alyssa18

Pavlína Pijáčková

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3
    • 23.7.2016  23:05

Dlouho jsem neviděla nic tak strašného.

• 5.4.2016  22:06

Dlouho jsem neohodnotila film pěti hvězdičkami... ale tento si to zasloužil, neb jsem u něj seděla od úplného začátku s připitomělým výrazem a blaženým úsměvem na tváři a přála si, aby byla stopáž nejmíň jednou tak dlouhá.

• 10.7.2014  09:46
    Noe (2014)

Ještě se mi nestalo, abych tak rychle chtěla nějaký film vypnout. Neuplynulo ani 5 minut a já jsem si říkala "Co to, sakra, je???". Efekty strašné (a to teda zrovna na tohle nejsem nijak náročná), spousta věcí bez špetky logiky... Ale čekání na Emmu se vyplatilo. Řeknu vám, když už pro nic jiného, tak kvůli ní to stojí za to vidět. Ta malá holka, co debutovala v "Kameni mudrců" nám vyrostla v PANÍ HEREČKU a skvěle sekundovala Jennifer Connelly, která taky slušně válela. Uvidím, co se mnou udělá druhé zhlédnutí, ale zatím jsou ty tři hvězdy za Emmu a Jenn.

• 1.7.2014  14:01
    V tajnosti (2013)

Konečně pořádná adaptace Terezy Raquinové. Jako fanouškovi knihy se mi dostalo všeho, co jsem od toho očekávala - vzrušení, napětí, zklamání, bolest, paniku, beznaděj. Byla jsem zvědavá na Toma Feltona a na můj vkus se role Kamila zhostil bravurně. Zatím to vidím na 4*, uvidíme, co s mým názorem udělá čas.

• 19.4.2014  11:03

Jen jsem se přesvědčila, že tohle opravdu není nic pro mě. Komedie to asi neměla být, že? :-)

• 18.2.2014  09:06

Co tak napsat k nejnovější adaptaci Rome a a Julie... no, neurazí, ale ani nenadchne. Kostýmy i výprava dobré, ale bojové scény mi přišly strašně nepřirozené. Co se hereckých výkonů hlavních hrdinů týče, čekala jsem, že zaválí Hailee, ale kupodivu se mi víc líbil Douglas. Každopádně pro mě stále zůstává nejlepší verze z roku 1968, ve všem.

• 10.1.2014  22:18

Olaf byl parádní. :-)

• 30.9.2013  21:19
    Lost in Austen (TV seriál) (2008)

S velkým nadšením jsem do toho nešla, ale o to víc jsem byla příjemně překvapená, jak jsem se u toho nasmála (a to myslím v tom dobrém slova smyslu). Jo, Austenová by asi hleděla, co z jejího veledíla stvořili, hlavní hrdinka nesympatická až běda, ale u mě to jako oddechovka na pochmurné odpoledne prošlo. :-)

• 18.8.2013  17:15

Celá ta komedie kolem Ivety Bartošové mi už řádně lezla na nervy, ale když jsem se podívala na nějaké starší klipy a vzpomněla jsem si, jak jsem ty písničky měla v dětství ráda, tak jsem si uvědomila, že je mi jí vlastně hrozně líto. Je to až neuvěřitelné, jak se taková krásná ženská změnila v to, čím je dneska. Přeju jí, aby se z toho konečně vyhrabala a z úcty sama k sobě začala žít v poklidu a hlavně - v soukromí.

• 15.8.2013  16:16

Luhrmannův rukopis mám ráda. Pamatuju si, jak jsem byla jako dítě do Leonarda naprosto zblázněná díky Titanicu. Pak mě to přešlo a teď je to zas zpátky. Ten chlap má neuvěřitelné charisma. Ne že by ten film stál jen na tom, to vůbec, ale díky Leovi to má tu správnou šťávu.

• 19.7.2013  09:44
    Mistresses (TV seriál) (2013)

Jj, chybělo mi něco jako Sex ve městě... Z toho, co je zatím k dispozici, můžu říct, že mě to baví. :-) A hlavně - velice ráda zase vidím mou milovanou Phoebe. :-)

• 10.7.2013  07:29
    Zamilovaní (2011)

Drží u toho člověka dlouhých 86 minut a pak to takhle ukončí??? WTF?!

• 11.6.2013  15:37

Ach, to byla zase jedna hloupost... ale na uspání dobré.

• 9.6.2013  16:33

Taková příjemná oddechovka se sympaťákem Aldenem Ehrenreichem (jeho smích je fakt rozkošný:-)).

