Svatba na bitevním poli (2008) odpad!

Polívka se mi začíná hnusit a vlastně celej českej film se mi začíná hnusit. To co teď Česko předvádí je humus a doufám, že na další český filmy jen tak nenarazím.

Svědci paranormálních jevů (2011) (seriál)

Je tu takovej menší problém. Nevěřil jsem jim ani slovo! To bylo až tak trapně Americký, že to neni ani možný. Dobrej nápad,kterej je ale blbě natočenej s blbými "herci" a trapnou dokreslující muzikou, která se mnou neudělal vůbec nic, možná jsem se párkrát pousmál. Upřímně nechápu proč má něco takovýho 73 procent.

Světová válka Z (2013)

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že uvidím film s Bradem Pittem a zombie apokalypsou, tak bych se mu vysmál. To mi prostě nikdy nešlo dohromady, ještě když jsem myslel, že už mě zombie film nemůže ničím překvapit, ale stal se zázrak a já viděl jeden z nejlepších zombie filmů vůbec. Úžasný scénář, který překvapil tím, že není jako každý druhý a jde si vlastní cestou. Pár epických momentů se zombíkama a skvělé řešení zombie apokalypsy. Dokonce se mi to zdálo i reálné, hlavně ten důvod, proč by zrovna tenhle způsob mohl fungovat. Brad Pitt hraje skvěle a zbytek nezaostává. Skvělé překvapení 85%

Sviňák (2013)

Rasistickej, nechutnej a nekompromisní film, kterej jsem si naprosto zamiloval! Zbožňoval jsem ten film od začátku do konce. James McAvoy je je pro mě novej bůh, protože to jak zahrál takovou svini, to jen tak někdo neumí. Uvěřil jsem každý jeho grimase a prostě a jednoduše jsem si ho zamiloval. Bruce byla postava tvořená přímo pro něj, jeho přízvuk, jeho chování a všechno okolo bylo dokonalý. Od začátku se něco děje. Film se od začátku zdá jako primitivní,ale pak začne přituhovat a vy začínáte přemýšlet co tam dělá záhadná lejdy v záběrech a proč je vlastně sviňák sviňákem. A konec je prostě úžasnej,poslední pohled do kamery a já byl v nebi. Kurva mluvim tu jak nějaká náctiletá dilina, ale nemůžu jinak! Některý hlášky jsou nezapomenutelný. "Vopíchal si jí do prdele? No jasně že jo, kundy jsou pro buzny!"............. josieaddms :DDDDD Tak tvůj komentář si zarámuju vedle postele a každý den budu usínat s pocitem, že jsou lidi naprosto dementní stvoření! To co si napsala je ta největší sračka v historii sraček, to že nepochopíš film beru, ale že k tomu napíšeš takovouhle píčovinu a kvůli tomu shodíš film, to fakt není normální :D

Svůdné zombie (2008)

Jak střílela ty ping pongový míčky a potom ty kulečníkový koule? To bylo skvělý, u toho jsem chytal výbuchy smíchu. Upřímně je to největší sračka a brutální odpad. Příběh nebo něco podobnýho tam nehledejte, ale když vypnete a nejlíp se něčeho napijete, tak je dost velká šance, že se vám film vážně bude líbit a budete se smát od začátku do konce. Jééžiš to je sračka xD Ale dobrá sračka! 60%

Syn pláže (2000) (seriál)

Skvělá parodie! Budu opakovat dost lidí, ale je to tak příšerně blbý až to je vtipný, mě se to vážně líbilo.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Pohodová letní komedie, která neoslní příběhem, který není nijak zvláštní, ale oslní hereckými výkony a dokonale vystihlou atmosférou. Úžasná komedie, u které se párkrát zasmějete hodně a potom se celý film pousmíváte, teda já to tak měl, film mě vtáhl do děje, herci byli strašně sympatičtí a přál jsem jim, aby se jim vyplnilo všechno, co chtějí, hlavně Chefovi, který musel vyřešit jak problémy se synem, tak jeho problémy práci. Ve filmu jde krásně vidět, že když práci milujete, tak to není nikdy o penězích, když vás někdo svazuje, nedává vám prostor a dostáváte za to prachy, tak jste stejně nešťastný, je lepší si dělat věci podle sebe, být volný v tom, co děláte. Je to víc, než pár šlupek navíc. Skvělý letní komedie, která je právem v červených číslech.

Šéfové na zabití (2011)

Komedie roku! Takhle jsem se v kině nezasmál už dlouho. Vynikající výkony všech herců. A znovu musim vyzdvihnout Colina Farella. Jako ve všech jeho filmech, které jsem viděl. Rozhodně doporučuju koukat na film v originále. Překlad je příšernej. Aůe pojmenovat postavu motherfucker v češtině doslovně mrdač mam je fakt vtipný.

Šílená / Krásný (2001)

za ten název bych vraždil! Už jen to mě od filmu strašně odpuzovalo, ale nakonec, když to dávali v TV, tak jsem se na to kouknul a zase tak strašné to nebylo. Dobrej hereckej výkon od Kirsten, která ale vypadala odporně a celkem dobře hrající Jay. Příběh nebyl nejhorší, takže jsem to zkouknul až do konce. Na to, že jsem očekával odpad dobrý. 60%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Jsem hrozně rád, že jsem Mad Maxe viděl v kině a zároveň to je jeden z mála filmů, možná že dokonce jediný, u kterého chápu tak vysoké hodnocení, i když já jsem hodnotil "jen" 3*. Problém je v tom, že chyba není ve filmu, ale ve mě, protože jsem si kvůli Mad Maxovi uvědomil, že jsem vyrostl z éry akčních filmů a hledám ve filmu hlavně příběh a vývoj postavy, né jen akci a to je právě problém se mnou a Mad Maxem. Je to úžasnej film se skvělými hereckými výkony, ale mě tam prostě chyběl propracovanější příběh a větší zaměření na Maxe. Čekal jsem, že tam rozvedou jeho příběh více dopodrobna a vymyslí pořádný, kvalitní příběh, ale upřímně mi to přišlo ohledně příběhu, jako vykrádačka Zombielandu a Mechanika, neberte to doslovně, jen ta myšlenka je hodně podobná. Pro mě osobně to byl dobrý film, jen tam nebyl žádný moment, který si budu pamatovat, žádná scéna, žádná hláška, jediný, co si budu pamatovat je Guitar Hero, ten byl dokonalej, jinak je to naprostá šílenost a úžasná akce od začátku do konce, jen jsem prostě zjistil, že mě tyhle čistě akční filmy už moc neberou. Moje chyba, za mě silnější 3*.