• Krátkometrážní
  • Hudební

Kód Omega (1999)

Televízne ladený film, čo sa dostal aj do kín. Námet ujde, ale hrozné je jeho prevedenie na celuloid.

Čelisti: Pomsta (1987)

Ale no tak ľudia. Ja viem, že to nieje jednička, ale žeby až taká katastrofa? Je to nelogické a občas aj fakt trápne , hlavne záver ( videl som obidva verzie - uprednostňujem ten výrazne profesionálnejšie natočený ), ale nostalgia je silná paní a ináč nedovolí.

Ghost Rider (2007)

Tak pre mňa celkom slušná komiksovka, aj keď nepatrí medzi tie najvydarenejšie. Dobrá atmosféra, coolové akčné scény - príjemné pozeranie.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Oproti jedničke veľké zlepšenie, pridalo sa na zábavnosti a film ubieha pekne ako hodinky. Zaslúžené 4,5 *.

Next (2007)

Zbytočný a formálne amatérsky film, ktorý keby zmenil 90% štábu tak je na čo pozerať.

Rituál (2006)

Nieje to až taká katastrofa, len je to ťažkopádne.

World Trade Center (2006)

Povedal by som až úžasný ( a emocionálny ) rozjazd, ktorý sa končí po titulnej katastrofe. Zvyšok je už len bľabotanie, nariekanie a pokusy o záchranu. Byť tieto ingrediencie natočené typickým režisérovim nehollywoodskym štýlom, mohla to byť udalosť a filmový pomník jednej z najsmutnejších tragédii v dejinách ľudstva.

Lovci pokladů (2004)

Taká moderná indianajonesovka so svižným dejom a celkom sympatickým obsadením. No to sú však všetky jeho klady.

Kód Navajo (2002)

Johnovi Woo tento žáner celkom ide. A naopak jeho štýl takémuto druhu filmu sadne. Zaujímavý a profesionálne zvládnutý film.

60 sekund (2000)

Stále mi na filme vadilo aj vadiť bude to, že sa tam nezmestilo viac naháňačiek ( mali si zobrať príklad od pôvodného filmu, alebo od béčkovej dvojice Pepin - Merhi ). Bola by to nonstop pecka, ale tak ju brzdí pol plyn, ktorým film po celý čas ide. Veľká škoda.