výkony jsou skvělé, ale co posrali byl ten konec! Proč? Proč všude cpou typicky sladkej americkej konec? Kdyť je to až nechutný, jak (spoiler) všichni přežijou a žijou šťastně až do smrti.. Jo a nepředvídatelná linka? Kde? Jediné co mě překvapilo byla část s Mandarinem, ta se vážně povedla. Rozhodně se mi Iron Man 3 líbil z všech dílů nejvíc. Nejsem jeho velký fanda, ale když se našla příležitost, tak jsem se do toho kina vydal. Klady jsou určitě v obsazení hlavních i vedlejších postav. Robert hraje naprosto úžasně a jeho záchvaty úzkosti jsou dobré, ale bylo jich tam málo. No nechce se mi to úplně rozepisovat. Nejsem zklamaný, ale mohlo to být lepší. Bylo to lepší než přeceňovaný Temný Rytíř Povstal, ale že by to bylo něco extra, jak tu všichni naznačují. To opravdu ne. 80%

• 7.5.2013  07:53

Před měsícem jsem ještě očekával film, který je plný hvězd, které si ze sebe dělají srandu. Teď když jsem zjistil, že je to film, který je propojený jen povídkami, které spolu nijak nesouvisí, tak jsem docela zklamaný. Dobré povídky střídají ty špatné. Těch horších povídek bylo více. Vůbec mě nebavila povídka s Emmou Stone nebo Naomi Watts. Zrovna do těchto skečů jsem vkládal velké naděje a byl z toho odpad. Ale potom jsou tu povídky, které se povedli a vážně mě bavili. Například povídka s Chloe Grace Moretz. Bál jsem se aby mi to nezkazilo pohled na Chloe a naštěstí se tak nestalo. Bylo to vtipné a trochu nechutné, ale dalo se na to koukat a skoro celou dobu jsem se smál. Za všechny scénky bych dal asi 2 hvězdy a to za scénku Chloe a scénku s Hughem Jackmanen. Nejvíce jsem se těšil na trio Stifler, Knoxville, Butler možná až moc. Vyklubal se z toho průměrný skeč s trapným koncem. Škoda. No abych to shrnul, celý film byl vážně na těch 43% ale pak přišla poslední scénka s Elizabeth Banks a nadrženým animovaným kocourem. To byla scénka na 5* smál jsem se tak, že mě bolelo břicho a strašně jsem se bavil. Tahle scénka to dokázala zvednout na 60%.

• 5.5.2013  21:58
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

Jojo jasně všechno je vždycky nahraný a nic není pravda a blablabla.. I kdyby to byla pravda je to soutěž udělaná jen tak pro prdel a nikdo to nebere vážně. Pár vtipů a soutěží je vážně dost o ničem a je to trapné, ale zase jsou díly, u kterých se směju a dost mě baví. Nepříjde mi to vůbec špatné.Jo a někdo mi tu nadával, že po jednom díle může hodnotit, protože se disciplíny nebudou měnit. Tak tomu dotyčnému bych chtěl říci, že jsem měl pravdu já a on je za kokota, protože se disciplíny obměňují.

• 5.5.2013  21:39
    Boo! (2012)

Roztomilý příběh o starém páru, který se rád škádlí, před Boo mi to připadalo jako úsměvný film, který umí zahřát u srdce, ale jak tu dost lidí píše, po té co se dosmějete, vám zatuhne úsměv. Dost krutý film. Více mi bylo líto dědečka. Musí to být strašný pocit.

• 28.4.2013  20:19
    Star Trek: Voyager (TV seriál) (1995)

Tenhle paskvil nikdy v životě nepochopím.

• 28.4.2013  19:43

Všechno špatně. Tohle je jedna velká chyba, která se nikdy neměla dostat na světlo. Že mě jednička celkem bavila, tak tohle byla obří sračka, bez jediného smyslu. Tak příšerné herecké výkony vídám jen u porna. A když už se konečně dostaneme do světa minimojů, tak tam je hromada rádoby drsnejch a zhulenejch postav, které působí trapně a blbě. K tomu se přidal příšernej soundtrack a debilní příběh a máme tu snad nejhorší animák co jsem za posledních 5 let viděl.

