• Pohádka

Matrix (1999)

Matrix has me.......

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

V prvé řadě chci říct, že jsem si vědoma toho, že ani druhý díl Harryho Pottera si pět hvězdiček netaslouží. V kině vedle mě seděla asi tříletá holčička s tatínkem. Dokud měla holčička popkorn, byla hodná a tatínek měl klid. Ve chvíli, kdy popkorn došel, nastal problém. Tatínek byl neustále rušen otázkami typu: "tati, kdy už pujdeme domů?" a troufám si tvrdit, že si film skoro vůbec neužil. Působilo to tak trochu, jakože on svou dceru do kina dotáhl proti její vůli, aby nevypadal hloupě, že on dospělý muž jde na Harryho Pottera. Já jsem se nestyděla a celkově jsem film navštívila ještě párkrát....No zkrátka... nemůžu si pomoct.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Obsazení profesorského sboru je splněním všech mých tajných snů (komentář píšu s vědomím, že se můžu ve třetím díle těšit na Garyho Oldmana) a ta polozapomenutá Vánoční nálada. A ta hudba! Vím, že si H.P. jako film pět hvězdiček nezaslouží. Ale když já si neůžu pomoct!

Stav milosti (1990)

Hrál někdy Gary Oldman nějakou psychicky vyrovnanou, nebo nenarušenou postavu? Ale jde mu to dobře.

Interstate 60 (2002)

Já toho Oldmana v těchto rolích, v takovýchhle filmech prostě žeru.

Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi (1990)

Tak takto vypadá ideální filmové zpracování konverzační komedie, na kterém je vidět, že si ho pěkně zrežíroval sám pan autor, jediný člověk, který tomu rozumí.

Pravdivá romance (1993)

Gary Oldman se stříbrnými zuby ve filmu podle scénáře Q.T.? Jak jen je možné, že tomu nedám pět hvězdiček?