• Krátkometrážní
  • Hudební

Poloviční šance (1998)

Dvojica ( trojica ) superhviezd v mierne nadpriemernej akčnej dráme.

Veselé Velikonoce (1984)

Klasicky streštená belmondovská komédia, plná zvratov a vtipov. Neskonalá klasika. ÓÓÓ MON PAPA.

Gloria (1980)

Slávny snímok, o takmer 20 rokov neskôr natočený znovu so Sharon Stone v hlavnej úlohe. Zaujímavý námet, prenesený na plátno skvelou réžiou a hlavne špičkovými hereckými výkonmi. Jeden z najlepších snímkov o vzťahu nesúrodej dvojice vo svojom žánri.

Přízraky (1998)

Jednohubka. Ináč to neviem nazvať. Pár strašidelno - akčných scén, pár hereckých hviezd a celkom dobre strávená hodinka aj pol je na svete.

Johanka z Arku (1999)

No technickej stránke a celkovému reálnemu pohľadu sa naozaj nedá nič vytknúť, ale filmu chýba život. Hlavne v postave Johanky z Arku. Milla Jovovich nieje zlá herečka, ale predsa je to stále skôr tá sexy modelka z reklám a módnych časopisov. Ultimatívna Johanka - viď UTRPENIE PANNY ORLEÁNSKEJ z roku 1928.

Made in America (1993)

Aj keď kariéra Whoopi Goldberg začala takmer oscarovo, za dramatický výkon - PURPUROVÁ FARBA - stále to bude lepšia komička. A v tomto filme svoj talent potvrdzuje. Bláznivá komédia pre všetky vekové skupiny.

Tajemství mého úspěchu (1987)

Mimo svojej megaúspešnej trilógie z ´´budúcnosti´´ nebol azda Michael J. Fox v nijakom inom filme sympatickejší ako tu ( no ešte snáď v DOCTOR HOLLYWOOD ). Foxov senzačný fyzický humor a krása Helen Slater tvoria spolu veľmi vydarenú komédiu, z ktorej podľa všetkého kopírujú ešte aj dnes.

Zo zákulisia Markízy (1997) (pořad)

Hodnotenie je za prvé ´´markizácke´´ roky, keď ešte táto televízia za niečo stála a bola v našich končinách takpovediac revolučná.

Divoký anděl (1998) (seriál) odpad!

Odporná, kyslá...radšej sa ďalej nevyjadrujem, neručil by som za seba. Na takéto seriály je aj TOP 200 veľa.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Obrovský hnus a odpad z naspodnejších a nasmradľavejších kanálových vôd, podobne ako všetky ostatné telenovely. Čo sa to vlastne v dnešnom svete deje. Toto je zábava? Pýtam sa. Gumovanie mozgov. Hovorím. Ľudia, čo to sledujete, prosím vás zobuďte sa! Neuvedomujete si, čo to vlastne za brečku tlačíte do hlavy? Ale asi nie. Mrzí ma to.