Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Krátkometrážní
  • Horor

Obsahy (27)

Can't Get You out of My Head (2021) (TV seriál)

Láska, moc, peníze, duchové starých říší, společenská pospolitost versus věk individualismu, konspirace a dezinformace, umělá inteligence a Vy. Ve světě blízké minulosti a současnosti, ve kterém hledají směr a smysl hlavy států, myslitelé a idealisté, průkopníci nových ideologií, umělci i obyčejní lidé. Emocionální příběh moderního světa vyprávěný tak, jak to umí jen Adam Curtis.

41 (2012)

Student filosofie Aidan je jednoho dne po škole varován mladíkem, který vypadá stejně jako on, aby nechodil do motelu Heathscape. Zvědavost mu ale nedá. V recepci motelu potká svou bejvalku Lauren, které po směně nabídne, že ji zaveze domů. Na cestě ale havaruje a probudí se v nemocnici. On vyvázl jen se škrábanci, ale Lauren je mrtvá. Policisté, kteří nehodu začnou vyšetřovat, si myslí, že se Aiden chtěl dívce pomstít a bouračka byla jen zástěrka. Aiden je zoufalý a přeje si, aby mohl zvrátit čas, aby k tragédii nedošlo. Pološílený pacient na vedlejší posteli mu řekne, aby šel ještě jednou do onoho motelu, do pokoje č. 41, a našel tam díru v podlaze. Proč? Kam ona díra vede?

Annie's Birthday (2016)

Táňa, rozvedená svobodná matka, připravuje narozeninovou oslavu pro svou sedmiletou dceru Annie. Dostane telefonát od svého bývalého manžela, který se ptá, zda by se u ní mohl zastavit. S jeho příchodem a později také nabízeným dárkem mezi rodiči roste napětí, které vyústí v konfrontaci.

Intercept (2012) (TV film)

Čtveřice vysokoškolských studentů se zaplete do vyšetřování zločinů poté, co jeden z nich vyrobí sofistikované komunikační zařízení schopné odposlouchávat komunikace po celém západním pobřeží Spojených států.

Lame Ducks (1984) (TV seriál)

Seriál sleduje Briana Drakea (John Duttine) – muže, který utrpěl vážné zranění poté, co ho srazilo nákladní auto, a nemůže nadále pracovat, takže se rozhodne žít poustevnický život. Postupně se setkává s různými vyhnanci, včetně ženy Angie (Lorraine Chase). Nakonec se usadí na opuštěné vlakové stanici. Později, soukromý detektiv Ansell (Brian Murphy), který byl najat Drakeovou ženou, skupinu vypátrá, ale nakonec se rozhodne k nim přidat.

Above Majestic (2018)

Pohled na původ, historii a konspirace za uskupením „Majestic 12“ – tajnou skupinou korporátních a vojenských elit, která dostala za úkol provést reverzní engineering mimozemských technologií.

Hnutí odporu (2020)

Příběh skupiny židovských skautů, kteří během druhé světové války spolupracovali s francouzským hnutím odporu (Résistance). Společně zachránili tisíce lidských životů. Hlavním hrdinou, jehož válečnou životní etapu sledujeme, je Marcel Marceau (Jesse Eisenberg).

Peefeeyatko (1991)

Peefeeyatko je portrétem amerického hudebníka a skladatele Franka Zappy v době, kterou trávil ve svém losangeleském domě a hudebním studiu. Za posledních deset let se Zappova tvorba přeorientovala z rock&rollu, jenž ho proslavil, k orchestrální elektronické hudbě. V samotě svého útočiště se k Zappovi vůbec poprvé dostává filmový štáb, aby zachytil skladatele při práci a prvotním procesu skládání, a zachytává jeho jinou, osobní stránku – v kontrastu s tím, jak byl Zappa typicky a konvenčně prezentován.

Selma Jezková (2011)

Selma, dělnice v továrně, která postupně ztrácí zrak kvůli dědičné chorobě, emigrovala z Československa do Spojených států, aby zde dala všechny své vydělané peníze na operaci očí, jež jejího malého syna ochrání od stejného osudu.

