Mutant: Probuzení (2007)

Zatraceně, začátek nic moc, vypadalo to šíleně béčkově. Prostředek naprosto úžasnej a dech beroucí. Ponurost, strašidelnost atd...a konec naprostá srač.... závěrečný souboj mutantů je tak trapně udělaný, že mi připoměl přemrštěné pleskání power rangers kde dělají super skoky a létají vzduchem. Navíc mi ta mutantka co měla bodáky v rukou připoměla Baraku z Mortal Kombat. Ok a teď další věc za kterou dám bod dolu. Na první pohled je vidět že masky a potvory už nedělá H.R. Giger a jsou jen slabím odvarem jeho díla, původně šel z mutantek (první a druhý film) jak strach tak krása, ale teď vypadají jako nějaké vykrmené čarodějnice. Co se hereckých výkonů týče, tak jsou o dost lepší než ve třetím filmu. Nejvíce vyniká doktor Forbes který vytváří hybridy, jeho postava je prostě suprová a dodává filmu odlehčení.

REC (2007)

No myslel jsem že to bude nic moc, ale tady ta atmosféra začíná postupně houstnout až do suprového finále. A ke konci jsem se leknul a to se mi u žádného filmu už pěkně dlouho nestalo.

Mutant 3 (2004)

O něco horší než předchozí dva díly, je tam měně humusáren a je to trochu více ukecané. Nicméně pořád to má nějakou tu šťávu. Dívat se na to dá, zase takový shit to nění.

Hancock (2008)

Výborná sranda a parodie na superhrdiny. Ke konci to sice vázne a je to trochu dramatické, nicméně je to stejně pořád slušná zábava.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Rozhodně lepší než první díl. Více akce a bitev. Člověk si řekne že to některýma scénama vykrádá Pána Prstenů, ale popravdě, dá se dnes vymyslet něco jiného? Hlavně že to funguje je? Narnie je drsnější a už to není takové dětské fantasy jako jednička (díky bohu santa tentokrát nepřijel). Navíc Krytinářovi role trpaslíka sedne.

G.I. Joe: The Movie (1987)

No paráda, další ze stařičkých animovaných filmů, typu Transformers. Navazuje to na seriál a o akci a pár vtipných scén není nouze. Z celého filmu je asi nejlepší Cobra Commander a jeho organizace. Scénky z G.I. Joe mě ani tam nebrali, i když s takovým Sgt. Slaughterem je taky psina. Takovéhle drsné animáky se už teď netočí...

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Futuráma jak má být, jen kdyby mezi těma filmama nebyli takové zdlouhavé mezery...myslím že jako seriál to bylo lepší. Už aby tu byl další díl.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Uff, dá se tomu dát snad něco jiného? Spielberg chtěl nějaký super příběh a zakončení a to se mu povedlo. Je to velkolepé, akční a vtipné....a Harrison Ford předvádí, že ještě nepatři do starého železa i když ty nejakčnější scény za něj udělá Shia LaBeouf který patří díky Transformers mezi mé favority.

Iron Man (2008)

Naprostá bomba, akce tam sice není tolik, ale když je tak stojí za to. Triky z ILM se prostě nezapřou. Občasné vtípky jsou taky v pohodě, žádné trapárny a narážky na komix a na pokračování tu taky nechybí. A počkejte si na konec titulků! Stojí to za to....když řeknu Samuel L. Jackson, tak každému fanovi už asi dojde o co go...

10 000 př. n. l. (2008)

Suprový středověký film. V ději sice nic oreginálního, ale je to točené opravdu velkolepě se suprovými triky. Navíc mamuti, ptáci moa, šavlozubý tigr....a ten závěr. No prostě velklolepá bomba. Určitě daleko lepší než nudná cesta bojovníka.