kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 15.1.2013  18:24
    Sám doma 3 (1997)

Tak tohle se fakt nepovedlo! Jde vidět, že jenom ze jména filmu se těžit nedá. Tohle je příšernej omyl! Nikdy víc.

• 15.1.2013  18:18

Nechutná sračka, která nikdy neměla vzniknout!

• 15.1.2013  18:17
    Šmoulové (2011)

Na seriál to nemá ani za nic ale zas tak špatný to nebylo. Typická blbůstka pro děti. A animovaný šmoulové nejsou vůbec špatně udělaný. Škoda, že to je film udělanej jenom pro výdělek a né jako pocta těm pravejm šmoulům. Ale jak řikám nebylo to uplně špatný. 60%

• 13.1.2013  12:09
    Králové šrotu (TV seriál) (2010)

Méntálo vé co prodávají odpad. Takže si nic jinýho než odpad nezasloužej. Naprostá sračka. Natočit seriál o tom jak dementi vyvážej odpad? To může napadnout jenom dementa.

• 13.1.2013  02:45

Caruso a mladej Jágr hraje v hororu. Když jsem to viděl ze začátku, tak jsem si myslel, jaká to bude blbost, ale když přetrpíte prvních 40 minut, kdy se opravdu skoro nic neděje, tak vám Anderson připraví skvělej horor s plno zvratama a úžasnou muzikou. Hudba je hlavní přednost filmu. Herci nejsou nic extra ale ta hudba je tak úžasná a příběh taky. Byl to strašně divnej horor ale mě se líbil. Plno zvratů a hlavně nečekanej konec a nečekanej vrah. Takovýhle filmy já můžu.

• 12.1.2013  10:22
    Rebelka (2012)

Nádherná pohádka o poutu mezi matkou a dcerou. Další zvláštně pojatý příběh od pixaru. Animace je nádherná a příběh je skvělý. Vlasy Rebelky jsou také výjimečné. Je zvláštní, že do teď nebyl žádný příběh o zrzavé hrdince. Žádné zbyteční natahování a princové jsou taky dobrý. A boží slow motion záběry, ty miluju a tady byly nádherně zpracované na to, že to byl animovaný film. Pixar prostě animáky umí a tady to znovu dokázal. 85%

• 12.1.2013  10:15
    Matilda (1996)

Náhodou to byla sranda. Paní Trunchbullová byla fakt nechutná. Výběr herečky na tuhle roli byl fakt správná. A u pár momentů jsem se i zasmál. Po příběhový stránce to neni nic extra, ale kdo by čekal nějakej extra příběh od takového filmu? Mě to bavilo a koukat se na to dalo. ***

• 11.1.2013  20:52
    Ratatouille (2007)

86%?? To jako vážně? Od Pixaru jeden z nejslabších animáků vůbec. A k tomu se mi vůbec nelíbila animace. Vtipů tam bylo po skromnu a příběh mě nějak nenadchnul. Dobře 70% bych ještě bral ale 86% je příšerně přehnaný.

• 11.1.2013  07:45
    Piti Piti Pa (1970)

Nechápu tak vysoké hodnocení. Mě to přišlo trapný a rozhodně ne vtipný.

• 11.1.2013  07:27
    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)

Seriál mého mládí. Vždycky jsem kvůli Oggymu stával brzo ráno abych náhodou neprošvihl nějakej díl. Tohle nikdy nezestárne. Stala se z toho pro mě srdeční záležitost, takže nemůžu jinak než za *****. Je to boží! Jo a název Oggy a škodíci je pěkně dementní! Tohle vždycky byly a budou Oggy a šváby!

• 10.1.2013  19:22
    Rare Exports (2010)

Miluju bláznivý komedie ale tohle je fakt blbost a rozhodně to neni komedie. A rozhodně to neni ani akční film. Je to jenom skvělej nápad, kterej ale někdo pořádně posral. Z tohohle mohla bejt skvělá komedie ale je to udělaný spíše jako drama a nevim co ještě. Vtip jsem tam nezaregistroval ani jeden a akci taky ne. Celou dobu jsem čekal na Santu, kterej se tam ani neobjeví. To je další obrovské zklamání. A ten malej harant v hlavní roli byl fakt špatnej. Prostě obrovská promrhaná šance na skvělej film. * za elfy, který byli povedený, ale jinak jsem nenašel nic, kvůli čemu bych chtěl film vidět znova. Byla to strašná nuda a těch 84 minut uteklo strašně pomalu a jednu chvíli jsem myslel, že to vypnu. Bylo to špatný. Škoda.