• 28.4.2013  19:32

Skvělý thriller! Film jsem viděl zatím jen jednou a musím říci, že mě překvapil tak, že si ho snad pustím ještě jednou. Costner hraje vážně úžasně a jeho odhodlání najít jeho ženu jsem mu vážně věřil. Přesvědčivý výkon a skvělá druhá půle filmu zapříčinila to, že mě film vtáhnul do děje a vůbec jsem netušil co příjde za další minutu. Konec mohl být lepší, ale dalo se to přežít. Velké překvapení.

• 28.4.2013  19:27

Po dalším shlédnutí musím říci, že se mi ten film líbí čím dál tim víc. Hlavně mě strašně překvapil výkon Travolty, který toho hajzla hraje vážně skvěle. Přišlo mi, jakoby mu to sedlo ohodně víc, než ty jeho teplý role z minulosti. Film mě dokázal zaujmout. I když vím, že jsou takovýchto filmů mraky, tak si myslím, že je tento jeden z těch lepších. Herecké obsazení příjemné a konec taky není špatný. 75%

• 26.4.2013  12:32
    Máslo (2011)

Tohle se moc nepovedlo. Tolik hvězd a tak nevýraznej a průměrnej film. Já myslel, že půjde o komedii s hláškama a ujetým příběhem o soutěži v tvorbě másla, ale dostal jsem slabé drama o černé adoptované holčičce, která má dar vytvářet věci z másla. Za celý film jsem se zasmál 2 krát a vážně mi to moc jako komedie nepřipadalo. Nebýt sprosté Brooke a pár tvrdších slovíček, tak bych řekl, že jde o rodinný film. Je to škoda. Takové skvělé obsazení a nic z toho. Jediný kdo za něco stál byla Olivia, která tu rebelku a tanečnici u tyče hrála vážně skvěle. Možná to je trochu zaujatý a způsobený tím jak vypadá, ale neuděláš nic. Nebít Olivie tak dám ** pro mě to bylo vážně zklamání. Takhle to je za ***

• 24.4.2013  21:46

Povedená parodie, která umí pobavit, ale u se u některých hlášek a záběrů cítíte vážně trapně. Pořád to byla ale lepší, než paranormal activity. Více zábavy a více akce. Překvapil mě výkon Marlona, který hraje vážně dobře a pokaždé, když tam byl, tak hodil nějakou hlášku u které se zasmějete. Na pobavení úplně dostačující. Není to žádní veledílo, ale dalo se na to koukat a celkem to i pobavilo. Pár vtipů se opravdu nevyvedlo a já se cítil trapně za výkony herců, ale to se musí u parodie očekávat. 60%

• 23.4.2013  21:47
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Tak jsem konečně dokoukal první sérii a stačí. Poslední díly jsem docela přetrpěl, protože jsem si od začátku neoblíbil ani Max ani Caroline. Nejvíce mě zaujal Oleg, který paradoxně drží celý seriál nad průměrem. Jeho hlášky a narážky nemají chybu. Ono je to celé posazené jen na dvojsmyslech a narážkách na sex. Je to dobrý sitcom, ale jde o to, že se v každém díle zasmějete jen jednou a zbytek dílu se jen pousmíváte. Od toho jsou rodinné komedie a né sitcom. U toho bych se měl řezat smíchy. Nebýt Olega tak to jsou čisté ***, ale jeho jsem si vážně oblíbil. Druhou sérii už stahovat nebudu. Možná někdy, když se budu nudit, ale slyšel jsem, že je to o dost horší než první série, takže nemám ani nějaké nutkání se na to někdy podívat.. 75%

• 22.4.2013  20:51
    In the Flesh (TV seriál) (2013)