Nenápadné zlo (2015)

Consumed je moderní politický thriller, jenž prozkoumává komplexní svět geneticky modifikovaného jídla skrze navzájem propletené příběhy: svobodné matky hledající příčinu záhadného onemocnění svého syna, šéfa firmy zápasícího s následky autismu jeho dítěte, farmáře biopotravin na pokraji krachu a dvou vědců kousek před učiněním obrovského objevu.

Difficult People (2015) (TV seriál)

Komediální seriál, který se točí okolo Julie a Billyho, dvou zahořklých, misantropických třicátníků z New Yorku, kterým nic není svaté. Zatímco jejich přátele a známosti potkává úspěch a zdar v lásce i práci, s těmito dvěma si štěstí hraje na schovávanou.

100 Kilos (2001)

Vzestup a pád Freeway Boyz. Tato skupina mladých mužů prodala drogy za miliony dolarů v ulicích jižního a centrálního Los Angeles, a nechtěně tak financovala soukromou válku CIA v Nicaragui.

Hole Story, The (2005)

Ambiciózní producent vloží své životní úspory do výroby dokumentárního seriálu. Doufá v úspěch a návrat investic, ale jeho sen se tvrdě střetává s realitou, stejně jako on zápasí s přírodou a svými vnitřními démony.

Supporting Characters (2012)

Dva newyorští střihači se snaží najít řešení ve svých vztazích, které jim komplikují život, stejně jako najít smysl ve filmu, na kterém právě dělají. Oboje jim dělá notné problémy.

Era outra vez (2000)

Skupina někdejších studentů žurnalistiky se 10 let po škole setkává v jednom domě, aby zavzpomínali na staré časy. Navenek se jim daří, žijí úspěšné životy a měli by být šťastni, ale je tomu tak i ve skutečnosti?

Pád Londýna (2016)

Potom, co britský premiér skonal za podivných okolností, na jeho pohřeb se sjeli všichni představitelé západního světa. Ale to, co se zprvu jevilo jako událost za těch nejpřísnějších bezpečnostních opatření na zemi, se brzy zvrtne do smrtonosného komplotu, jehož cílem je zabít všechny tyto mocné figury jako mouchy jednou ranou a otevřít tak bránu nejisté budoucnosti. Zabránit tomu může jen šéf americké tajné služby a agent MI-6, který nevěří nikomu a ničemu.

Million Dollar Listing NY (2012) (TV pořad)

Reality show sledující tři nejdravější mladé newyorské makléře při práci, jednání s klienty a uzavírání dohod o převodu nemovitostí, apartmánů a bytů ve městě, které nikdy nespí.

Megazone 23 (1985)

Megazone 23 se odehrává v postapokalyptickém Tokiu, které už existuje jen jako virtuální realita. Příběh sleduje motorkáře Šoga Jahagiho a jeho oplétačky se zákonem, armádou i vnímáním reality. To, že se dostal k prototypu vojenské motorky Garland, jej postupně vede k odhalení pravdy o místě, kde žije.

Flipping Out (2007) (TV seriál)

Flipping Out je reality show, která se točí okolo Jeffa Lewise, developera z Los Angeles, který odkupuje zanedbané pozemky a nemovitosti ve městě a okolí, přeměňuje je v luxusní sídla a ta následně se ziskem prodává. Show sleduje nejen jeho práci a pokroky, ale zabírá i jeho soukromý život, soužití s jeho partnery, zaměstnanci, domácími mazlíčky a pohled na jeho silné stránky i slabůstky, názory, víru a životní filosofii.

Kámoš napořád (2014)

Přátelství dvou kluků, kteří uzavřeli pakt, že přijdou o panictví před maturitním plesem, projde zátěžovým testem poté, co jeden z nich prozradí tomu druhému, že je gay.

Reklama

Ovládací panel

Reklama

Reklama