• 9.1.2013  21:23
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Koukal jsem na to z donucení jako malej a možná i to zapříčinilo, že mě to totálně nebavilo a přijde mi to jako strašná kravina. Ona by to byla kravina asi i bez toho aby mě někdo nutil na to koukat. Příšerný herecký obsazení a nuda kam se podíváte. Prostě zbytečnej nezáživnej seriál, kterej kdyby nevznikl, tak by se nic nestalo.

• 8.1.2013  22:05
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Seriál mého mládí xD Prostě pokemoni byli best! A to mi nikdo nevyvrátí! Ale na film to nemá, takže jenom 4.

• 8.1.2013  20:08

Čekal jsem víc, ale byla to normální průměrná road movie, ve které se hodně mluví a málo střílí a ani ty honičky nebyly nic extra. Ale Herci hráli dobře, hlavně Cooper, kterej toho gangstera nebo co to bylo hrál fakt dobře. Pár vtipů taky vyšlo a to je vlastně asi tak všechno. Jináč to je typickej nalajnovanej příběh s typickym Happy-endem. Škoda toho. 50% Dávám hodně slabé *** kvůli tomu Cooperovi a Kristen Bell, která dokáže bejt v nějakejch záběrech fakt sexy ale někdy vypadá jako nějaká příšera z hororu. A to jen tak někdo neumí.

• 7.1.2013  21:56
    Drive (2011)

A tohle, že měl bejt jeden z nejlepších filmů roku 2011?? To nemyslíte vážně ne? Nesympatickej Ryan a příšerně nudnej začátek je přímo ubíjející. Naštěstí se to ke konci rozjede a vyšplhá se to alespoň na ten průměr. Další přeceněnej film... Celkem velké zklamání.

• 7.1.2013  21:20
    Teen Cribs (TV pořad) (2009)

Haranti co jsou rozmazlený a zasloužili by kulku do hlavy za to, jak jsou dementní a namyšlený. Prostě sračka. Tohle fakt nesnášim.

• 7.1.2013  21:19
    MTV Cribs (TV pořad) (2000)

Ono to neni špatný pro ty, který tenhle typ hvězd sledujou. Bohužel to já nejsem. Hvězdy co já poslouchám aspoň dokázali něco velkýho a nejsou to zazobanci už od narození. A opravdu nechápu, proč tam všichni ukazujou i svojí ledničku. Prostě chujovina.

• 7.1.2013  21:16
    Superkočky (TV seriál) (2010)

Jak už řek McClane je to jenom hromada klišé, a hlavně to bohužel neni ani vtipný. Ale nepřepnul jsem to, za to to jedna * a ta druhá je za Alyson. Neni to vůbec ošklivá holka xD

• 7.1.2013  21:05
    Grimm (TV seriál) (2011)

Ono to neni špatný, akorát je to až moc pohádkový a to mi prostě nesedí. Ale obdivuju, jak pořád vytvářej a vymejšlej ty nový příšerky. Nějaký ty příšery jsou totálně absurdní ale aspon to je někdy i sranda, i když neúmyslná. Čistej průměr. Neni to nic extra, ale házet to hned do by byla blbost. Koukat se na to dalo a některé díly jsou vážně povedené. Bohužel je to díl od dílu. Ale těch 60% si to zaslouží.

• 7.1.2013  20:22
    Mechanik (2004)

Tohle je poprvé co dávám 5 hvězd kvůli Christianovi Baleovi. Jeho výkon byl famózní a hrozně ho obdivuju co kvůli tomu filmu podstoupil. Ve filmu vypadal fakt, jakoby měl umřít. K tomu dobré výkony ostatních postav a hlavně úžasnej scénář a fantastickej konec! Co víc si přát. Skvělá podívaná. Na to, že Baleho fakt nemusim, tak tady hrál úžasně. Klobouk dolu. 90%

