• Krátkometrážní
  • Hudební

Frankie a Johnny (1991)

Skvelá sexy komédia. Al Pacino a Michelle Pfeiffer sa k sebe neuveriteľne hodia. Chémia a príťažlivosť medzi nimi funguje a to je hlavné plus tohto snímku.

Autor! Autor! (1982)

Povedal by som až strhujúca komédia, líznutá strešteným humorom, čo sa veľmi do Al Pacinovej filmografie na prvý pohľad veľmi nehodí. Ale v tomto prípade to vyšlo.

Psí odpoledne (1975)

Príjemná nostalgická spomienka na moje neskoré televízne večere na prelome 80. a 90. rokov. Dosť sa čudujem, že som v tak skorom veku sledoval snímky ako je táto. Jednoznačným jej vrcholom je Al Pacino.

Sever a Jih - 1. kniha (1985) (série)

Klasika televíznej, romanticko - dramatickej zábavy, senzácia nielen v Amerike, ale samozrejme aj v našich končinách. Ale predsa skôr pre ženské publikum.

Sever a Jih - 2. kniha (1986) (série)

Pokračovanie megaúspešného seriálu, ktoré je rovnako romantické a heroické ako pôvodný epos.

Vražda v Orient expresu (1974)

Klasická detektívka ( jedna z najslávnejších ), vystavaná podľa tradičnej šablóny. Tu mu však na lesku a kvalite pridáva spektakulátrne herecké obsadenie a napínavá réžia.

Podivné dědictví (1972)

Nádherná klasika italo komédie s vynikajúcim Terence Hillom. Pobaví o 100 % lepšie ako väčšina dnešných komediálnych výplachov.

Mladý Indiana Jones: Peklo v zákopech (1999)

Mladý Indiana Jones v hrôzach 1.svetovej vojny. Podobne ako časť odohrávajúca sa vo Verdune, snímok ponúka kvalitné akčné scény a majstrovskú výtvarnú stránku. Vlastne tak ako celý tento vynikajúci seriál.

Mladý Indiana Jones: Démoni mámení (1999)

George Lucas mal naozaj skvelý nápad v tom, že sa Indiana Jones stretával v mladosti z rôznymi historickými postavami a zažíval rôzne historické udalosti. Dobrodružná encyklopédia se vším všudy.