BBC prostě umí o tom žádná, ale nikdy bych nepředpokládal, že se pustí do zombie dramatu. Vždy jsem měl BBC spojenou s krimi a trochu tvrdší tématikou. Ono když vezmu In the flesh, tak tam vůbec nejde o to, jestli je někdo zombík nebo ne. Je to čistokrevné drama o klukovi, který se liší a spolek dementů ho prostě nemůže snést. Má to nápad, který tu ještě nebyl, jenže to je zpracované tak čistě, že se tu ten nápad vůbec neprojeví. Já když jsem na In the flesh narazil ,tak jsem věděl, že to je minisérie od BBC a že je na plakátu zombie, kterej vypadá teple. Vůbec jsem neměl chuť se na to kouknout, ale přišla takhle chvíle nudy, tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. Jsem rád, protože to má skvělý scénář, ve kterém dominuje úžasný temný konec, který vysvětlí poslední otázky, které si po dobu filmu pokládáte. Navíc je zde použit úžasný střih a zvuk. Hudba je zvolená naprosto skvěle. Jediné co mě mrzelo, bylo obsazení hlavní postavy. Ten kluk prostě neumí brečet, a když se o to pokouší, tak to vypadá jakoby se smál. A neumí ani pořádně zařvat a to vypadá vážně divně. Škoda, myslím si, že mohli vybrat líp. Ale jinak musím zase uznat, že BBC nezklamala, sice to není nic tak skvělého jako Good cop nebo Luther, ale jde u slušné drama se zombie tématikou. Stojí za shlédnutí. 75%

• 19.4.2013  17:06
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

Skvělý seriál, který vznikl jen kvůli nasranosti Charlieho, že ho vykopli z dva a půl chlapa. Jeho úvodní věta je prostě úžasná. Né že by se snažil nějak zamaskovat to, že ho vyhodili. On jim to vpálí hned všem do ksichtu. Je skvělé, že existuje seriál s Charliem, protože on prostě umí hrát a je vtipný. Od té doby, kdy je v Dva a půl chlapa Ashton, tak to stojí za hovno. Tenhle seriál stojí za vidění a doufám, že bude pokračovat. 10 dílů jsem skouknul za víkend a po dlouhé době jsem se pořádně smál.

• 18.4.2013  17:49

Nejlepší film Roba Zombieho. V animácích by měl pokračovat, protože to co předvedl v Superbeastovi je skvělý. Skvělej úchylnej nářez, s hormadou narážek na dnešní svět a filmy. Tohle je hodně nadčasový film. Co mě nejvíce potěšilo byli ty písničky ve filmu. Normálně mě písně ve filmech strašně štvou a film kvůli nim rovnou odsuzuji, ale tady to bylo jiné. Ty texty mají hloubku a vážně jsem se u nich zasmál. Takhle uhozenej animák jsem dlouho neviděl. Doufám. že někdy Rob udělá dvojku. Suzi-X a její nadrženej robot byli prostě úžasný.

• 15.4.2013  23:16

Po pár depresivních filmech jsem si chtěl pustit nějakej výplach a tohle byla skvělá volba. Ultra cool rubačka ve které se nesmí myslet a většina věcí tam je totálně dementních a nereálných. Ale přesně tohle jsem potřeboval. Prostě vypnout a čumět na ty wtf momenty, kterých je ve filmu hromada. Owen si hraje na bad ass borce, kterej nesnáší všechno a všechny a ta role mu vážně sedí. Jeho hlášky byli skvělé a já se velkou část filmu smál. Částečně to byl ten trapnej smích, kdy nevíte jestli to bylo myšleno vážně nebo ne, ale mě to prostě pobavilo. Nejlepší jsou scénky s mrkví. Ty mě pobavili nejvíc. Vážně se na to koukněte jen, když nechcete přemýšlet a prostě vypněte. Jinak tu hromadu nesmyslů přežijete jen těžko.