• 7.1.2013  17:15

Takovej zvrat nikdo nečekal. Že by Seagal umřel hned na začátku? To nečekal opravdu nikdo a je to snad jedinej film, kdy Seagal umře. Ale to je asi jediný pozitivum na tomhle filmu. Děj o ničem a Russell taky nehraje nic extra. Ale koukat se na to dalo. 50%

• 6.1.2013  10:53
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Po prvních 5 dílech jsem na to chtěl přestat koukat, protože mě postavy moc nechytli a nebylo to nic extra. Naštěstí jsem to neudělal a kouknul jjsem se na další díly, kde se už objevil a pořádně prosadil profesor Chang! Jednoznačně nejlepší postava v Community. Po chvíli jsem si oblíbil i Abeda s Troyem a to mi stačilo. Každej díl, kde se objevěj je skvělej a seriál se tak u mě dostal na špičku. Je to strašná prdel, hlavně díly jako Halloween nebo pinballovej zápas. Za chvíli jsem dokoukal všechny 3 série a nemůžu se dočkat 4. serie, která už se rok odkládá. Strašně se bojim českého dabingu na televizi Smíchov. Rozhodně se na to česky koukat nebudu, protože nadabovat Changa a Troye je skoro nadlidskej úkol. A tady v česku opravdu tak dobrý dabéři nejsou. Podle mě to celej seriál akorát znehodnotí, ale třeba se mýlím. Doufám, že se mýlím. Už jenom, když slyšim, že z hězdičáka udělali kotleťáka a seriál pojmenovali Zpátky do školy, tak z toho udělaj pěknou sračku. Nejoblíbenější postavy: Troy, Chang, Abed Nejneoblíbenější postava: Shirley (1.-3. série), Britta ( 2. a 3. série)

• 5.1.2013  11:10
    Maturiťák (2011)

Takhle jsem jednou vstal, zapnul televizi a něco běželo na HBO comedy, tak jsem to tam nechal a udělal jsem chybu. Rádoby romantická sračka, která má nalajnovanej děj už od začátku. Pár vtipnejch momentů se tam našlo ale je to klasická disneyovská blbost pro 12ti leté holky. 35%

• 4.1.2013  19:36
    Nitro Circus (2012)

" Kámo, tys dopad tak tvrdě, že jsem myslel, že začneš zase chodit." Tohle je nejlepší věta z celýho filmu. Naprostej nářez, kterej bych chtěl taky někdy zažít. Tohle opravdu neni Jackass. Jak se řeklo ve filmu. Akce v jackassu jsou udělané tak, aby se posrali ale věci dělaný v Nitru musejí vyjít, jináč člověk, kterej je dělá zemře. Naprosto úžasný scény. Koukám i na seriál a tohle se mu v pohodě vyrovná. Možná to je ještě lepší. Úžasnej film, kterej musíte vidět, jestli máte rádi adrenalin a všecko kolem toho. Teď mě nejvíc sere, že jsem nebyl na Nitro cirkus live tady v Praze. A bude mě to srát asi ještě hodně dlouho. Aspon u tohodle film ujsem si to trochu vynahradil. Doporučuju.

• 4.1.2013  17:41
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Na to, jak moc je to oblíbenej seriál, je to docela slabota. Další přeceněnej seriál, kterej neni rozhodně špatnej ale neni ani tak dobrej, jak všichni řikaj. Celkem zklamání. Pár vtipů se v každym díle povede, ale víc jich je trapnejch a nepovedenejch. A k tomu mě nikdy nemocniční prostředí nebralo a postavy jsou málo uvěřitelný a tak nějak nepovedený. Po uvážení hodnocení ještě snižuju a na seriál už se dívat nebudu. Díl od dílu horší a horší.

• 3.1.2013  22:24
    Vražedná hra (2008)

Film totálně o hovně+špatný herecký obsazení+žádná krev+ žádná vražda nejde vidět+ posranej konec. To nemohlo dopadnout jinak. Proč se takovíhle sračky vůbec točej? Kdyť to musí bejt jasný už na začátku, že to bude stát za hovno. Fakt strašná hovadina.

• 3.1.2013  21:56
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Nejvíce mě na tomhle sitcomu sere českej dabing, kterej je přímo odpornej a k postavám se vůbec nehodí. Viděl jsem asi 6 dílů a nějak mě ten hůmor nechytl a připadalo mi to, jako nepovedený TBBT. Takže asi tak.