• 12.5.2013  21:44
    Milk (2008)

Kvůli San Franciscu jsem si tohle nemohla nechat ujít... a nakonec jsem ráda, protože jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí o historii tohoto překrásného města a jeho obyvatelích. K hereckým výkonům nemám absolutně co dodat - výborné, líbilo se mi prolínání s archivními záběry a James Franco mi poprvé v nějaké roli nevadil. Možná jen ta stopáž byla trošku mooooc... :-)

• 17.4.2013  07:46
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

Odložené případy jsem registrovala v televizi už x let zpátky a občas, když jsem u ní byla ve správný čas, jsem se ráda mrkla na epizodu. A už tehdy se mi to líbilo. Teď sjíždím celý seriál od začátku. Nejzajímavější jsou na tom určitě flashbacky do minulosti, o tom žádná. Ale další věc, kterou se Cold Case liší od jiných kriminálek, je ta palba na emoce, co se odehrává pomalu v každém díle (Lilly a její přístup ke zločincům, duše zemřelých obětí na konci dílů atd.). Nebyl snad ani jeden díl, co by mě nebavil. Hlavní postavy jsou sympatické a hlavně, ani jedna mi neleze na nervy - ba naopak, mám Lilly i všechny ty chlapy na oddělení ráda. Rozhodně doporučuju, je to jedna z nejlepších kriminálek, co znám. Akorát teda úplné finále bylo jakési slabé.

• 4.3.2013  21:57

Pro mě velké zklamání...

• 18.2.2013  08:39
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Typicky ženská záležitost, která po letech dorazila i do mého počítače. A vážení, já se u toho bavím! Kdybych měla hodnotit objektivně, tak jednu hvězdu uberu, ale vzhledem k tomu, že jsem žena a módu, psaní, klábosení s kamarádkami, děti, lásku (a sex taky) mám ráda, tak to objektivně nejde. :-) (akorát uvažuju nad tím, proč se mi zdá, že jsou tam božští snad všichni chlapi kromě Božského)

• 17.2.2013  18:23
    O Červené Karkulce (TV film) (2012)

Trhlá babina-vynálezce, co vymyslela popcorn a "houpačkovník", opelíchaný vlk trpící méněcenností a do toho banda šikanujících spratků... Tohle teda svým dětem pouštět rozhodně nebudu.

• 19.1.2013  08:46
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Hodnocení po 5 sériích: První série mě naprosto dostala. Supernatural mi každý dílem o novém démonovi nebo duchovi připomínali Čarodějky v mužské verzi s tátovým deníkem místo Knihy stínů, a proto jsem si to nemohla nechat ujít. Hlavní zápletka se řešila pomaloučku, polehoučku. Krásně jsem se bála a krásně jsem se taky nasmála, což ale díky Deanovi ostatně vydrželo do teď (ten je prostě k zulíbání - jeho hlášky a ksichtíky nemají chybu). Druhá a třetí série už mě až tak neohromily, ale děj se začal rozvíjet a vztahy se začaly prohlubovat. Konec třetí série byl famózní a ještě famóznější byla pak série čtvrtá. Sam i Dean se hodně změnili a změnil se i jejich vztah, což dodalo seriálu šťávu, kterou začínal trošku ztrácet. Nakopnula ho i přítomnost anděla Castiela (btw, chemie mezi ním a Deanem byla super). Pátá série s Luciferem v hlavní roli byla skvělá. Kluci ukázali, že už to vlastně nejsou žádní kluci, ale pořádní chlapi, a zakončili to fakt s noblesou. Z šesté série jsem viděla zatím jen první díl a je to teda obrovský sešup dolů. Jak skvělé bylo finále páté série, tak strašný byl začátek šesté. Kluci se navzájem strašně oddálili a odcizili... asi to nějaký čas potrvá, než se k tomu vrátím.

• 5.1.2013  23:05

Sylvester Stallone: "Slyšel jsem, že tě pokousala kobra královská." - "Chuck Norris: "Ano, ale po pěti dnech mučivé bolesti ta kobra umřela." Netušila bych, že se u akčního filmu tak dobře pobavím. Super!

• 26.12.2012  19:16
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Takhle, s prominutím, zprasit klasickou pohádku... ach jo.

• 14.10.2012  12:33
    Arrow (TV seriál) (2012)

Hodnocení po pilotním dílu: hodně dobré... napětí, akce, náznaky lovestory, pěkný chlap k tomu (už mi ani nevadí, že Olivera nehraje Justin Hartley). 80% a rozhodně sleduju dál.

