Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

Jméno (2012)

Filmy označené jako podobné jsou zrejmě lepší. Tohle je jen snaha o komedii s nesympatickými herci, afektovaným chováním a pitomostí.

Ryde (2017)

Příjemná změna v žánru. Bez duchů, skřípacích podlah a nesmyslů. Otravní a neomalení dostanou co jim patří, navíc Paul je sympaťák :-)

Smrtící atrakce (1989)

"Drsný příběh o dospívání navenek neproblematických mladých lidí." I lampové stínítko hraje lépe než W.Ryder. Přiteplený Slater s naušničkou k smíchu. Rozhovory pro náctileté. Hudební podtóny nesedí. Čekal jsem zlato,dostal preceněný průjem.

Studená ryba (2010)

Dcera tě nesnáší, manželka tě podvádí, konkurence tě drtí....co s tím? Nech na sebe křičet a dostávat facky! Ale nakonec se ucho utrhlo a karikatura se přenesla. Originální.

Rampage Ničitelé (2018)

Kong OL + SA = toto(ne Africa) "dílo" obsahuje patetický závěr + žalozpěvy. Cliché naskládané jak CSS na Fb. K tomu zdarma: Rock se už nedokáže ani narovnat,nebo přestat potit. Cool guy aka J.D.Morgan další kaskáda v charakteru. Postava po odchodu z práce předpokládá, že ID průkaz je stále funkční po 2 rocích a vyhazovu. Pokud Vás příběh zaujal volejte do nejbližšího promítacího sálu ve Vašem okolí! Pokud tak uděláte dostanete zcela zdarma....:humor založený na vztyčování prostředníčku u velké albíno opice! Je to 1* za připomenutí kvalitních Akční / Dobrodružný / Sci-Fi filmů a že Davis neurval helikoptéře rakety na místě "rukama" jak mohou být diváci vidět z v sérii ne-Sci-Fi filmů... ehm o autech. Spoiler: Proč v úvodní scéně byl kladen důraz na malého goriláka, ale pak se nějak vytratil ze zbytku filmu?

plakát

The Originals (2013) (TV seriál)

Banda excentrických, sebestředných a sebevědomých lidí + špetka AHS + 90210 a VD smíchané dohromady. Meh

The Neon Demon (2016)

Aby se film zalíbil: Povrchní ramínko na předražené hadry, frčet na tripu a nebo být gay návrhář....ani jedno? Tak se nekoukejte 1* za Keana

Tiché místo (2018)

Bez vysvětlení čehokoliv je divák hozen do nudy s partou nesympatických herců. Hluchá holka způsobí většinu problémů. Lidé krom rodiny Abbottových nejsou, teda až na 2 seniory, co stejně po 30sec umřou. Nikde nejsou stopy po "válce s nepřítelem", neexistuje tu ani snaha o izolaci lepší než stará matrace. Znaková řeč? Proč si nešeptají mezi sebou? Všichni ví, že musí být ticho, přesto neustale dělají prstíkem ššššššš. Víme, že děti jsou hluční, proč si je Abbottovi dělají? Nečekal jsem moc, dostal jsem ještě méně.

Ovládací panel
1 bod