• 2.1.2013  20:53

Neni to tak dobrý jako seriál ale pořád to je prdel. Upřímně mě nikdy star wars nějak nebrali. Tak asi proto. 75%

• 2.1.2013  16:26
    Skins (TV seriál) (2007)

Zatím jsem vyděl jen 1. generaci (1. a 2. serie) a stydim se, že jsem tak pozadu. Skins jsou uplně něco jinýho než to, co jsem doposud viděl. Je to na jednu stranu úžasná a někdy dost zvrácená komedie ale na stranu druhou jsem měl u nějakých dílů strašně divnej a stísněnej pocit. A hlavních postav mi bylo někdy fakt líto. Například v 1. serii jsem si myslel, že Chrisův díl bude nejzábavnější, když hrál toho zhulence ale opak byl pravdou. Byl to jeden z nejsmutnějších dílů. Vlastně všechno co se točilo kolem Chrise bylo takoví depresivní. Což se v seriálech taky moc neděje. Strašně se těšim na 2. generaci a to kvůli Effy. Je to úžasná postava a mrzelo mě, že tam byla jen ve svých dílech a moc se neprojevovala. Teď se to snad změní. Nejoblíbenější postavy v první generaci: Cassie a Chris. A na závěr bych chtěl říct asi jenom Chrisovo oblíbený FUCK IT! UPDATE: 2. generace nebyla tak dobrá, jako ta první, ale pořád to jsou hodně nadprůměrné série. Jediný věci co mě vadily na 3. a 4. sérii byli písničky. Bylo jich tam až moc. A ten konec. Totálně podělanej konec, ze kterýho jsme se nedozvěděli vlastně vůbec nic o lidech z 2. generace. Jenom o Pandoře a Thomasovi. Effy, Cook, a o těch další nepodstatnejch lidech z party jsme se toho moc nedozvěděli. Zdálo se mi, že 2. generace byla zakončená najcky a tak nějak narychlo. Asi to dělalo i těch 8 dílů místo 10. Je to škoda. Ale zase plus, že jsem fakt nečekal kdo zemře. Typoval jsem všechny ostatní, jenom tuto osobu ne. To je zase plus. Oblíbené postavy: Effy, Cook Nejvíc neoblíbená postava za obě generace: Pandora! ječená kráva, která mě srala už od první chvíle co se tam objevila. 3. GENERACE stojí vážně za hovno. Nesympatický herci+ typickej americkej příběh alá podivnýn je ten dobrej a oblíbená holka ( nejlíp blondýna ) je ta nejvíc zlá a nečekaně ten podivýn zvítězí nad oblíbencem a vlastně jí zničí život. Jako co to kurva je? Tohle si Skins nezasloužili. Je mi jedno, že by se to postupem časem víc zamotalo a bylo by to třeba lepší ale po 5 dílech se na to už nemůžu koukat. Ty postavy jsou vážně špatný a hlavně strašně nesympatický. UPDATE: tak mám za sebou posledních 6 dílů Skins a musím říct, že jsem celkem rád, že to skončilo. Tvůrci už prostě nevědí co s postavama a jde to vidět. Fire je prostě divný drama s Kayou. Tohle už prostě nebyla Effy a dost to nudilo. Ale potěšilo mě, že se tam objevili alespoň nějaké postavy ze série. Takže tak 70%. No a pak přišla na řadu Cassie.. Takovou nudu jsem vážně nečekal. Totálně posraná část, která vůbec nebavila a vůbec se neměla natočit. Akorát ztráta času. 40%. Rise byl úžasnej thriller s Cookem v hlavní roli. Taky to se skins nemá nic společnýho, ale je to úžasný krimi. Rozhodně nejlepší část. 85%. Bohužel jsem ale musel hodnocení snížit, protože když si to tak vezmu, tak to rozhodně není na plný počet. První a druhá série možná, ale třetí generace je odpad a 7. série je tak na 3 a půl hvězdy. Jak jsem se na tu poslední sérii těšil a oni to takhle poserou. Ještě dlouho to budu vstřebávat.

• 2.1.2013  14:46
    Hustej nářez (TV pořad) (2009)

Naprostý debílci moderujou trapnej pořad ze sklepa. Tak takhle by měl pořad začínat. * za pár vtipnejch videí. Jináč to stojí za vyližprdel.