The Maker (2011)

krásný, smutný příběh o zubatém králíkovi. Nejlepší na celém příběhu je ta hudba, která je naprosto úžasná a navodí neuvěřitelnou atmosféru. Jeden z nejlepších krátkometrážních filmů :)

Lumpíci (1991) (seriál)

Já na tenhle seriál úplně zapomněl! Bylo to to nejlepší na Supermaxu, tohle bylo moje dětství :D

Spartakus (2010) (seriál)

Zamiloval jsem si první sérii tohohle úžasného krvavého photoshopového seriálu hned od prvního dílu. Vůbec mi nevadila ta až moc barevná krev a prostředí, prostě všechno je dělaný úžasně. Jak choreografie tak příběh a výkony herců jsou bezchybné a nikdy na prvního Spartaka nezapomenu. Na Andyho nikdy nezapomenu, je škoda, že už nemohl hrát v dalších sériích :(

Moon (2009)

Vynikající one man show! Tímhle kouskem u mě Rockwell hodně stoupl a myslím, že to je jedna z jeho nejlíp zahraných rolí, dokonce musím říct, že mu tahle role sedla víc, než postava v Sedm psychopatů, kde byl taky boží..... Film si nepouštějte, když máte moc dobrou náladu, tímhle filmem si jí zaručeně zkazíte a né kvůli tomu, že by to bylo špatný, právě naopak, je to až moc dobře natočený a plní to svůj účel, přivést vás do depky a soucítit s hlavním hrdinou. Film nabídne sice jen jeden plnohodnotný výkon, ale na takový úrovni, že se nebudete ani chvíli nudit a film vás pohltí už od začátku a až do konce budete čekat co se nakonec stane. A tím se dostáváme na konec filmu, který je vyřešen asi nejlíp jak vyřešen být mohl, takže naprostá spokojenost. Nejdřív jsem dal 4* protože mi tam pořád něco málo sházelo, ale nepřišel jsem na to ,co to bylo a celý film jsem si užíval, takže nakonec slabších 5*

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Vážně lidi? To je jako kdyby jste dali plnej počet traileru, kterej jde před filmem. Tenhle film je prostě předehra pro druhej díl nic jinýho. 90% filmu jen choděj po lese, po horách, v dešti a vlastně choděj prostě úplně všude, ale nic se tam neděje. Jo a to jsem se chtěl zeptat. První půl hodina byla parodie? Páč to tak vypadalo. Byli tam dva větší záporáci, jeden zahlásí strašnou sračku ještě před tím než umře a závěrečnej fajt probíhá tak, že po vlcích házej zápalný šišky a pak utečou. GOOD JOB! Tleskám! Někdo mi tady dluží 3 hodiny života. Jediný plus je Středozem, která je nádherná a Glům, kterej to celý zachraňuje. Část s ním byla vlastně jediná část, u který jsem se nenudil a nepřemýšlel jsem že to vypnu, nebo přinejmenším přetočím. Ps. Dildo(proč není Dildo? Hodilo by se to víc, Bilbo je vo hovně) je pěknej čůrák! Chudák Glům! Jediná dojemná scéna byla, když Glům přišel o miláška :(

Aningaaq (2013)

Slabší 3* a to jen kvůli Gravity, který je kvůli tomuhle doplňku zase jasnější. Úplně se mi zobrazila scéna z gravitace. Skvělé připomenutí, ale jako krátkometrážní samostatný film by to bylo o ničem.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Příšerná sračka a totální znásilnění celý série. Hnus, nesnáším tenhle díl. Doufám že už další díl nenatočej, ještě když si teď nejspíš filmovou sérii koupí Disney.

Best Coast: Our Deal (2011) (hudební videoklip)

Chloe taky vypadá úžasně, tenhle styl jí sedí, ale je jediný důvod, proč se na tenhle videoklip kouknout. Muzika není nejhorší, ale rozhodně neosloví, a zbytek hereckých výkonů taky není zrovna úžasnej. Poslední "fajt" na střeše byl trapnej a muzika do toho vůbec neseděla. 2* za Chloe a 1* za Donalda Glovera.

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Tenhle film je naprostá ukázka toho, že fízlové můžou bejt svině, ale pořád nemaj na ty kokoty na stadionu, který se mlátěj a na fotbal serou. Podle mě chtěl tenhle film ukázat těžkooděnce jako ty zlý, ale udělali chybu ve výběru herců, protože vybrali snad nejsympatičtější herce co kde našli. Skvěle zahrané a dokonce je ve filmu dost dobrý příběh, který vás donutí přemýšlet. A dokonce jsem byl v jednu chvíli dost nasranej protože jsem si oblíbil Adriana a on potom takhle všechny posere, to si nezasloužili. Nejdřív jsem chtěl dát 5* film si to zaslouží, jenže jim na konci asi došli prachy a nedošlo na závěrečný fajt proti "fanouškům" což je docela chyba, protože to je pěkně debilně ukončený, ale jinak pecka! 85%

Trans (2013)

Slušná krimi, kterou tahá James, ale musím říct, že ve Sviňákovi prostě vypadá líp, vousy z něj dělaj úplně někoho jinýho, jako uhlazenej vypadá divně. On je to dost podivnej film, ve kterým mě ze začátku dost vadila ta hypnóza, která mě otravovala, ale nakonec jsem si zvykl a celý děj mě docela vtáhl. Došlo i na zvraty a povedenej konec, takže já jsem spokojen. 75%