• 15.4.2013  20:03
    Hon (2012)

Lidi jsou jako ovce. Jak by přece mohla lhát blonďatá modrooká holčička? To je blbost. Děti říkají přece jen pravdu. Tenhle film je strašně emotivní a vyvolal ve mě příšerně moc rozporuplnejch pocitů. Na jednu stranu nechápu ty lidi, že na základě jedné malé lži jsou schopní jednoho otce a milujícího člověka úplně zničit. Ale na stranu druhou jsem nad tím přemýšlel, a když by bylo tolik lidí, kteří by byli proti němu, tak bych se k ním asi po chvíli taky přidal. Bohužel je to tak. Kdyby mi někdo řekl, že můj soused je zloděj/pedofil/vrah atd.. Tak bych si na něj dával pozor, a když už by proti němu bylo celé město a nikdo by nebyl s ním, aby ho kryl, tak bych se přidal taky na stranu těch ovcí. Celý film je zrežírovaný a zahraný naprosto geniálně a já se z něho budu zpamatovávat ještě dlouhou dobu. Konec se na jednu stranu tváří jako happy end, ale když vydáte pod slupku, tak to akorát znamená, že lidi jsou vážně svině a furt se jen přetvařují. Tenhle film mě akorát utvrdil v tom, že jsou lidi strašně přelétavý a říděj se podle většiny. I nepodložený důkaz je důkaz, který mže změnit život naprosto normálnímu chlápkovi od rodiny.

• 15.4.2013  11:39
    Ve stínu (2012)

Tenhle film má jedinou chybu a to je příšerné natahování filmu. První hodina je úplně zbytečná a je to nuda. Chvílema jsem u filmu usínal a nechápal jsem, jak film může mít 80%. A druhá půlka byla úplně o něčem jiném. Skvělé výkony herců a propracovaný příběh. Strašně mě překvapil konec. Na začátku jsem myslel, že půjde o film, kde jeden člověk zvládne úplně všechno když chce... Naštěstí tomu tak nebylo a konec byl to nejlepší na celém filmu. A to neberte tak, že zbytek byl sračka, akorát ta konečná scéna je prostě úžasná. Škoda první hodiny, která pouze nudí a neděje se tam nic zajímavého. 70%

• 13.4.2013  15:09

Dost podprůměrný animák, který nemá jak překvapit. Typický jednoduchý děj a pár zajímavých postav. Nejvíc mě zaujal Elliot. Některé jeho hlášky byli slušné a pak ten Milouš, který mě pobavil vždy, když se ukázal na scéně. Slabší 3*

• 12.4.2013  15:56

Podívaná to nebyla nejhezčí a některé scény už se snažím rok vytěsnit z hlavy a pořád se mi to nedaří, ale to nemění nic na tom, že to byla příšerná prdel a vážně jsem se u toho bavil. Carrey a McGregor předvedli úžasné herecké výkony a strašně jim ty role sedli. Až podivně dobře. Nedivím se, že s tímto filmem má hodně lidí problém. Kdo to bral moc vážně, tak se mu to ani líbit nemohlo. Já to bral jako oddychový film a to jsem taky dostal. Tenhle film má pár vážně nechutných gay scén, ale dokáže pobavit a má to svojí kvalitu. 80%

• 12.4.2013  15:46
    Police Squad! (TV seriál) (1982)

Typická parodie s Leslie Nielsenem. Hromada blbostí, které nedávají vůbec smysl, ale stejně to má svoje kouzlo. Film je plný trapných fórků, kterým se ale stejně zasmějete jen kvůli tomu, jak to Leslie podá. Nejvíc mě bavil první díl a hraní si se slovíčky. To mě až chytali křeče do břicha. Škoda, že už mezi námi Nielsen není x( Byl to skvělej komik a bavič. Jeden z jeho nejlepších počinů. 85%

• 11.4.2013  19:32
    Kdo přežije: All Stars (TV pořad) (2004)

Tahle série nezaujme ani přírodou a hlavně ani soutěžícími. Ze začátku to vypadalo jako obrovské zklamání. Na to, kolik tam bylo hvězd to nezačalo dobře, ale postupem času, když začli všichni taktizovat a házet na sebe špínu, tak se mi ta série začala líbit. Do finálové dvojice se dostala asi nejvíc nenáviděná dvojice ze všech sériích. Takovou rychtu jsem ještě nezažil. Nejoblíbenější postava asi Rupert a Lex. Lexe jsem měl nejradši. Je to prostě borec.