• 23.7.2012  23:45
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

S prvním dílem jsem celkem bojovala. Byla jsem zklamaná, protože jsem se u toho fakt nudila, ale naštěstí jsem to nevzdala, a ještě že tak! Od druhého dílu už se děj začal rozjíždět a všechno to nabralo spád. Kvalita seriálu tkví bezpochyby ve skvěle napsaných postavách, které jsem si vážně zamilovala a fandím jim (nebo některé vyloženě nesnáším:-)), ale taky ve výpravě, kostýmech a hudbě. A pak samozřejmě Maggie Smithová... ta žena je prostě úžasná. Co dodat... Mám za sebou první sérii a čeho se mi dostalo? Napětí, humoru, romantiky, zášti, intrik, lásky, soucitu, šoku, oddanosti, loajality a mnohem dalšího, co už ale každý musí objevit sám. Je toho na jeden seriál málo? :-) (oblíbené postavy: Daisy, Mary)

• 23.7.2012  21:24
    Město žen (TV seriál) (2009)

Svěží seriál, který mě příjemně překvapil svou bezprostředností. Moc jsem od něj nečekala a tak k tomu i přistupuji. Beru jej jako pohodovou oddechovku, při které se odreaguji s oblíbenými postavami, co mě umí rozesmát. Na poli komediálních seriálů jsou jistě i zdařilejší kousky, ale Cougar Town si nehraje na novodobé HIMYM. Je to prostě jedním slovem taková "pohodička" a mně to v podstatě stačí. :-) (oblíbená postava: Laurie)

• 19.7.2012  14:56
    Alcatraz (TV seriál) (2012)

K seriálu mě přitáhlo hlavně San Francisco, které zbožňuju, ale musím teda říct, že jsem čekala trošku víc. Myslela jsem, že se bude děj točit okolo Jacka Sylvana, vězně z pilotní epizody, ale postupem času se ukázalo, že co každý nový díl, to nový zločinec, kterého musí Madsenová s doktorem a Hauserem chytit a znovu zavřít. Takové schéma je podle mě trošku nezáživné a stereotypní. Zlom nastal až v 9. díle, který byl opravdu famózní a konečně v něm bylo to, co by v seriálu podobného žánru nemělo chybět - napětí a akce. Finále víceméně splnilo má očekávání, i když nutno podotknout, že jsem žádné zázraky nečekala, takže možná proto jsem nebyla zklamaná. Škoda, že seriál nedostal šanci na druhou sérii, myslím, že zlepšení by určitě přišlo. (oblíbená postava: Tommy Madsen)

• 19.7.2012  11:19
    Pastorova žena (TV film) (2011)

Rose McGowan předvedla špičkový výkon. Za to dvě hvězdy a třetí za zajímavé prolínání linek na ose minulost-přítomnost-budoucnost. Na televizní film poměrně slušné.

• 16.7.2012  10:32
    Saving Hope (TV seriál) (2012)

Lois Laneová a Elijah Mikaelson v jednom seriálu? To pro mě bylo dostatečným lákadlem, i když seriálům z lékařského prostředí zrovna neholduji. Nicméně po první epizodě jsem byla lehce zklamaná a trvalo mi přes měsíc, než jsem si stáhla a pustila další díly. Po zhlédnutí 6. epizody naštěstí můžu říct, že je to o chlup (nebo o dva) lepší. Alex i Joel mají každý samostatně rozjetou celkem zajímavou dějovou linku, přestože jsem čekala, že se děj bude nápadně točit kolem jejich vztahu (i když na to asi časem taky dojde). Akorát nějak pořád nevěřím té chemii mezi Alex a Charliem. Zatímco Joel si mě získal hned (jojo, má na tom podíl jeho působení v TVD), Charlie mi svou apatičností moc sympatický není. Ale v podstatě seriál hodnotím celkem kladně. Je tam pár postav (např. krátkovlasá doktorka Maggie), které mají slušně našlápnuto, že si mě určitě časem získají. Dávám tomu ještě pár dílů na rozjezd a uvidíme, zda budu hodnocení měnit. Zatím je to u mě na slabší 3*. (oblíbená postava: Joel)

• 12.7.2012  13:14

Agnès Merlet hraje divákům na city a já přiznávám, že jsem se tou atmosférou, podbarvenou jemnou, romantickou hudbou, nechala strhnout. Je to krásný, citlivý příběh, který rozhodně stojí na zhlédnutí. Muže sice nejspíš moc neosloví, ale dívky a ženy budou, myslím, spokojené.

• 25.3.2012  21:41
    Two Thirty 7 (2006)

Velice silný film... Silná, aktuální témata, brilantní herecké výkony a zajímavé, neotřelé provedení. Až na tu depresi a smutek, které mě po zhlédnutí zachvátily... I tak je to ale na zasloužených 5*.

<< předchozí 1 2 3