• 10.4.2013  22:14
    Wallander (TV seriál) (2008)

Já už k minisériím od BBC nemám co říct. To je prostě to nejlepší z kriminálek hozený do pár dílů. zatím mám zhlédnutou první sérii ( 3 díly ) a jsem nadmíru spokojen. Všechny díly by mohli být v kině jako celovečerní filmy. Plný počet nedávám z toho důvodu, že si nechávám rezervu na další tři díly a hlavně druhý díl není nic extra. Ale i tak se jedná o famózní čistokrevnou kriminálku s úžasnými herci a skvělým scénářem. Wallander na první pohled vypadá jako průměrná kriminálka, ale věřte že jde o mnohem víc. Celý film si zakládá na překvapení a nečekaným zvratům v průběhu dílů. A další plus je, že se nebojí kontroverzních smrtí (minispoiler) jako je například upálení 16ti leté holky. Prostě BBC umí a vše co jsem od nich shlédl je zatím úžasné. Toto nedosahuje kvalit Luthera a Good Copa ale rozhodně to stojí za shlédnutí. Na poslední díl jsem koukal s otevřenou pusou a vůbec jsem nedýchal jak jsem byl napjatý jak to všechno skončí. Doufám, že druhá série půjde po stopách té první a já budu moct hodnocení zvýšit na plný počet. Jinak kdo má možnost podívejte se na to v originále. Český dabing stojí za hovno. Jako vždy. Ale když neseženete originál, tak se hold s dabingem musíte smířit a po chvíli vám to už tolik vadit nebude. Dá se to přežít.

• 10.4.2013  16:12
    WrestleMania XXIX (TV pořad) (2013)

Strašně podprůměrná wrestlemania s hlavnim segmentem, že by se z toho jeden posral... Super man Cena proti stár Rockovy. A ještě k tomu podruhý za sebou a stejně debilní zápas, kde se opakovalo pořád to samí dokola. Celá wrestlemania neměla jedinej zápas, který by byl nějak extra dobrej. Naštěstí to trochu zvedl zápas undertaker vs CM Punk a Triple H vs Brock Lesnar ale tohle byli dopředu jasný zápasy. Bylo jasný kdo vyhraje. Jedna z nejhorších wrestlemanií co kdy byli. Show Raw den po manii byla milionkrát lepší a doporučuju jí shlédnout! Tam je překvapení a dobrejch zápasů o hodně víc než tu.

• 8.4.2013  17:15
    Comeback (TV seriál) (2008)

Rozhodně nejlepší český sitcom. Ono to neni zrovna těžký, ale i tak se cení to, že je to konečně něco, u čeho se dá i zasmát a není to kvůli tomu, jak trapné to je. Škoda, že už comeback skončil a nahradila ho dementní Helena. Ozzák a Lexa byli nejlepší postavy. Skoro každý jejich slovo byla hláška, a ze seriálu si pamatuji nejvíc právě je. 62% pro český sitcom je tak akorát, ale za mě 75%. Vážně nic lepší v Česku na scéně sitcomů není.

• 8.4.2013  17:00
    Helena (TV seriál) (2012)

Tenhle sitcom měl navázat na úspěchy Comebacku, ale to se rozhodně nepovedlo. Příšerně stupidní postavy a hlavně špatní herci v seriálu úspěch přímo odpuzují. Převládá většinou trapnej humor a většinou jsem rád, když se alespoň pousměju nad nějakým blbým vtipem. Comeback se mi líbil, ale tohle je blbost, která comebacku nešahá ani po kotníky.

• 7.4.2013  16:04

Jedna z těch povedených českých komedií. Nepopírám, že je to někdy hodně trapný, ale celý film je prostě vtipný a každý se určitě párkrát zasmál. Já se teda smál celkem často. Od Soukupa rozhodně jeden z těch lepších filmů.